Kazachstan i Węgry pożegnają się z hokejową Elitą? Długoterminowe single 2.15 i 3.50!

Hokej na lodzie Kazachstan

Przed chwilą zakończył się szczęśliwy dla nas turniej w Nottingham, gdzie Polska po 21 latach wraca do hokejowej Elity. Tydzień później rozpoczynają się Mistrzostwa Świta najlepszych reprezentacji na Świecie. Oczywiście będziemy regularnie omawiać wydarzenia odbywające się w Rydze oraz w Tampere. Przygotowałem typy długoterminowe i są one związane z Węgrami i Kazachstanem. Zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania


🔥 PROMOCJA: +250 zł za typ na finał LE: Sevilla - AS Roma

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Przegląd reprezentacji na Mistrzostwach Świata Elity

Jak zawsze do szerokiego grona faworytów do złota typowane są reprezentacje z Ameryki Północnej. Naturalnie Kanada oraz USA nie są w stanie przywieźć na Mistrzostwa Świata swoich najlepszych zawodników, ponieważ trwają play-offy w NHL, niemniej jednak jest spory wybór hokeistów, którzy zakończyli już swój klubowy sezon. Ekipa spod znaku Klonowego Liścia ostatni raz została Mistrzem Globu 2 lata temu, a jakość kadry tej nacji nie wskazywała, aby Kanada miała zaliczyć wtedy sukces. Amerykanie już dawno nie cieszyli się z tytułu i tutaj również jest motywacja, aby zameldować się w finale.

Jeżeli chodzi o europejskie nacje, to jak zwykle należy liczyć się z Finlandią, która poprzedni rok zakończyła ze złotem olimpijskim oraz MŚ. Był to świetny okres w wykonaniu Suomi i szkoleniowiec Jukka Jalonen postara się utrzymać swoją drużynę na szczycie. Szwecja po zmianie trenera przywiozła do Tampere bardzo mocny skład, który typowany jest do ścisłej czołówki. Celem Trzech Koron jest minimum półfinał, a potem wszystko jest przecież możliwe. Czechy oraz Szwajcaria to niewygodni rywale i jedna z tych reprezentacji ma potencjał, aby stać się czarnym koniem tegorocznych Mistrzostw Świata. Kto tym razem będzie świętował zdobycie tytułu? Typy dnia na Ciebie czekają!

Hokej zagranie

Kazachstan straci dużo po zakazaniu podwójnego obywatelstwa swoich zawodników?

Krótko omówiliśmy sobie nacje, które będą liczyć się w walce o medale. Teraz należy spojrzeć na słabsze zespoły. W obu grupach widzimy zdecydowanych outsiderów. Słowenia oraz Węgry to beniaminkowie Elity i obie drużyny typowane są do spadku. Nic w tym dziwnego, ponieważ wykluczenie Rosji i Białorusi ze struktur IIHF otworzyło szansę rywalizacji małych hokejowych krajów z najlepszymi na Świecie. Z tej okazji skorzysta też Polska i Biało-Czerwoni za rok wystąpią na taflach w Ostrawie oraz w Pradze.

Mnie interesuje występ Kazachstanu na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Jest to kraj, który ma jeden klub w KHL i Barys Nur-Sultan pozwala ogrywać swoich reprezentantów na przyzwoitym poziomie z zespołami z Rosji, Białorusi i Chin. Niestety ostatnio gruchnęła wiadomość, że naturalizowani zawodnicy odrzucają kazachski paszport, ponieważ rząd wprowadził ogromne kary za podwójne obywatelstwo. Jest to poniekąd związane z masowymi wnioskami Rosjan o paszport z Kazachstanu. Tym samym z reprezentacją pożegnali się tacy hokeiści jak:

Pavel Akolzin, Dmitri Gurkov, Yegor Petukhov, Anton Sagadayev, Dmitri Shevchenko, Curtis Valk, Jesse Blacker, Darren Dietz, Yegor Shalapov, Viktor Svedberg, Ilya Rumyantsev.

Większość tych zawodników stanowiła o sile Kazachstanu i ich brak będzie widoczny na turnieju rozgrywanym w Finlandii i w Łotwie. Jasne, są też inni liderzy jak Nikita Mikhailis, czy też Roman Starchenko, ale nie tutaj jakości, jak jeszcze przed rokiem. Dodatkowo pojawiały się problemy z selekcjonerem i na miesiąc przed rozpoczęciem turnieju trzeba było przez sankcje zmienić trenera. Andrej Skabiełka jest Białorusinem i jego wjazd do Łotwy jest zakazany. Na jego miejsce sprowadzono Gałym Mambetalijewa, który nie ma większego doświadczenia w prowadzeniu reprezentacji.

Kazachstan rozgrywał mecze towarzyskie i nie wyglądał w nich korzystnie. Przegrana aż 0:6 z Białorusią i 0:3 z Rosją U25 pokazują, że problemy organizacyjne wpływają na formę tego zespołu. Dodatkowo Barys Nur-Sultan był jednym z najgorszych klubów podczas tego sezonu KHL i większość zawodników nie jest w optymalnej formie. To wszystko powoduje, że kurs na spadek tej nacji z Elity jest kuszący i go pobieram. Tak naprawdę w grupie B największym przeciwnikiem w walce o utrzymanie będzie beniaminek Słowenia. Kraj ten rozwija się jednak z każdym rokiem, również pod kątem hokeja i o pozostanie na najwyższym szczeblu najprawdopodobniej zadecyduje bezpośrednie starcie tych reprezentacji. Kurs jest świetny, a do zakładu specjalnego dokładam ilość straconych goli przez Kazachstan. Na poprzednich Mistrzostwach Świata nacja ta miała obok Włoch oraz Wielkiej Brytanii najgorszą obronę na turnieju, a teraz przy braku takich defensorów jak Jesse Blacker, Darren Dietz, czy też Viktor Svedberg wynik 31 może się powtórzyć, a nawet pogorszyć. Jestem zdania, że są to interesujące propozycje, nad którymi warto się zastanowić. Skorzystaj z kodu promocyjnego w STS!

Kazachstan spadek z Elity
Kurs: 3.50
Zagraj w STS!
Zakład specjalny: Kazachstan straci powyżej 27.5 goli w turnieju
Kurs: 2.15
Zagraj w STS!

Węgry najgorszą reprezentacja na tegorocznych Mistrzostwach Świata Elity?

W grupie A do spadku typuję Węgrów. Jest to reprezentacja, która skorzystała z odsunięcia Rosji i Białorusi, dlatego też zameldowała się w Elicie. Jeżeli zerkniemy na rywali tej nacji na tegorocznym turnieju, to tak naprawdę może jedynie powalczyć z Francją oraz Austrią. Oba kraje utrzymują się jednak regularnie w Elicie i kadrowo są mocniejsze od Węgrów. Dodatkowo beniaminek nie popisywał się w spotkaniach kontrolnych, przegrywając mecze z Wielką Brytanią, Polską, a nawet z Japonią i Ukrainą, które występowały w tym roku na trzecim poziomie Mistrzostw Świata. Jest to sport i wiele może się wydarzyć, niemniej jednak każdy zdobyty punkt Węgrów będzie sporym zaskoczeniem. Na sam koniec zachęcam Cię do sprawdzenia bonusów w STS!

Zakład specjalny: Węgry spadek z Elity
Kurs: 2.15
Zagraj w STS!

11.05. STS Kazachstan

11.05. STS Kazachstan Węgry

fot. Pressfocus

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze