Way of Blonde Patrycja Wieja kursy/typy – wiele osób się zastanawia nad tym, gdzie znaleźć informacje o tej walce, więc śpieszymy z odpowiedzią. W poniższym tekście przedstawiamy m.in. zakłady bukmacherskie, jakie można zagrać, a także najciekawsze kursy. Wszystko za darmo, specjalnie dla naszych czytelników!

wieja

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja: kursy, TYPY i zakłady

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja, co wiemy o tym starciu? Rywalizacje kobiet na stałe weszły do karty walk na FAME MMA i są jej ważnym punktem. W końcu poziom śmiało można określić jako wysoki. Na walkę Way Of Blonde Patrycja Wieja typy/kursy także są dostępne, specjalnie w ofercie Betclic. To bukmacher, który ma je na wyłączność, więc jak nie masz u niego konta, to załóż je z kodem VIPFAME. Dostaniesz dzięki temu dostęp m.in. do zakładu bez ryzyka aż do 550 PLN!

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja: zapowiedź walki FAME MMA 11

Przy walce Karoliny Way Of Blonde Brzuszczyńskiej z Patrycją Wieją warto pod uwagę wziąć fakt, że to pierwsza z nich jest faworytką. Na papierze ma o wiele większe szanse i trudno sobie wyobrazić, żeby miała to przegrać. Większe doświadczenie i lepsze warunki fizyczne, to cechy, które ją definiują w tej rywalizacji. Nic więc dziwnego, że typy na Way Of Blonde Patrycja Wieja wskazują właśnie na Brzuszczyńską.

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska

Fanom sportów walki i FAME MMA Kaorlina Way Of Blonde Brzuszczyńska jest dobrze znana. Tym razem stawia na nią aż 91 procent osób, ale kurs na zwycięstwo nie jest value. Widzimy po nich, że mamy tutaj do czynienia z mocnymi skrajnościami. Warto zajrzeć jednak do proponowanych przez nas typów i kursów na tę walkę —> https://zagranie.com/fame-mma-11-typy-kursy-zaklady-i-zapowiedz-gali-02-10-2021/

grupa zagranie

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja również ma pewne doświadczenie, ale jednak mniejsze niż Way Of Blonde. Do tego jeszcze jej przygotowania wyglądają na nieco mniej intensywne niż Brzuszczyńskiej, a to kolejny argument za jej rywalką.

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja: typy na walkę

Brzuszczyńska Wieja typy/kursy na tę walkę mogą być tylko jedne. Idziemy zdecydowanie w stronę Way Of Blonde, która na papierze po prostu ma o wiele większe szanse od swojej rywalki. Sam kurs jednak nie jest value, więc tutaj wybierzemy opcje zwycięstwa przed czasem.

Betclic
1.65
Way Of Blonde KO, TKO, DQ, Poddanie

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja: kursy

Kursy na Way Of Blonde Patrycja Wieja nie są tak wyrównane, jak w przypadku np. starcia Filipka z Ferrarim. Jednak dalej można znaleźć kilka ciekawych opcji, więc przedstawimy je właśnie teraz niżej.

Kursy na zwycięzcę walki

Według kursów na zwycięzcę walki Way Of Blonde Patrycja Wieja mocną faworytką jest właśnie pierwsza z nich. To nas akurat nie dziwi, przez rzeczy, o których pisaliśmy wyżej.

1/2

Kursy na wygraną walki Way Of Blonde - Patrycja Wieja

Betclic
1.10
Way Of Blonde
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.00
Wieja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Rezultat końcowy: KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja

Karolina Way Of Blonde powinna wygrać tę walkę właśnie poprzez KO, TKO, DQ lub poddanie. To jest zresztą proponowany przez nas typ główny. Pamiętaj jednak, że takie rzeczy dobrze jest grać bez ryzyka i taką możliwość daje nam teraz Betclic z kodem VIPFAME

Kursy na wygraną na punkty

Jedną z rzeczy, jaką można obstawiać u bukmacherów, jest wygrana na punkty. Naszym zdaniem Way Of Blonde jednak skończy rywalkę przed czasem. Dlatego jeżeli ktoś celuje w ten rynek, to dobrze żeby zapoznał się z kursami:

Wygrana na punkty

Kursy na wygraną na punkty w walce Way Of Blonde - Patrycja Wieja

Betclic
2.00
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.65
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja: kto wygra walkę?

Way Of Blonde Patrycja Wieja typy/kursy – wiele osób się zastanawia więc, jakie realne szanse ma Wieja? Gracze dają jej zaledwie dziewięć procent i trudno się dziwić. Aż 91 procent klientów Betclic stawia z kolei na Brzuszczyńską. To ogromna różnica i pokazuje dobitnie jak duża jest rozbieżność w klasie oraz umiejętnościach obu zawodniczek.

Zakłady na walkę Karolina Way Of Blonde Brzuszczyńska – Patrycja Wieja:

Proponowane przez nas zakłady na walkę Way Of Blonde – Patrycja Wieja to nie jedyna rzecz, jaką mamy dla graczy na ten dzień. Na Zagranie znajdziesz wiele materiałów dotyczących FAME MMA 11, więc zapoznaj się z nimi!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawię FAME MMA 11?

Walki na FAME MMA 11 możesz obstawić u bukmachera Betclic!

Gdzie obejrzę walkę Way Of Blonde - Patrycja Wieja?

Walkę pomiędzy Way Of Blonde, a Patrycją Wieją możesz obejrzeć w specjalnym systemie PPV od federacji.

Zaloguj się aby dodawać komentarze