Jeden dzień przerwy od KHL i wystarczy. Dzisiaj ponownie czeka nas wiele emocji w hokeju na lodzie, a ja przyjrzałem się meczom, które rozgrywane są na dalekim wschodzie Rosji. Zameldujemy się na taflach w Chabarowsku, we Władywostoku oraz w Nowosybirsku w poszukiwaniu szczęścia. Czy gospodarze zaskoczą faworyzowanych gości? Przygotowałem dwa kupony z propozycjami, zapraszam do lektury!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet na strat i ciesz się bonusami u tego bukmachera!

Amur Chabarowsk vs Jokerit Helsinki (28.10. godz. 11:00)

Amur może być z siebie zadowolony po ostatniej batalii stoczonej z Wojskowymi. Bardzo długo utrzymywali się na prowadzeniu i kluczem była skuteczność w pierwszej tercji i szczelna obrona przed atakami przeciwnika. Niestety im dłużej trwało tamto spotkanie to CSKA podkręcało śrubę i kwestią czasu było, aż Tygrysy będą musieli skapitulować. To był jednak dzień gospodarzy, bo nawet bramka stracona na 2:3 ich nie załamała i udało się doprowadzić do dogrywki i serii rzutów karnych. Te padły łupek stołecznych, ale jedno oczko zdobyte z takim przeciwnikiem zawsze cieszy. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z kolejnym wymagającym rywalem, który jest głodny kolejnych sukcesów. Pajace zdemolowali będące wtedy w kryzysie Dinamo Ryga aż 8:0 i jest to bodajże najwyższy wynik w KHL, jaki oglądaliśmy w tej kampanii. Forma u przyjezdnych cały czas jest obecna i nie spuszczają z tonu. Wyjazdy na wschód nie należą jednak do najłatwiejszych. Czy dobra passa gości zostanie podtrzymana również w Chabarowsku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 16:51.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 3:4 z CSKA Moskwa
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 19 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Jokerit Helsinki zakończyło się zwycięstwem 8:0 z Dinamo Ryga
 • Jokerit Helsinki znajduje się na 2. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 31 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 4 zwycięstwa i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Jokerit Helsinki 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Amura Chabarowsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Zawsze powtarzam, że nie lekceważę drużyn ze wschodu Rosji, gdy grają na własnych obiektach. Gospodarze na spokojnie czekają na swojego przeciwnika w swoich domach, a rywale muszą często pokonywać tysiące kilometrów, aby znaleźć się w Chabarowsku, Władywostoku, czy Nowosybirsku. Liczę tutaj na Amur, ponieważ widać, że skuteczność w ich szeregach jest obecna, a Jokerit ma swoje przestoje w defensywie. Do dwóch AKO pobieram sobie dwa trafienia gospodarzy i jeden gol zdobyty w pierwszej tercji. Jak mogliśmy zauważyć dwa dni temu, Tygrysy bardzo często napoczynają wynik i jako że nie musieli zmieniać strefy czasowej, mają tę przewagę komfortu. Szczególnie na starcie będzie to widoczne. Pajace na wyjazdach prezentują się nieco gorzej i mam nadzieję, że Amur to wykorzysta.

Superbet
1.95
Amur Chabarowsk strzeli gola w pierwszej tercji
Superbet
1.59
Amur Chabarowsk powyżej 1.5 gola

hokej

Admirał Władywostok vs Barys Nur-Sultan (28.10. godz. 11:30)

Z Chabarowska przenosimy się niedaleko, bo do Władywostoku, gdzie dojdzie do rywalizacji miejscowego Admirała z Barysem Nur-Sultan. Szkoda gospodarzy, którzy dzielnie walczyli z Dynamo Mińsk i to przecież oni w pierwszej tercji wyszli na prowadzenie. Tak jak w przypadku Amura im dłuższej trwał ten pojedynek, tym bardziej rozkręcał się przeciwnik i nie udało się tym razem sięgnąć po, chociażby punkt. Nie ma co się załamywać, ponieważ kadra powracającego klubu do KHL jest obok Kunlun Red Star najsłabsza, a i tak osiągają pojedyncze sukcesy. Większe powody do zmartwienia ma Barys, który nie potrafi na ten moment wykrzesać 100% ze swojej kadry. Trener Yuri Mikhailis może za chwilę mieć gorąco pod siedzeniem, ponieważ czeka Andrei Skabelka, który jest bezrobotny po zwolnieniu z Lokomotivu Jarosław. Przyjezdni grają bardzo statyczny hokej, który ciężko się ogląda i szczerze mówiąc, nie jestem tego fanem. Duma Kazachstanu powinna znaleźć się nieco wyżej w tabeli wschodu. Czy ten marsz zacznie się dzisiaj we Władywostoku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 16:51.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Admirała Władywostok zakończyło się porażką 2:3 z Dynamo Mińsk
 • Admirał Władywostok znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie Barysa Nur-Sultan zakończyło się porażką 3:4 z Sybirem Nowosybirsk
 • Barys Nur-Sultan znajduje się na 9. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 19 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Barysa Nur-Sultan 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Admirała Władywostok, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj zaproponuję ten sam zestaw co w pierwszym omawianym przeze mnie spotkaniu. Stawiam na dwa trafienia Admirała, a do tego dorzucam ich gol w pierwszej tercji. Gospodarze na własnej tafli grają odważniej, co powoduje, że pada spora ilość bramek w meczach z ich udziałem. Dodatkowo mocno wchodzą w pojedynki, aby na starcie zbudować sobie małą przewagę. Barys może być nieco zmęczony podróżą z Nowosybirska, bo do Władywostoku dzielą tysiące kilometrów, a poza tym nie wyglądają najlepiej w obronie. Zmotywowany Admirał zrobi wszystko, aby odbić sobie nieznaczną przegraną z Dynamo Mińsk i liczę, że skuteczność nie zawiedzie.

Superbet
1.87
Admirał Władywostok strzeli gola w pierwszej tercji
Superbet
1.43
Admirał Władywostok powyżej 1.5 gola

Sybir Nowosybirsk vs CSKA Moskwa (28.10. godz. 14:30)

Ostatnim przystankiem będzie Nowosybirsk, gdzie miejscowy Sybir zmierzy się z CSKA. Jakby coś ruszyło w grze gospodarzy, którzy u siebie mogą pochwalić się trzema zwycięstwami z rzędu i to nie z byle jakimi rywalami. Dynamo Mińsk, Traktor Czelabińsk, Barys Nur-Sultan Ci wszyscy musieli uznać wyższość ekipy, która ma potencjał, aby znaleźć się jeszcze wyższej w tabeli konferencji wschodniej. Nieco lepiej wygląda to w ofensywie i powrót ofensywnego obrońcy Jyrki Jokipakki spowodował, że są groźni przy strzałach z niebieskiej i to otwiera innym hokeistom drogę do bramki. Ta skuteczność będzie szczególnie potrzebna dzisiaj, bo na ich taflę przyjeżdża CSKA Moskwa, która ma chrapkę na wschodniego hat-tricka. Pokonali Admirał we Władywostoku, sięgnęli po zwycięstwo z Amurem w Chabarowsku, czas na Sybir w Nowosybirsku. Wydaje się jednak, że będzie to najtrudniejsze zadanie z wcześniej dwóch wymienionych, ponieważ gospodarze są niewygodnym rywalem dla stołecznych. Pamiętamy przecież niedawno skromną wygraną 1:0 na tafli w stolicy Rosji. Jak będzie tym razem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 16:51.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sybiru Nowosybirsk zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Barysem Nur-Sultan
 • Sybir Nowosybirsk znajduje się na 8. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 19 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie CSKA Moskwa zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Amurem Chabarowsk
 • CSKA Moskwa znajduje się na 5. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 29 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 8 zwycięstw i 5 porażkek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem CSKA Moskwa 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Sybiru Nowosybirsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Podoba mi się coraz lepsza postawa w ofensywie gospodarzy. Widać, że taki Jyrki Jokipakka jest istotnym graczem w Nowosybirsku i już popisał się drugą asystą po powrocie. Po prostu jeżeli on jest obecny na tafli, to obrona przeciwnika się rozciąga, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że Fin jest w stanie uderzyć z niebieskiej. Mam nadzieję, że Sybir nie przestraszy się nagle przyjezdnych, którzy mogą być już zmęczeni wyjazdami po wschodzie. Zaproponuję dwa trafienia gospodarzy. Jestem zdania, że ekipa z Nowosybirska złapała wiatr w żagle i szczególnie w ataku jest widoczny progres. Wojskowi zapewne coś strzelą, ale liczę tutaj bardziej na dwa gole ich przeciwników.

Superbet
1.70
Sybir Nowosybirsk powyżej 1.5 gola

KHL AKO bramki pierwsza tercja Superbet

KHL bramki Superbet 28.10.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze