fot.Norbert Barczyk/ pressfocus

Wczoraj niestety Virtus.pro wypuściło ogromną przewagę z rąk i to ostatecznie Havu zmierzy się dziś z Dignitas w spotkaniu dolnej tabelki! Obok nich występować będzie Big oraz Complexity, również walczący o swoje życie w turnieju FunSpark Ulti! Dziś emocje będą sięgać już zenitu, gdyż ekipy są naprawdę blisko finału, w którym na zwycięzcę czeka 150 tysięcy dolarów! Taka kwota z pewnością motywuje do rywalizacji, zatem dziś również spodziewam się wielu ciekawych zagrań i po prostu świetnych meczów! Kto według was przedostanie się do finału dolnej drabinki, a kto będzie musiał zadowolić się piątym miejscem w turnieju? Koniecznie napiszcie czego wy się spodziewacie po dzisiejszych spotkaniach! 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku
 
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Dignitas – Havu
23.04.2021 r. Godz. 14:00

Zaczynamy od spotkania dwóch drużyn, których szczerze mówiąc nie spodziewałem się oglądać na tym etapie turnieju. Zarówno Havu jak i Dignitas nie byli wymieniani w gronie faworytów do utzymania się do tej rundy, głównie za sprawą klasy rywali, z jakimi musieli mierzyć się po drodze. Zarówno Finowie, jak i Szwedzi pokazali jednak, że liczy się tylko to, co potrafią pokazać na serwerze, a tam byli naprawdę solidni. Dzisiaj jednak jedna z tych dwóch drużyn pojedzie do domu, a druga będzie starać się o awans do wielkiego finału. Jak wyglądały występy obydwu drużyn w ich poprzednich meczach?

Dignitas rozpoczęło turniej od zaskakującego, ale bardzo pewnego zwycięstwa 2:0 na Evil Geniuses. W tamtym spotkaniu nowa ekipa Micha nie miała żadnych szans, Szwedzi zdominowali obydwie mapy i nie pozwolili swoim rywalom na dojście do głosu. W dzisiejszym meczu Dignitas nie jest jednak faworytem, a może to oczywiście wynikać z ich dosyć słabego występu przeciwko Extra Salt, oraz oczywiście z tek kwestii, że Havu w swoim poprzednim meczu wyrzuciło z turnieju Virtus.pro, po niesamowitym comebacku na pierwszej mapie. Problem z Dignitas moim zdaniem polega na tym, że nawet jeśli obecnie są oni w naprawdę dobrej formie, to jednak forma ta nie jest stała, nie możemy być 100% pewni, że w każdym spotkaniu zagrają tak samo dobrze.W swoich ostatnich pięciu spotkaniach mają oni dwa fenomenalne zwycięstwa i trzy kiepskie porażki, w tym jedna 2:0 właśnie przeciwko Havu. Czy dziś będzie szansa na inny rezultat?

Moim zdaniem Havu słusznie jest faworytem w tym spotkaniu, zwłaszcza po tym, co zaprezentowali w meczu przeciwko Virtus.pro. Fenomenalna gra po stronie broniącej, która pozwoliła im powrócić do gry na pierwszej mapie, dzięki czemu w ogóle byli w stanie utrzymać się w meczu na tyle długo, by na Duście rozgromić swoich rywali. Finowie pokazali ogromną wolę walki, dobre przygotowanie pod rywala i po prostu świetną grę zespołową. Ich ostatnie starcie z Dignitas zakończyło się właśnie ich gładkim zwycięstwem 2:0, a co najważniejsze, zwycięstwo to nie wynikało po prostu z dobrego dnia zawodników tej formacji, ale przede wszystkim z faktu, że map pool obydwu drużyn praktycznie całkowicie się pokrywa, a Havu na każdej z map jest po prostu lepsze, ma lepsze statystyki, pokonywało o wiele trudniejszych rywali, wszystko działa na ich korzyść. Podsumowując, Havu jest obecnie w naprawdę niesamowitej formie, a dwa tygodnie temu pokazali, że Dignitas nie jest dla nich wymagającym rywalem. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Finów jest bardzo atrakcyjny, dlatego wrzucam go na mój kupon!

forBet
1.60
Havu wygra mecz

Baner grupy typerskiej facebook

Complexity – Big
23.04.2021 r. Godz. 17:30

Drugie spotkanie zapowiada się, przynajmniej na papierze, na o wiele bardziej emocjonujące, gdyż tutaj będą mierzyć się dwie o wiele wyżej notowane drużyny, a co za tym idzie sam poziom rozgrywki, teoretycznie powinien być wyższy. Jak to jednak jest w teorii to doskonale wiemy, tak czy inaczej z pewnością czekają nas duże emocje, bo stawka jest taka sama jak w pierwszym spotkaniu, przegrany jedzie do domu! Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Complexity, które dopiero po porażce z Forze w drugiej rundzie spadło do dolnej drabinki turnieju. Jakie jest moje zdanie na ten temat?

Big wczoraj wreszcie zaprezentowało się z całkiem niezłej strony i wygrało z EG 2:0! Co prawda, patrząc na formę Evil Geniuses oraz na fakt, że Michu dopiero co dołączył do ich składu, to wygrana Big traci nieco na efektowności, jednak według mnie niemiecka ekipa potrzebowała takiego zwycięstwa, bo ich ostatnie mecze to prawdziwa krzyżówka wygranych i przegranych. Nie potrafią oni ustabilizować swojej dyspozycji i wydaje się, że nie powrócili jeszcze do swojej dawnej jakości. Dziś mierzyć się będą z Complexity, ekipą, która osiągała naprawdę dobre wyniki w ostatnich tygodniach i z pewnością są oni o wiele bardziej wymagającym rywalem niż obecne EG.  Co dokładnie mają do zaproponowania BlameF i spółka?

Complexity jest faworytem w tym spotkaniu przede wszystkim dlatego, że ich gra jak i wyniki w ostatnich dniach i tygodniach wyglądają po prostu o wiele lepiej, niż te, które prezentuje Big. Nie jest to co prawda poziom dominacji światowej sceny, jednak po prostu dobra i skuteczna gra przeciwko tym najlepszym i nie tylko! Podczas tego turnieju w wybitnej formie jest Konfig, który notuje rating na poziomie 1.38, co jest kosmicznym wynikiem, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to, że jest on liczony również na podstawie meczu, który Complexity przegrało. Również BlameF gra na bardzo wysokim poziomie, a reszta graczy po prostu poprawnie wykonuje powierzone im zadania, co najważniejsze, nikt nie ma nagłego spadku formy, który oczywiście skutkowałby pogorszeniem się gry całego zespołu. Według mnie Complexity w tym momencie jest lepszym zespołem, nie grają może na absolutnie najwyższym poziomie, jednak ich forma jest o wiele stabilniejsza, niż forma Big i według mnie to kluczowy czynnik w tym spotkaniu.

Podsumowując, według mnie Complexity powinno wygrać to spotkanie, chociaż oczywiście BIG nie podda się bez walki. W mojej opinii jednak ekipa Tiziana musi jeszcze trochę popracować nad swoją grą, bo co prawda wygrali 2:0 przeciwko EG, natomiast w meczu z Extra Salt dokładnie było widać mankamenty ich gry. Complexity natomiast ostatnio osiąga naprawdę fajne rezultaty i często w spotkaniach inicjatywa jest po ich stronie. Konfig, BlameF, w tym momencie Ci zawodnicy są w wybitnej formie i według mnie powinni oni rozmontować BIG na czynniki pierwsze, zarówno po stronie broniącej jak i atakującej! Po dodaniu tego typu na mój kupon w Forbet uzyskuje naprawdę fajne podwojenie!

forBet
1.53
Complexity wygra

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy forbet 23.04.2021 r.