fot. Norbert Barczyk

Wczorajszy dzień można zaliczyć do tych pechowych, ponieważ C0mplexity zagrało najgorszy jak dotąd mecz w tym sezonie. Mimo wszystko nie można się poddawać i dziś walczymy dalej. Kolejne emocje w ramach ESL Pro League Season 13 czekają na nas już od godziny 13. Mam nadzieję, że dzisiejszy kupon będzie zielony i zgarniemy niezły profit. Czy BIG wraca do formy? Kto dziś zwycięży? Tego wszystkiego dowiemy się już dziś, późnym wieczorem. Zapraszam do mojej lektury!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

Betclic

BIG – FunPlus Phoenix

Czwartek, 11.03.21 – 15:30

O godzinie 15:30 polskiego czasu, będziemy świadkami starcia pomiędzy niemiecką formacją BIG a europejską FunPlus Phoenix. Moim typem na to spotkanie jest czyste zwycięstwo BIG. Drużyna niemiecka wygrała wczoraj z C0mplexity co było sporym zaskoczeniem. Osobiście uważam, że trzeba ten rezultat zaliczyć do niespodzianek, ponieważ jeśli spojrzelibyśmy na wcześniejsze zmagania obu ekip to znaczną przewagę miał jks na czele i spółka. Widać było, że BIG w końcu się ogarnęło i zagrało naprawdę solidny mecz, tak jak nas do tego przyzwyczaili wcześniej. Wykorzystywali wszystkie dogodne sytuacje, które poprowadziły ich do zwycięstwa. Uważam, że wczorajsza wygrana bardzo ich podbudowała, a co za tym idzie, w kolejnych spotkaniach powinno być już tylko lepiej. Jeśli chodzi o ich dzisiejszego oponenta czyli FunPlus Phoenix to raczej nie powinni mieć zbyt wiele autorytetów. Wczoraj kolejna porażka, tym razem z Heroic. Ich gra nie układa się w żaden sposób. Popełniają błędy na każdym kroku, co nie prognozuje najlepiej. Jak na razie wygrali tylko jedno spotkanie ze słabym Renegades, które jest typowym outsiderem w grupie. Oprócz zwycięstwa z australijskim teamem, które i tak nie było czymś nadzwyczajnym, trudno poszukać jakieś plusy. Jeśli przejdziemy do map to bany nie powinny być żadnym zaskoczeniem. BIG będzie odrzucać de_train a FunPlus Phoenix de_vertigo. Wyborem niemieckiej formacji prawdopodobnie będzie de_dust2, na którym wczoraj pokazali, że w końcu można zagrać dobrego Csa, natomiast Maden i spółka powinni wybrać de_nuke, czyli statystycznie ich najlepszą mapę. Uważam, że tutaj BIG może mieć lekkie problemy, lecz tak wspominałem wcześniej, jeśli zagrają tak jak wczoraj to nie widzę tutaj innego wyniku niż 2-0. Dodatkowo możemy spojrzeć na wcześniejsze bezpośrednie pojedynki, gdzie BIG nie miało żadnych skrupułów. Jeszcze ani razu nie zdarzyło się, aby FunPlus Phoenix czy wtedy GODSENT wygrało właśnie z Niemcami. Uważam, że w tym pojedynku nie będzie inaczej i zobaczymy pewne zwycięstwo formacji z odciskiem niedźwiedzia.

Betclic
1.40
BIG wygra

Baner grupy fb

C0mplexity – Renegades

Czwartek, 11.03.21 – 19:00

Ostatni mecz w ramach ESL Pro League w dniu dzisiejszym to starcie pomiędzy C0mplexity a Renegades, które planowo powinno zacząć się o godzinie 19. Typ na to spotkanie nie będzie raczej niespodzianką dla osób, które czynnie oglądają zmagania tego sezonu EPL. Oczywiście jest to gładkie i bezproblemowe zwycięstwo 2-0 dla C0mp. Tutaj nie może być innego scenariusza i raczej sobie tego nie wyobrażam. Wczorajsza porażka bez wygranej mapy z BIG może niektórych odrzucać od dzisiejszego typu, lecz uważam, że był to jednorazowy wypadek przy pracy. Zawsze w turnieju zdarza się jedno spotkanie, które nie idzie po naszej myśli, dlatego sądzę, że zawodnicy z europejskiej formacji mają już to za sobą. Oprócz tego grają naprawdę dobrze. Na ostatnie 10 spotkań przegrali tylko dwa razy, także to wskazuje na to iż są w bardzo dobrej formie. Nie można tego powiedzieć o zawodnikach teamu Renegades, którzy znacząco odstają od europejskich drużyn, nie tylko przygotowaniem taktycznym, lecz także zimowo. Nie wygrali jeszcze ani jednej mapy z żadnym przeciwnikiem a teraz trafiają na teoretycznie najtrudniejszego przeciwnika, którym jest właśnie C0mplexity. Tak naprawdę jeśli Rene picknie swoją ulubioną mapę czyli Inferno (gdzie i tak nie wygrali tutaj ani razu przez ostatnie 3 miesiące) to raczej nie powinni niczego szukać. BlameF i spółka grają bardzo mądrego Csa, którego powinni bez problemu wykorzystać. Tak naprawdę jedyną rzeczą, o którą się obawiam to fakt iż C0mp może zagrać z lekkim rozluźnieniem, co może przynieść nienajlepsze efekty. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie zawodnicy z formacji europejskiej pewnie zwyciężą 2-0, tak jak robiły to wszystkie pozostałe zespoły.

Betclic
1.58
C0mplexity wygra 2-0

 

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać trzeba zagrać za 57 PLN
Link do rejestracji: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
Kod promocyjny: ZAGRANIE50
betclic

Zaloguj się aby dodawać komentarze