Foto. Xinhua

Najkrótszy miesiąc w roku powoli dobiega końca. Luty najmniej łaskawy okazał się dla Claude Juliena, który jako pierwszy trener w tym sezonie stracił prace i nie jest on już szkoleniowcem Montreal Canadiens. Po 4 sezonach pracy został zwolniony z powodu słabych ostatnich wyników, choć początek był dla niego i jego ekipy bardzo udany. Tymczasowym pierwszym trenerem został Dominic Ducharme. Czy piątkowej nocy uda się ugasić pożar i w końcu wygrać? My weźmiemy pod lupę właśnie spotkanie z udziałem montrealczyków, którzy zagrają na wyjeździe z Winnipeg Jets. Zakłady na to spotkanie znajdziecie w Fortunie. Ja serdecznie zapraszam do sprawdzenia, co dziś dla Was przygotowałem! Życzę miłej lektury.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na NHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens (26.02.2021 r. 2:00)

Spotkanie drużyn, które w tym sezonie zrobiły coś jako pierwsze. W Winnipeg jako pierwsi w trakcie trwania sezonu dokonali wymiany z Columbus Blue Jackets, natomiast w Montrealu tak jak pisałem wcześniej, doszło do pierwszej zmiany trenera w tym roku. Jeśli chodzi o zwolnienie Juliena to można uważać decyzję zarządu jako zbyt pochopną, co prawda ostatnie trzy porażki z rzędu nie świadczą dobrze o drużynie, zwłaszcza gdy ulegali dwa razy Ottawie Senators. Mimo to zespół wciąż utrzymuję się na 4. miejscu w tabeli z najmniejszą ilością rozegranych meczów wraz z Winnipeg Jets. Koniec końców może się okazać, że ta decyzja wpłynie negatywnie na dalsze losy montrealczyków, ale o tym przekonamy się na koniec sezonu zasadniczego. W obozie Odrzutowców panuje spokój i nikt nie powinien stracić tam pracy, ponieważ sytuacja w tabeli jest dobra, a drużyna w tej kampanii nie zanotowała więcej niż dwóch porażek z rzędu, taka seria przytrafiła im się tylko raz na przełomie stycznia i lutego. Gospodarzą tego spotkania, również przytrafiła się przegrana z Senatorami, ale potrafili na nią dobrze zareagować, ogrywając 3 dni później Olejarzy. Jestem ciekaw jak piątkowej nocy z tymczasowym trenerem, goście będą funkcjonować na lodzie. Patrząc na doświadczenie jako head coach Dominica Ducharmego, to spotkanie z Odrzutowcami będzie dla niego debiutem w roli szkoleniowca zespołu z NHL. Wcześniej Kanadyjczyk prowadził zespoły z QMJHL, czyli zajmował się hokejem młodzieżowym, w którym wraz z Halifax Mooseheads sięgnął po Memorial Cup. Nic Wam to nie mówi? Trudno, żeby mówiło, ale to idealnie obrazuje, kto będzie dyrygował zespołem do czasu znalezienia nowego szkoleniowca. Przejdźmy teraz do suchych statystyk, jakie osiągnęły na ten moment obie ekipy. Power play w tym aspekcie montrealczycy wykorzystują 18,2% przewag, a sami na ławce kar lądują stosunkowo rzadko, co dało im 76% wykluczeń. Hokeiści z Winnipeg znajdowali się w boksie kar częściej, co złożyło się na 80% i 13. miejsce wśród najczęściej faulujących ekip w całej lidze. W przewagach Jets radzą sobie solidnie i mogą się pochwalić prawie 23% skutecznością power play. Trener Paul Maurice przykłada, znaczą wagę do skutecznej gry w power play i drużyna na ostatnim treningu doskonaliła ten aspekt.

Chcesz dowiedzieć się o bonusie w Fortunie? Kliknij tutaj!

Opinie na temat Fortuny znajdziecie tutaj!

Czas spojrzeć, co dzieje się w bramkach obu drużyn. Zacznijmy od gości z Montrealu i ich duetu bramkarskiego Price-Allen. Ten pierwszy bronił w 11 spotkaniach, w których zapracował na 5 wygranych swojej ekipy, a indywidualnie łapał krążek na poziomie 89% i średnio na mecz przepuszczał gumę prawie 3 razy. Allen wystąpił w 7 spotkaniach i 4 razy zjeżdżał z lodowiska jako wygrany, broniąc 93% krążków lecących w stronę jego bramki i średnią meczową puszczonych goli wyrobił sobie na poziomie 2,14. W Winnipeg stawiają na Connora Hellebuycka, który bronił w 14 meczach. Jego procent obronionych krążków wynosi 91 i traci średnio 2,64 gola na mecz. W obwodzie trener ma jeszcze Laurenta Brossoita, który dostał szanse w 4 spotkaniach i z nim w składzie drużyna wygrała 3 razy. 27-latek bronił na poziomie 93%. W spotkania oba zespoły wchodzą podobnie, natomiast montrealczycy mają problem z rozgrywaniem 3. tercji i w niej wygrywali tylko 4-krotnie. W meczach domowych Odrzutowce radzą sobie dobrze i w tabeli uwzględniającej tylko spotkania we własnej hali zajmują 2. miejsce. Montreal Canadiens to ekipa najlepiej radząca sobie na wyjazdach w dywizji północnej.

hokej

Statystyki:

 • Winnipeg Jets zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 23 punktów po 18 spotkaniach.
 • Ich bilans wynosi, 11-6-1.
 • Bilans bramkowy Jets to, 61:49.
 • Montreal Canadiens zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 22 punktów po 18 meczach.
 • Ich bilans to, 9-5-4.
 • Bilans bramkowy montrealczyków to, 61:52.
 • Drużyny w tym sezonie spotkają się po raz pierwszy.

Co obstawić?

Odnoszę wrażenie, że to jeszcze nie koniec problemów montrealczyków i ich wyjazd do Winnipeg nie jest najlepszym miejscem do przełamania słabej serii. Niedoświadczony tymczasowy trener może idealnie zaplanować wszystko, co stanie się przed meczem, ale nie wiadomo jak zareaguję na to co wydarzy się na lodowisku. Jetsi są obecnie w dobrej formie i powinni poradzić sobie piątkowej nocy z montrealczykami. W pierwszej piątce gospodarze mają ogromny potencjał ofensywny, który dźwigał na barkach resztę drużyny, ale powodem do zadowolenia jest dobra forma reszty formacji i zespół stał się bardziej uniwersalny i zdobywanie bramek nie ciąży tylko na pierwszej formacji. Uważam, że to spotkanie będzie zacięte, ale ostatecznie zwycięsko z tego boju wyjdzie Winnipeg Jets. Na koniec zachęcam do skorzystania z kodu promocyjnego Fortuny!

Winnipeg Jets – Montreal Canadiens

Typ. Winnipeg Jets wygra (wraz z dogrywką)

Kurs. 2,11

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.
 • Przy okazji sprawdź recenzje oraz inne zakłady w Fortunie.

NHL czwartek 02

Chcesz więcej typów na NHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze