Za nami dwa dni zmagań podczas MSI 2021. Obydwa kupony dotychczas były na plus, więc czas na kolejne zmagania. W nich wezmą udział zawodnicy m.in. PSG Talon i Unicorns of Love. Sprawdźcie nasze propozycje na sobotnie oraz niedzielne starcia, gdzie gramy w LV BET o prawie 200 PLN (AKO 2.27). Zobaczcie też, jakie bonusy na Was czekają!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

PSG Talon – Instanbul Wild Cats
(20:00, sobota, 08.05.2021)

PSG Talon dotychczas podczas MSI 2021 radzi sobie dość dobrze. Po dwóch dniach na ma koncie bilans 1:1 i dalej spore szanse na awans do kolejnego etapu. Na start rozgrywek PSG przegrało z MAD Lions w tragicznym wręcz stylu, nie potrafiąc przełamać defensywy Lwów i nie radząc sobie na mapie. Gracze tej ekipy oddali przewagę na dolnej alei, a później przez to nie potrafili przejąć inicjatywy na smoku, czy środkowej alei podczas late game’u. Przez to MSI 2021 rozpoczęli od porażki, ale w drugim dniu zrehabilitowali się swoim fanom, ogrywając paiN Gaming.

Trzeba przyznać, że zawodnicy PSG wyciągnęli wnioski po pierwszym spotkaniu i w rewanżu zaserwowali nam dobre widowisko. Postawili się zespołowi z Brazylii, nie dając mu dojść do głosu i dominując go od pierwszych minut. W zasadzie część ekspertów twierdziła, że starcie zostało wygrane już podczas fazy wybierana postaci i trudno się temu dziwić. Na papierze faktycznie ich kompozycja wyglądała lepiej od tej proponowanej przez paiN Gaming. Jednak trzeba pamiętać, że na samym serwerze spotkanie może się różnie potoczyć, chociaż tutaj PSG miało wszystko pod kontrolą. LV BET przygotowało ciekawą ofertę, więc sprawdźmy ją. 

Co obstawiać?

Wczoraj PSG Talon kontrolowało przebieg rywalizacji niemal od samego początku, nie dając dojść do głosu zawodnikom z Brazylii. Instanbul Wild Cats nie miało praktycznie żadnych argumentów w starciu na MAD Lions już od pierwszych minut i nie uważam, żeby w rywalizacji z ekipą z Hongkongu miało się to zmienić. Jeżeli PSG chce awansować do drugiej fazy, to musi naciskać od pierwszych minut. To z kolei sprzyja zakładowi na to, że zdobędzie jako pierwsze pięć eliminacji. W zakładach bukmacherskich LV BET kurs jest na poziomie 1.62, więc może stanowić świetną podstawę do AKO. 

LVbet
1.62
PSG Talon pierwsze zdobędzie 5. eliminacji

Baner grupy esportowej

Unicorns of Love – Pentanet.GG
(16:00, niedziela, 09.05.2021)

Unicorns of Love w meczu z Pentanet.GG jest mocnym faworytem. Nic w tym dziwnego, w końcu mistrzowie regionu CIS są pod ścianą i muszą punktować, jeżeli chcą awansować do kolejnego etapu. Na razie mają bilans 1:3, a taki sam posiada ekipa z Oceanii. Największym wygranym tej grupy jest Royal Never Give Up, które zanotowało już cztery zwycięstwa i jest pewne awansu do kolejnego etapu. Jednak dla UoL odpadnięcie już w fazie grupowej byłoby kompromitacją, szczególnie, że rywal wcale nie jest aż tak wymagający. W LV BET z kodem promocyjnym możecie zagrać mecze MSI 2021 razem z bonusami!

Unicorns of Love wygrało już raz z Pentanet.GG, ale druga z tych ekip szybko się zrewanżowała. Teraz więc czas na jedno z ważniejszych meczów, które może decydować o tym, kto się znajdzie w kolejnym etapie, a kogo zabraknie. Na papierze i według kursów u bukmacherów, większe szanse mają zawodnicy Jednorożców. Jednak, żeby tak się stało, to muszą pokazać sto procent swoich możliwości w rywalizacji z Pentanet.GG.

Co obstawiać?

Tak, jak już Wam wspomniałem wyżej, na papierze zawodnicy Unicorns of Love mają większe szanse. Jednak, żeby pokonać Pentanet.GG same chęci i szanse nie wystarczą. UoL jest pod ścianą i musi pokazać coś więcej, przede wszystkim w fazie draftu. To właśnie jest największy problem tej ekipy, przez który mają obecnie taką, a nie inną sytuację. Pomimo tego, Unicorns of Love na mistrzostwach świata pokazywało nam, że potrafi wziąć się w garść i myślę, że tutaj będzie podobnie, dlatego do kuponu dorzucam właśnie wygraną UoL!

LVbet
1.40
Unicorns of Love wygra z Pentanet.GG

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

msi typy 08.05.2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze