fot. Xinhua

Wczorajszy dzień do zapomnienia i naturalnie takie będą się też zdarzać. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie już lepiej a na radarze w sobotę mamy dwa spotkania w KHL. Zameldujemy się odpowiednio w Magnitogorsku oraz w Sochi w poszukiwaniu szczęścia. Tym razem stawiam na kanadyjkę, ponieważ mam kilku faworytów na punkty, którzy prezentują się bardzo dobrze lub potrzebują przełamania. Gramy zakłady w Fortunie, zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Metallurg Magnitogorsk vs Saławat Jułajew Ufa (16.01. godz. 13:00)

Lisy miały kilka dni odpoczynku i z pewnością z tego skorzystały. Ich poprzednia rywalizacja w Mińsku była bardzo udana, chociaż pojawiły się błędy, które Żubry wykorzystywały. Nie mniej jednak liczy się komplet punktów i one ze stolicy Białorusi zostały przywiezione. Jaki jest cel Metallurga? Wydaje się, że pierwsza trójka wschodu to już byłoby coś. Nie ma większych szans, aby przegonić Bars Kazań, ale Saławat Jułajew Ufa oraz Avangard Omsk są jak najbardziej w zasięgu i gospodarze mają jeszcze kilka kolejek, aby zrealizować swój plan.

Pierwszy krok można zrobić już dzisiaj, ponieważ na ich taflę przyjeżdża Saławat Jułajew. Goście wyraźnie odżyli, a to za sprawą kilku transferów oraz powrotu zawodników z Mistrzostw Świata U20. Zagrożenie z ich strony widujemy nie tylko z pierwszej piątki, ale także z pozostałych i skład się nieco zbalansował. Ważne jest, aby każdy hokeista dokładał swoją cegiełkę do sukcesu, bo jest to przecież gra drużynowa nie indywidualna. Seria trzech wygranych z rzędu pokazuje, że dobrze dzieje się w obozie z Ufy. Czy tę dobrą dyspozycję przyjezdni przełożą na pojedynek w Magnitogorsku?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Metallurga Magnitogorsk zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Dynamo Mińsk
 • Metallurg Magnitogorsk znajduje się na 4. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 57 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 12 zwycięstw i 10 porażek
 • Ostatnie spotkanie Saławat Jułajew Ufa zakończyło się zwycięstwem 6:3 z Barysen Nur-Sultan
 • Saławat Jułajew Ufa znajduje się na 3. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 60 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 13 zwycięstw i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Saławatu Jułajew Ufa 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Metallurga Magnitogorsk, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Zdecydowałem się na kanadyjkę, ponieważ jestem zdania, że gości stać tutaj na kilka trafień. Lisy nie bronią jakoś wybitnie i mają swoje problemy w defensywie, które Saławat Jułajew może wykorzystać. Do AKO pobieram niezawodnego Fina Sakari Manninena. Jest to dosyć niski zawodnik, ale za to bardzo szybki i sprytny. Stwarza wiele okazji dla swoich kolegów i ostatnio sam nawet zaczął strzelać. Bez niego nie ma zespołu z Ufy i znajduje się w znakomitej formie. Uważam, że namiastkę jego umiejętności zobaczymy dzisiaj w Magnitogorsku i dlatego też liczę na jego gola lub też asystę.

Zdarzenie: Metallurg Magnitogorsk vs Saławat Jułajew Ufa

Typ: Sakari Manninen powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Kurs: 1.53

Na singla wybieram Rodiona Amirova, którego szkoda mi było w ostatnim meczu w stolicy Kazachstanu. Starał się jak mógł, dwoi i troił, ale ani razu nie zapisał się do protokołu sędziowskiego. Szczególnie przy trzeciej i czwartej bramce dla Saławatu Jułajew było blisko, aby znaleźć się na tablicy wyników, ale nic z tego. Oddał także kilka groźnych strzałów i jestem zdania, że ten młody rosyjski talent wreszcie się przełamie. Z tyłu głowy ma z pewnością nieudane Mistrzostwa Świata U20 i ta złość może w nim siedzieć. Punkt z kursem 2.75 jest kuszący, a można zastanowić się jeszcze nad jego golem z wartością 5.50. Możemy spodziewać się wiele aktywności Rodiona Amirova na lodzie.

Zdarzenie: Metallurg Magnitogorsk vs Saławat Jułajew Ufa

Typ: Rodion Amirov powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Kurs: 2.75

hokej

HC Sochi vs Vityaz Podolsk (16.01. godz. 15:30)

Tak jak pisałem już dawno, dla Sochi sezon już się skończył, a stało się to przy wymianie z SKA swojego lidera Malte Stromwalla. Widzimy to po wynikach, że nie są obiecujące, ale teraz liczy się dogranie kampanii 2020/2021 do końca i mozolna budowa nowej drużyny na kolejne rozgrywki. Nie wiem jakie plany mają Lamparty, ale ich przyszłość nie rysuje się w kolorowych barwach i obawiam się, że będą potrzebowali sporo czasu, aby się odbudować. Nie widzę w tej ekipie nikogo, kto mógłby stać się liderem i jedynie Sergei Shmelyov trzyma poziom, ale zapewne zmieni klub, bo sam dostrzeże, że tutaj nic nie zdziała wielkiego.

Ich dzisiejszy przeciwnik ma jednak zupełnie inne cele i zameldowanie się w fazie play-off to główny z nich. Vityaz nie może zdobyć nawet punktu w delegacji w ostatnim czasie i to zapewne martwi kibiców tego zespołu. Pomimo walki i gry do samego końca z Dynamo w Moskwie oraz z Traktorem w Czelabińsku po prostu czegoś brakuje. Porażki nie były zdecydowane, wręcz przeciwnie, do ostatnich sekund toczyła się batalia o ewentualne remisy. Ekipa z Podolska powoli nie ma czasu, aby pozwalać sobie na kolejne straty oczek, ponieważ ich rywale Spartak Moskwa, Dynamo Mińsk oraz Severstal Czerepowiec nie śpią i także zaczną odnosić sukcesy. Czy przyjezdni będą w stanie pokonać w tę sobotę słabe Sochi?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sochi zakończyło się porażką 1:3 z SKA St. Petersburg
 • Sochi znajduje się na 10. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 17 porażek
 • Ostatnie spotkanie Vityazu Podolsk zakończyło się porażką 1:2 z Traktorem Czelabińsk
 • Vityaz Podolsk znajduje się na 9. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 45 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 12 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Vityazu Podolsk 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Sochi, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Czytając tytuł, można stwierdzić, kto będzie naszym bohaterem z Podolska w kanadyjce. Tak jest stawiam na Justina Danfortha, który jest najlepszy zawodnikiem gości i nie ulega to wątpliwości. Oczywiście ma jeszcze kilku swoich kolegów, którzy także trzymają grę, ale pod względem talentu i umiejętności to Kanadyjczyk przewyższa innych. Swoje cechy musi jednak przełożyć na lód, ponieważ zależy mu na udziale w fazie play-off i z kim nie wygrywać jak z Sochi? Dwa punkty to jest mus w tej rywalizacji i Justin zrobi wszystko, aby tak też się stało. Pomimo jego słabych występów w Moskwie oraz w Czelabińsku starał się jak mógł, ale nic nie wychodziło. To jest ten czas i ta okoliczność, aby dać radość swoim fanom. Liczę na Danfortha w rywalizacji z Lampartami.

Zdarzenie: HC Sochi vs Vityaz Podolsk

Typ: Justin Danforth powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Kurs: 1.55

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Kanadyjka AKO KHL 16.01. Fortuna

Singiel KHL Fortuna 16.01.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie