Sierpień jest niesamowicie owocny, ponieważ na ten moment nasz profit wynosi ponad 800PLN! Dziś spróbujemy to poprawić i przekroczyć tysiąc. Czy uda nam się to osiągnąć? Jestem dobrej myśli, dlatego nie czekamy i lecimy. W sobotnie popołudnie, będziemy mieć sporą dawkę żużlowych emocji, ponieważ czeka nas mecz w 2. lidze, dwa w 1. lidze oraz Grand Prix Challenge w Gorican. Na początku skupimy się na dwóch meczach ligowych, które zapowiadają się naprawdę dobrze. Liczę tylko, aby pogoda nam w tym nie przeszkodziła i zawody zostały odjechane bez problemu. Czy gospodarze zwyciężą? Czy może goście się postawią? Startujemy już o 16:30!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Sobota, 22.08.20 – 16:30

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie, gdzie Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów podejmować będzie na własnym obiekcie drużynę Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W pierwszym starciu na Pomorzu, gospodarze pokonali przyjezdnych 51:38. 13 punktów różnicy to spora zaliczka. Jeśli Ostrowianie chcą myśleć o 3 dodatkowych punktach w tabeli to muszą dzisiaj zwyciężyć aż 52:38. Na początku zobaczmy jak radzą sobie oba zespoły. Zaczynając do Ostrowa, na własnym stadionie rozegrali jak dotąd 3 spotkania, które zwyciężyli. Był to mecz na otwarcie z Polonią Bydgoszcz 53-37, następnie 49-41 z Lokomotiv Dauvgapils oraz 50-40 z Unią Tarnów. Jak widać, Ostrowianie lubią swój tor, na którym bardzo dobrze sobie radzą. Tak samo było w poprzednim sezonie, gdzie nie przegrali żadnego meczu (nie liczę barażowego spotkania ze Stalą Gorzów). Jeśli chodzi o zespół gości to rozegrali również 3 spotkania na wyjeździe. Oprócz przegranej w Toruniu, gdzie raczej nikt nie powinien być zaskoczony to wygrali w Bydgoszczy po świetnym, zaciętym pojedynku 46:43 oraz na Łotwie w Dyneburgu 50:40. Mimo wszystko, skupię się dzisiaj na liderze drużyny gospodarzy. Nicolai Klindt, bo o nim tutaj mowa, musi zdobyć minimum 12 punktów w pierwszych pięciu startach. Linia jest na pewno wysoka, lecz kto jak nie on. We wszystkich meczach na własnym stadionie, Duńczyk pokrył naszą linię. Jest w tym momencie w kapitalnej formie. Również w PGE Ekstralidze, jadąc jako gość, zaprezentował się z wyśmienitej formy zdobywająć 11 pkt w 6. startach. Myślę, że dzisiaj znowu będzie powtórka z rozrywki a Nicolai pojedzie tak jak nas do tego przyzwyczaił w ostatnim czasie. Widać, że jest już objeżdżony, ponieważ startuje również w lidze szwedzkiej, gdzie również radzi sobie znakomicie. Biegi ma ciężkie, lecz nie powinien patrzeć z kim jedzie, a skupić się na wygrywaniu biegów. Uważam, że 12 punktów w dzisiejszym meczu jest jak najbardziej do pokrycia.

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Typ: Nicolai Klindt +11,5 pkt

Kurs: 1.94

zuzel

Orzeł Łódź – Unia Tarnów

Sobota, 22.08.20 – 19:15

Drugi mecz 1.ligi żużlowej w sobotnie popołudnie zapowiada się bardzo emocjonująco. Na łódzkiej Motoarenie zmierzy się miejscowy Orzeł z Unią Tarnów. Prawdopodobnie dwumecz zakończy się wynikiem 5:0 dla dzisiejszych gospodarzy, ponieważ tydzień temu zmiażdżyli Tarnowian na ich własnym obiekcie 49:39. Dziś powinno być jeszcze lepiej i raczej zwycięstwo Unii byłoby czymś nieprawdopodobnym, lecz nie możemy odbierać im szans, ponieważ 1.liga pokazała już nie raz, że potrafi nas zaskakiwać. Patrząc jednak na składy oraz jak dane zespoły radzą sobie u siebie i w delegacji, raczej nie może być inaczej. Orzeł przed własną publicznością 3 spotkania, miażdżąc w każdym swojego rywala. 57-33 z Lokomotiv Dauvgapils, 52-38 z Ostrovią Ostrów oraz 51-39 ze Startem Gniezno. Jeśli popatrzymy na przyjezdnych i ich zmagania na wyjazdach to zobaczymy, iż są nieprzewidywalni. Wygrana w Gdańsku czy Gnieźnie, czyli bardzo trudnych terenach robi wrażenie, ponieważ raczej mało kto spodziewał się takiego obrotu sprawy. Ja jednak pominę granie na handicapy w jedną czy drugą stronę i skupię się na młodzieżowcu drużyny z Tarnowa. Mianowicie, pod lupę wezmę Mateusza Cierniaka, czyli przyszłość polskiego żużla. STS wystawił na niego linię 8,5. Moim typem jest under, ponieważ nie sądzę, aby junior zdobył więcej niż 8 punktów. Przede wszystkim jedzie na wyjeździe, a jest to cały czas młody zawodnik, który z meczu na mecz nabiera co raz więcej doświadczenia, a po drugie będzie mierzyć się z bardzo wymagającymi rywalami, którzy znają ten tor od podszewki. Cierniak na wyjazdach zdobywał 13pkt, 5pkt oraz 7pkt. Oprócz pierwszego meczu w Gdańsku, który znakomicie mu wyszedł, do osiągnięcia minimum 9 oczek zawsze mu trochę brakowało. Myślę, że dziś pojedzie 5 lub 6 razy, lecz mimo to nie zdoła osiągnąć takiego wyniku. Rok temu na stadionie w Łodzi zdobył 5 punktów w 4 startach. Dziś może być podobnie, lecz będzie to chyba najtrudniejszy wyjazd do tej pory, w którym może mieć niemałe problemy, nawet w biegu juniorskim z Piotrem Pióro, który jest w świetnej dyspozycji.

Orzeł Łódź – Unia Tarnów

Typ: Mateusz Cierniak -8,5 pkt

Kurs: 1.53

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

sts

Zaloguj się aby dodawać komentarze