Jastrzębski znów zachwyci, a Warta potwierdzi przewagę nad Resovią? Gramy o 242 PLN

PlusLiga, Jastrzębski Węgiel, ZAKSA, finał PlusLigi, 6 maja

Przed nami rewanżowe spotkania w ramach rywalizacji o medale na zakończenie sezonu PlusLigi. W pierwszych grach lepszymi okazali się Jastrzębianie i zawiercianie. Pierwsi z wymienionych sensacyjnie, bo w trzech setach rozgromili kędzierzynian, a drudzy pokonali rzeszowian dopiero po tie – breaku. Czego dziś będziemy świadkami? Wiele wskazuje na to, że znów powinniśmy nastawić się na zacięte spotkania. Co prawda ZAKSA nie zwykła ulegać Jastrzębskiemu do zera, ale eksperci środowiskowi są zgodni, co do tego, że był to wypadek przy pracy. Dlatego też ponownie niczego nie wykluczam odnośnie tych spotkań, w tym wygranych Asseco Resovii oraz ZAKSY.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: +400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę Ligi Konferencji

(tylko 03-07.06)

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

ZAKSA Kędzierzyn – Koźle vs Jastrzębski Węgiel: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (06.05.2023 r.)

Pierwsze ich spotkanie w wielkim finale było popisem siatkarskiego geniuszu graczy Jastrzębian. Roznieśli kędzierzynian wysoko wygrywając przy tym w dwu pierwszych setach. Udowodnili tym samym, że kiedy gra toczy się w ich hali, są dosłownie nie do pokonania. Wszak potwierdzili to, co już nie raz udowadniali w tym sezonie, mianowicie: przed własną publiką najczęściej wyrównane boje toczą wyłącznie na początku danych partii. Później stopniowo odskakiwali przeciwnikom, co było widoczne już w pierwszym secie, gdzie mieliśmy np. tego rodzaju wyniki na rzecz Jastrzębian – 12:9, 14:10, 17:12. Do tego potrafili utrzymywać przewagę, zwłaszcza za sprawą znakomitej postawy na zagrywce.

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn – Koźle vs Jastrzębski Węgiel

Kto wygra mecz?
ZAKSA KĘDZIERZYN – KOŹLE 55%
JASTRZĘBSKI WĘGIEL 45%
11+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • ZAKSA KĘDZIERZYN – KOŹLE
 • JASTRZĘBSKI WĘGIEL

 

Dopiero w trzecim secie ZAKSA była w stanie wrócić do gry. Jednak też trzeba mieć na uwadze, że doszło do tego, albowiem po prostu Jastrzębianie zaczęli się mylić znacznie częściej, aniżeli w poprzednich dwóch partiach. Mówiąc o tamtym spotkaniu można powiedzieć krótko: to nie była ta ZAKSA, której wszyscy się spodziewali i ta, która już pewnie się nie pojawi na parkiecie w wielkim finale tegorocznego sezonu. Jednak zanim przedstawię swój typ na to spotkanie, to dodam, że kiedy graliśmy kupon na pierwsze mecze, zabrakło jednego punktu w premierowej odsłonie właśnie w tym meczu, by wszedł nam double. Jakie dokładnie zaproponowałem typy? Ano zerknij do TYPY: Siatkówka, a dowiesz się tego bez większego trudu.

Statystyki przed drugim meczem o 1. miejsce w PlusLidze między ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle a Jastrzębskim Węglem:

 • W pierwszym meczu Jastrzębski zwyciężał w poszczególnych setach do: 2 razy do 20 i raz do 23 punktów.
 • Oznacza to, że Jastrzębski w pierwszym spotkaniu finałowym zdobył dokładnie 75 punktów, a ZAKSA o 12 mniej.
 • Jastrzębski za sprawą ataku wywalczył w sumie 39 punktów myląc się przy tym tylko 3-krotnie. Z kolei ZAKSA nabiła w ten sposób 34 oczka i myliła się 7 razy.
 • ZAKSA Kędzierzyn – Koźle w pierwszym ich meczu zdobyła raptem jednego asa przy aż 17 błędach. Z kolei Jastrzębianie zagrywką oddali 14 punktów, ale zdobyli przy tym 6 asów.
 • Sumując wszystkie błędy to Jastrzębski w ten sposób oddał 22 punktów przeciwnikom, a kędzierzynianie o 3 więcej.
 • W bloku lepiej radzili sobie kędzierzynianie, którzy zdobyli tym elementem gry 6 oczek. Z kolei Jastrzębianie ugrali w ten sposób o oczko mniej.
 • Zawodnikiem spotkania został wybrany Stephen Boyer, który na dystansie całego spotkania ugrał najwięcej punktów ze wszystkich graczy ob.u drużyn, bo aż 14.

Mój typ na drugi mecz o 1. miejsce w PlusLidze między ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle a Jastrzębskim Węglem

ZAKSA jest zbyt doświadczonym zespołem, by pozwolić sobie na drugi taki mecz, jak ten, który rozegrali kilka dni temu. Co prawda do dziś trudno wytłumaczyć, co się wtedy stało, ale co było to już się nie odwróci. Dlatego też po prostu gramy dalej siatkarskie typy. Co obstawiam tym razem względem spotkania Jastrzębskiego z kędzierzynianami? Ano coś, czego nie byliśmy świadkami przy pierwszym ich spotkaniu. Mianowicie, tego, że minimum czwarty set tym razem zostanie rozegrany. Kurs na to zdarzenie w Superbecie jest ustabilizowany na poziomie 1.45, co stanowi w sam raz okazję do tego, by tym oznaczeniem podbić wartość dzisiejszego double’a.

Liczba setów w meczu - więcej niż 3.5 - TAK
Kurs: 1.45
Graj!

 

 

Aluron CMC Warta Zawiercie vs Asseco Resovia Rzeszów: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (06.05.2023 r.)

W przypadku pierwszej rywalizacji w tej parze byliśmy świadkami aż pięciosetowej batalii. Ostatecznie triumfowali zawiercianie pokazując tym samym, że nadal należą do ścisłej ligowej czołówki. Poza tym do bólu skutecznie wykorzystywali błędy, które popełniali zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów. Nawiązuję tutaj przede wszystkim do tych związanych z przyjęciem, co przekładało się na trudności nie tylko z rozegraniem, ale również kończeniem poszczególnych akcji. Do tego zawiercianie znamienicie radzili sobie w kontratakach, a także dobrze zaprezentowali się na zagrywce. Tym samym nawet kiedy przegrywali partie, to bliskimi wynikami. Nawiązuję w tym miejscu zwłaszcza do drugiego seta straconego po grze na przewagi do 25 oczek.

Rzeszowianie byli w stanie pokonać graczy Warty w tamtym meczu właśnie tylko w drugim i czwartym secie. W drugim ze wspomnianych triumfowali do 21 oczek. Natomiast we wszystkich pozostałych ulegali kolejno: 22, 18 oraz 9 oczek. Kiedy mówimy o postawie Asseco Resovii, to należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że rozczarowująco zaprezentowali się zwłaszcza w tie – breaku. Od stanu 8:5 dla Warty nie potrafili wrócić do rywalizacji. Z czasem zawiercianie uciekali z wynikiem coraz szybciej, aż doszło do tego, że na tablicy świetlnej widniał rezultat 12:7 dla dzisiejszych gospodarzy. Spotkanie zakończyło się autową zagrywką autorstwa DeFalco. Jednak zanim przedstawię swój typ jak i statystyki, co do tego meczu, to dodam, że stawiając tego double’a wykorzystuję BONUSY Superbetu.

Statystyki przed drugim meczem o 3. miejsce w PlusLidze między Aluronem CMC Wartą Zawiercie a Asseco Resovią Rzeszów:

 • Po pierwszym ich starciu nagrodą MVP został wyróżniony Dawid Konarski, który w całym spotkaniu zdobył w sumie aż 23 punkty.
 • Ciekawostką jest, że w tamtym meczu wraz z DeFalco zajął drugie miejsce wśród najskuteczniejszych. Wszystko z racji tego, że Kovacević zdobył od nich o oczko więcej.
 • W ich pierwszym spotkaniu rzeszowianie zdobyli w sumie 101 punktów, z czego 59 z ataku. Natomiast zawiercianie wywalczyli 111 oczek przy 68 z ataku.
 • Odrobinę lepszymi na zagrywce byli zawiercianie, którzy przy 21 błędach serwisowych wywalczyli 4 asy. Asseco Resovia przy 20 pomyłkach „zgarnęła” 3 punkty z zagrywki.
 • Dla odmiany Asseco Resovia to zespół, który lepiej zaprezentował się w bloku, bo dzięki temu elementowi gry zgarnęli 9 oczek, a Warta dokładnie o 3 mniej.
 • Asseco Resovia Rzeszów na dystansie całego spotkania myliła się w sumie aż 33 razy, z czego 7-krotnie w ataku. Natomiast Warta 30-krotnie i 6-krotnie w ofensywie.
 • Ostatnie ich spotkanie było 5 z rzędu, w którym lepszymi okazali się zawiercianie. Wcześniej 3-krotnie triumfowali nad nimi do jednego i raz do zera.

Mój typ na drugi mecz o 3. miejsce w PlusLidze między Aluronem CMC Wartą Zawiercie a Asseco Resovią Rzeszów

Nim przedstawię sam drugi typ, to nawiążę jeszcze do tego, jak odbieram wspomniane bonusy. Mianowicie, wykorzystuję kod promocyjny Superbetu. Skoro „formalności” mamy za sobą, to czas najwyższy dodać, czego się spodziewam odnośnie do tego spotkania. Biorąc pod uwagę wszelkie składowe i fakt, że nikt nie ma już nic do stracenia, sądzę, że czeka nas równie zacięty mecz jak pierwszy. Dlatego w tym przypadku stawiam na to, że na dystansie całego spotkania zdobędą więcej niż 184 punkty. To zdarzenie w Superbecie jest wycenione na poziomie 1.90, dzięki czemu znacząco podbijamy wartość dzisiejszego double’a.

Drużyny zdobędą w meczu więcej niż 184 pkt: TAK
Kurs: 1.90
Graj!

Propozycja kuponu:

Kupon Superbet, double, ZAKSA vs Jastrzębski i Warta vs Asseco Resovia

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze