fot. Krzysztof Porebski/ pressfocus

Wracamy z ESL Pro League! Dziś wszystkie trzy spotkania odbędą się o tej samej, późnej godzinie, a wszystko to dlatego, że wyniki tych spotkań zadecydują, kto zamelduje się w fazie play-off, a kto pożegna się z rozgrywkami. Przypominam, że kwalifikują się jedynie trzy pierwsze drużyny, wobec czego Big i Renegades nie mają już żadnych szans na awans. Dodatkowo bardzo ważne jest zapewnienie sobie pierwszego miejsca, bo to ono daje możliwość ominięcia większości drabinki. Jak typuje dzisiejsze spotkania? Zapraszam do lektury!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

OG – FunPlus Phoenix
12.03.2021 r. Godz. 19:00

Zaczynamy najpierw od spotkania między dwoma drużynami walczącymi o utrzymanie się w rozgrywkach! O ile dokładne rozmieszczenie drużyn w tabeli jest jeszcze możliwe na kilka możliwych ustawień, tak jednak pewne jest to, że przegrany spotkania OG – FPX razem z Renegades i Big pożegnają się z ESL Pro League Season 13. FunPlus Phoenix wczoraj po fenomenalnym spotkaniu wyeliminowało ekipę BIG, co było dosyć sporą niespodzianką. Jak ja typuję ten mecz? Czego można się spodziewać po jednej jak i po drugiej ekipie?

OG obecnie nie jest w zachwycającej formie, co zresztą widać po wynikach. Rozpoczęli ligę fatalnie, od porażki 2:0 z Complexity, następnie pokonali bardzo słabe Renegades, jednak na koniec stanowczo utrudnili sobie kwestię wyjścia z grupy, przez porażkę 2:1 z Heroic. Pokazali oni w tym meczu wolę walki, bo całe spotkanie było dosyć wyrównane, jednak ostatecznie to Duńczycy okazali się być lepsi, dzięki czemu to oni są teraz w komfortowej sytuacji i walczą jedynie o wyjście z grupy jako najlepsza drużyna. OG przegrało co prawda wtedy swoją mapę, jednak na mapie rywala wrócili do gry. Moim zdaniem, nawet pomimo ich obecnie słabszej formy, są oni w stanie powalczyć z powodu dobrego przygotowania na różnych mapach. Szczególnie dobrze w ich wykonaniu podoba mi się Mirage i Inferno i myślę, że to tam powinni szukać punktu zaczepienia w meczu z FPX.

FunPlus Phoenix jest natomiast niemałym zaskoczeniem tej grupy. Wiele osób spodziewało się, że to właśnie oni, a nie BIG pożegnają się najszybciej z turniejem. FPX pokazało jednak wczoraj ogromną siłę i wytrzymałość psychiczną, najpierw zwyciężając dogrywkę na pierwszej mapie i następnie powracając do gry na trzeciej, pomimo tego, że w pewnym momencie przegrywali już 13-6, tak jednak zdołali odwrócić wynik i zakończyć mapę wynikiem 14-16. To pokazało, jak dobrą mają oni mapę Nuke, na której byli w stanie wygrać osiem rund z rzędu, żeby doprowadzić do prowadzenia, a potem wytrzymać presję i zamknąć mecz. Udowodnili, że zasługują na pojawienie się w fazie play-off, jednak dziś czeka na nich ostatni sprawdzian.

Moim zdaniem nie ma tutaj wyraźnego faworyta i typowanie bezpośredniego zwycięzcy mogłoby skończyć się różnie. Osobiście duże nadzieje pokładam w FPX, bo są w naprawdę niezłej formie. OG jednak pokzało, że z najgorszych momentów potrafi wychodzić obronną ręką i że nigdy nie należy ich skreślać. Z tego powodu idę w tym spotkaniu w over 2,5 map. Przede wszystkim wynika to z tego, co opisywałem wcześniej, czyli świetnego Nuke w wykonaniu FPX i prawdopodobnie Inferno, być może Mirage lub Traina ze strony OG. Obydwie strony mają swoje silne mapy i nie spodziewam się nagłej zmiany w tej materii. Dodatkowo pamiętajmy o tym, że jest to mecz o awans, zatem gra będzie toczyć się do końca, z pewnością jedna drużyna nie odpuści po przegranej pierwszej mapie, dlatego też spodziewam się tutaj pojedynku na maksymalnym dystansie. Tak jak mówię, osobiście widzę tutaj możliwość zaskoczenia i wygranej spotkania przez FPX, jednak jako główny typ zdecydowanie wybieram over 2,5 map!

STS
1.90
Powyżej 2,5 mapy

Baner grupy typerskiej esport

Heroic – Complexity
12.03.2021 r. Godz. 19:00

Czas na drugi mecz, czyli walkę o pierwsze miejsce w grupie A! Na ten moment fotel lidera zajmuje Heroic, które do tej pory nie zostało pokonane w ramach rozgrywek ESL Pro League! Czy dziś Complexity powali ich po raz pierwszy? Ekipa Poizona również idzie przez swoje spotkania jak burza, jedynie porażka z BIG psuje ich perfekcyjny bilans, także myślę, że można śmiało powiedzieć, że czeka nas spotkanie dwóch najsilniejszych obecnie ekip w grupie, a jednak jak dobrze wiemy, tylko jedna ekipa może być najlepsza!

Complexity przygotowywało się świetnie na rozgrywki ESL Pro League, odbyli długi bootcamp, na którym trenowali taktyki na nadchodzącą ligę i szczerze mówiąc efekty tych przygotowań widać jak na dłoni! Perfekcyjny start rozgrywek, trzy zwycięstwa 2-0 i po prostu wyśmienita gra, to wszystko wskazywało na to, że COL będzie dalej szło niczym taran, niszcząc rywali na swojej drodze, jednak wtedy dosyć niespodziewanie przegrali 2-0 z Big, które nie zachwyca obecnie formą. W kolejnym meczu pokazali jednak, że wpadka z BIG była jedynie wypadkiem przy pracy i w pewny sposób pokonali Renegades wynikiem 2-0. Dziś jednak czeka ich zdecydowanie najtrudniejszy pojedynek w całej grupie, bo na ich drodze stoi niepokonane Heroic.

Heroic, które co prawda jest niepokonane, jednak po drodze napotykali małe problemy. Ich pojedynki nie były może tak zacięte i emocjonujące jak wczorajszy mecz FPX, jednak Heroic nie dominowało totalnie tych spotkań, po prostu w perspektywie całego spotkania było lepsze, zawodnicy lepiej wytrzymywali najważniejsze momenty gry, dzięki czemu wygrali oni każde swoje spotkanie. Mówiłem jednak, że dla Complexity dziś najtrudniejszy pojedynek, jednak dla Heroic sytuacja wygląda dokładnie tak samo. Complexity jest zdecydowanie ich najtrudniejszym rywalem i to dopiero ten mecz będzie prawdziwym sprawdzianem umiejętności obydwu drużyn.

Co typuję w tym spotkaniu? Początkowo również chciałem pójść w over 2,5 map, jednak ostatecznie zdecydowałem się na bezpieczniejszą wersję, a mianowicie na wygranie przynajmniej jednej mapy przez Complexity. Moim zdaniem są oni obecnie w bardzo dobrej formie, a ich Mirage stoi na najwyższym poziomie i Heroic raczej nie powinno mieć wiele do powiedzenia na tej mapie. Moim zdaniem wygranie jednej mapy przez Col jest bardzo prawdopodobnym typem, a kurs w STS pozwoli mi połączyć to zdarzenie z poprzednim i uzyskać fajne podwojenie stawki. Wiem, że narzuca się tutaj oczywiście over map z o wiele lepszym kursem, jednak tak jak mówiłem, decyduję się tutaj na bezpieczniejszą opcję do AKO, jeśli gracie coś singlowo, to typ na over map wydaje się być jak najbardziej w porządku. Ode mnie to na dziś tyle, na koniec zachęcam jeszcze do sprawdzenia opinii na temat STS!

STS
1.35
Complexity wygra przynajmniej jedną mapę

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esport sts 12.03.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze