Fot. Krzysztof Porębski

Czas na zakończenie niezwykle interesującej pierwszej kolejki Ekstraklasy 2021 roku. Tym razem zobaczymy drużyny z dwóch różnych rejonów tabeli, ale moim zdaniem nie możemy wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Czwarty w tabeli Śląsk, który ma duże problemy na wyjazdach, uda się do Mielca, gdzie czekać będzie Stal, która pod wodzą nowego trenera gra lepiej i wreszcie zaczęła punktować, ale nadal zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Powinno być bardzo ciekawie. Zapraszam do mojej analizy tego spotkania!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Stal Mielec vs Śląsk Wrocław

W tym miejscu obstawiamy Ekstraklasę, ale na naszej stronie znajdziesz jeszcze typy z wielu innych sportów oraz lig. Koszykówka, Premier League, La Liga, KSW, NHL, KHL, skoki narciarskie, tenis, esport i wiele innych – to wszystko znajdziesz w tym miejscu: TYPY BUKMACHERSKIE.

Obecna kolejka przyniosła tyle niespodziewanym historii, że mogłaby obdarować nimi kilka najbliższych. Porażki Legii i Rakowa, czyste konto Podbeskidzia, dymisja Probierza, karne, niesamowity mecz w Krakowie i powrót Piasta, “wyczyn” Crnomarkovicia i wiele innych ciekawych rzeczy wynagrodziły nam czekanie na powrót naszej ligi. Oby ostatni mecz okazał się równie ciekawy, a potencjał na interesujące widowisko jest naprawdę spory.

Stal Mielec przez bardzo długi okres kończącej się dzisiaj rundy była zespołem, który grał po prostu fatalnie. Serie porażek, słaba gra w obronie i brak pomysłu w ataku cechowały ten zespół. Przyjście strażaka-trenera Ojrzyńskiego na szczęście odmieniło ten zespół. W 5 meczach jego zespół zdobył a 8 punktów, a ostatnie mecze, czyli remis z Lechem i zwycięstwo z Legią potwierdziły lepszą formę tej ekipy. W trakcie zimowego zgrupowania Stal rozegrała 4 sparingi na zgrupowaniu w Turcji i żadnego z nich nie przegrała. Do zespołu z Mielca dołączyli piłkarze, którzy znają realia naszej ligi, czyli Maciej Jankowski, Jonathan de Amo i Aleksandyr Kolew. Nową twarzą w Ekstraklasie będzie natomiast Albin Granlund, fiński doświadczonym obrońca. Z klubu odeszli natomiast Paweł Tomczyk i Jakub Wróbel.

Do Mielca przyjedzie Śląsk, który ostatnie tygodnie również spędził w Turcji. Piłkarze z Wrocławia przegrali tam z Crveną Zvezdą aż 0:4, zremisowali 2:2 z Olimpikiem Donieck i wygrali 4:1 z drużyną FK Novi Pazar. Śląsk otwarcie mówi o tym, że jego celem są europejskie puchary. Moim zdaniem możliwości i kadra tego zespołu pozwalają wierzyć, że taki scenariusz jest możliwy. Pomóc w tym ma ściągnięcie wychowanka klubu, którym jest Maciej Wilusz oraz 19-letni Łukasz Bejger, który ostatnie lata spędził w młodzieżowych i rezerwowych drużynach Manchesteru United. 5 ostatnich ligowych spotkań Śląska to 2 porażki i 3 zwycięstwa.

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

W tym meczu stawiam na zakład łączony. Wbrew przewidywaniom bukmacherów uważam, że Stal dzisiaj nie przegra. Zespół z Mielca pod wodzą nowego trenera rozegrał 5 meczów ligowych, w których zanotował jedną porażkę z bardzo silną Pogonią, a poza tym wygrał z Jagiellonią i Legią oraz zremisował z Lechem i Zagłębiem. Wyniki te potwierdzają bardzo dobrą pracę trenera Leszka Ojrzyńskiego. Okres przygotowawczy był równie udany i moim zdaniem forma ta zostanie dzisiaj potwierdzona. Tym bardziej ze Śląskiem, który przegrał 5 z 7 meczów wyjazdowych. Trwająca jeszcze kolejka przyniosła tyle niespodzianek, że dzisiaj również wszystko jest możliwe. Liczę zatem na to, że Stal dzisiaj nie przegra.

Poza tym uważam, że obie drużyny strzelą dzisiaj gola. 4 z 5 meczów Stali i 3 z 5 spotkań Śląska to wyniki z golami po obu stronach. Obie drużyny są w takiej sytuacji, że muszą atakować i szukać goli. Śląsk powinien grać ofensywnie, ponieważ zwycięstwo przybliży do Rakowa i Legii, które w tej kolejce przegrały. Z kolei Stal musi zbierać punkty już teraz, ponieważ inni kandydaci do spadku, czyli Warta i Podbeskidzie, wygrały swoje spotkania. Obie drużyny słyną z otwartej gry, czego potwierdzeniem są statystyki bramkowe i oby dzisiaj każda z nich strzeliła przynajmniej po jednym golu.

Nasz typ: 1X/BTTS

Kurs: 2.49

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

stal śląsk typy na mecz

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!