Kto oglądał wczorajszą potyczkę Polaków z Białorusią, z pewnością nie żałuje. Taki piękny jest właśnie sport. Nasi hokeiści byli skazywani na porażkę, a tutaj proszę, sprawili ogromną sensację, pokonując zdecydowanie wyżej notowanego rywala. Świetnie w bramce spisał się John Murray, ale również jego koledzy z pola i dzisiaj będziemy mocno trzymać kciuki za wygraną z gospodarzami turnieju. Czy nasza reprezentacja dokona czegoś, wydawało się niemożliwego i zrobi kolejny krok w stronę przyszłorocznych igrzysk olimpijskich? Przygotowałem AKO na piątkowe zmagania, zapraszam!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dania vs Korea Południowa (27.08. godz. 17:00)

W Fortunie czeka na Ciebie kod promocyjny! Zanim o naszych Orłach to naszą analizę rozpoczniemy od wizyty w Norwegii, gdzie Dania podejmie Koreę Południową. Formalni gospodarze całkiem dobrze zaprezentowali się wczoraj w starciu ze Słowenią. Przede wszystkim pierwsza tercja była wzorowa, ponieważ wyszli na trzy bramkową przewagę i można było powoli przypisywać komplet punktów. To jest hokej i gra się do końca. Z tego założenia wyszli przeciwnicy i na 2,5 minuty przed końcem złapali kontakt. Udało się ostatecznie utrzymać prowadzenie i jedna z przeszkód została pokonana. Słowa pochwały należą się Nikolajowi Ehlers, ale również Markusowi Lauridsen oraz Oliverowi Bjorkstrandowi, którzy popisali się kluczowymi podaniami. Dzisiaj Danię czeka na pozór łatwiejsze zadanie, ponieważ Korea Południowa to totalny outsider turnieju rozgrywanego w Oslo i jest chłopcem do bicia. Reprezentacja ta nie ma większych argumentów, aby walczy o awans na igrzyska olimpijskie. Czy tym razem faworyci poradzą sobie bez większych problemów? Jakie są opinie o Fortunie?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 września 2021 19:29.

Sprawdź bonusy w Fortunie!

Co obstawiać?

Kilka dni temu na naszej grupie hokejowej pojawił się singiel z okazji towarzyskiego spotkania rozgrywanego pomiędzy tymi reprezentacjami i padł tam wynik 11:2 dla Danii. Ty razem nie przewiduje takiego pogromu, ale to pokazuje, jaka jest różnica klas pomiędzy reprezentacjami. Korzystając z zakładów w Fortunie pobieram wygraną faworytów z overem 4.5 goli. Uważam, że świetnie działająca trójka Nikolaj Ehlers, Markus Lauridsen oraz Oliver Bjorkstrand ponownie będzie miała powody do radości z kolejnych trafień.

Fortuna
1.24
Dania zwycięstwo + powyżej 4.5 goli w meczu

hokej

Łotwa vs Węgry (27.08. godz. 19:00)

Zmieniamy lokalizację turnieju i tym razem meldujemy się na Łotwie, gdzie tamtejszy gospodarz zmierzy się z Węgrami. Faworyci do końcowego triumfu bardzo dobrze spisali się w pierwszym pojedynku, pewnie pokonując Włochy 6:0. Przypomnijmy, że niedawno doszło tutaj do zmiany selekcjonera i Bob Hartley może w pełni skupić się na rozgrywkach KHL, a jego następca Harijs Vitolins ma jedno zadanie, zameldować się na igrzyskach olimpijskich w Pekinie. Pierwszy krok został postawiony, czas na kolejny i taki hokejowy naród jak Łotwa z pewnością okaże wsparcie w hali swoim ulubieńcom. Doświadczenie z młodością procentuje i to było widoczne w czwartkowej potyczce. Ich przeciwnicy także nie składali broni w pojedynku z Francją i dosyć szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Niestety lepiej dysponowani rywale kolokwialnie mówiąc, dokręcili śrubę i porażka stał się faktem. Czy są jakieś szanse dla gości w pojedynku z Łotwą?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 września 2021 19:29.

Co obstawiać?

W Łotwie jest widoczne zgranie, które jest skutkiem występowania zawodników w kadrze oraz w klubie KHL Dynamie Rydze. Wynik nad Włochami robi wrażenie, ale trzeba poprawić jeszcze co nieco grę w PP, ponieważ tylko dwie sytuacje z siedmiu z przewagą jednego zawodnika zostały wykorzystane. Uważam, że nie ma większych szans na niespodziankę. Gospodarze grają na własnym obiekcie, gdzie czują się jak ryba w wodzie, a szczerze mówiąc, u Węgrów nie widzę większych argumentów. Z pewnością powalczą, ale nie starczy to na sensacyjną wygraną. Stawiam na Łotwę z overem 4.5 goli. Mam nadzieję na interesujące widowisko.

Fortuna
1.55
Łotwa zwycięstwo + powyżej 4.5 goli w meczu

Słowacja vs Polska (27.08. godz. 19:15)

Przechodzimy do meczu, który interesuje nas najbardziej, a więc niejako rewanżu za EURO 2020. Jeżeli masz tak świetnie dysponowanego bramkarza jak John Murray, który obronił wszystkie 46 SOG i zachował SO, to nie możesz przegrać tego pojedynku. Oczywiście przytrafiały się błędy w defensywie, szczególnie przy rozgrywaniu krążka przy strefie obronnej, ale reprezentanci Białorusi nie mieli swojego dnia i nie potrafili tego wykorzystać. W końcowych minutach jedna z akcji duetu Filip Komorski, Alan Lyszczarczyk zakończyła się golem tego pierwszego i sensacja stała się faktem. Graliśmy prosty hokej oparty na prostych schematach. Przede wszystkim nie popełnialiśmy kar mniejszych i tylko dwie pojawił się na koncie reprezentacji Polski. Jeżeli utrzymamy tę dyscyplinę, to są spore szanse na nawiązanie walki ze Słowacją. Gospodarze również bardzo dobrze rozpoczęli turniej rozgrywany w Bratysławie. Widać było jednak, że część zawodników potrzebuje jeszcze czasu, aby wejść na swoje normalne obroty i Craig Ramsey z pewnością coś pozamienia. Liczy się zwycięstwo i z fizycznie grającą Austrią udało się wygrać. Czy siły zostały zachowane na mecz z Polską?

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 września 2021 19:29.

Co obstawiać?

Potrzebujemy kolejnego dobrego występu Johna Murraya, aby nawiązać walkę ze Słowacją. Muszą mu pomóc koledzy z pola i ciekawy jestem, jak wygląda aspekt fizyczny u naszych hokeistów, którzy włożyli wiele sił w mecz z Białorusią. Ponownie trzeba wystrzegać się kar mniejszych i oczekiwać na swoje najmniejsze sytuacje. Niezwykle groźne będą strzały z niebieskiej i Martin Gernat pokazał wczoraj, że jest bardzo skuteczny z tego miejsca tafli. Stawiam na handicap w stronę Polski. Uważam, że pozytywna fala i aura, która jest obecna nad naszą reprezentacją, dobrze wpłynie na zawodników. Dzisiaj zadanie będzie jeszcze trudniejsze niż w pojedynku z Białorusią, ale ewentualne zwycięstwo doprowadzi nas praktycznie do bram raju. Dawaj Polska i trzymamy kciuki przed telewizorami!

Fortuna
1.56
Polska handicap +3.5

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

Fortuna hokej na lodzie 27.08.

fot. Grega Valancic

Zaloguj się aby dodawać komentarze