Przed nami dwa ostatnie tygodnie rundy zasadniczej letniego splitu w lidze LPL! W środku tabeli jest bardzo ciasno i ciągle wiele drużyn może powalczyć o wyższe miejsce w tabeli, jednak na wielu będzie również presja związana z możliwym wykluczeniem z fazy play-off.  Dziś z samego rana mamy jeszcze dodatkowe spotkanie z poprzedniego tygodnia, czyli mecz pomiędzy Top Esports a Invictus Gamins. Jeszcze jakiś czas temu to spotkanie byłoby ogromnym hitem, jednak obecna forma IG jest bardzo daleka od ideału, wobec czego spotkania z ich udziałem nie budzą już takich emocji. Tes jest w tej parze wyraźnym faworytem, jednak LPL nie raz pokazywało, że liczy się tylko to co drużyny pokazują na serwerze i czasami zdarzają się niespodzianki. Jaki przebieg według mnie będą miały dzisiejsze gry? Zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Top Esports – Invictus Gaming
27.07.2021 r. Godz. 8:00

To spotkanie rozpoczyna się bardzo wcześnie, bo jest przełożone jeszcze z poprzedniego tygodnia rozgrywek. Top Esports zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli, jednak ciągle mają szanse wyprzedzić drużyny takie jak LNG czy Rare Atom i awansować wyżej, co oczywiście zapewni im lepszy start w play-offach. Do tego jednak potrzebują na początek pokonać Invictus Gaming, którzy co prawda mają jeszcze matematyczne szanse na awans do kolejnej rundy rozgrywek, jednak patrząc na ich formę to chyba jest to raczej marzenie ściętej głowy. IG obecnie zajmuje 13. miejsce w tabeli, z bilansem 4-7, co nie zwiastuje dobrze na dzisiejsze starcie.

TES co prawda w tym splicie nie są dominatorami, jednak ciągle ich gra utrzymuje się na najwyższym poziomie i nie zdziwię się, jeśli namieszają w drabince pucharowej, zawodnicy takiej klasy zawsze najlepiej czują się w starciach BO5. Top Esports wygrało w tym splicie 62% rozgrywanych map, co jest bardzo dobrym wynikiem, jedynie Rare Atom, FunPlus Phoenix oraz Edward Gaming mogą pochwalić się lepszymi statystykami, a są to ekipy okupujące obecnie podium LPL. Widać więc, że drzemie w nich o wiele większy potencjał niż szóste miejsce i z pewnością będą celować w wyjazd na mistrzostwa świata.

Moim zdaniem ten mecz to będzie pokaz dominacji Top Esports, którzy są w tym splicie o wiele lepsi od ich dzisiejszych rywali i to nie tylko przez lepsze wyniki, ale wyniki wynikają z lepszej gry. IG nie może się odnaleźć w obecnej mecie i wyraźnie odstaje od pozostałych topowych teamów. Większość starć z drużynami z topki kończyło się szybką przegraną 2:0 i po prostu słabą postawą ze strony IG. Moim zdaniem w zawodnikach Invictus Gaming nie ma już aż takich ambicji na ten split, potrzebna im jest przerwa na przebudowę i próbę ponownego wspięcia się na szczyt, natomiast TES będzie walczyć o jak najwyższe miejsca w tabeli, miejsca, które są ciągle w ich zasięgu, dlatego też w tym spotkaniu typuję ich wygraną wynikiem 2:0!

Betfan
1.93
TES wygra 2:0

Baner grupy esportowej

 

LNG Esports – Rogue Warriors
27.07.2021 r. Godz. 13:00

Drugie spotkanie na naszym kuponie, a w zasadzie trzecie spotkanie dzisiaj, to pojedynek między LNG Esports, które dosyć niespodziewanie zajmuje bardzo wysokie, czwarte miejsce w tabeli, jednak zajmuje je zasłużenie, bo ich gra wygląda równie zaskakująco! W tym splicie pokonali już takie drużyny jak JDG czy FPX, a także w przegranych spotkaniach praktycznie zawsze stawiają opór i w konsekwencji potrzebna jest trzecia mapa do wyłonienia zwycięzcy. Dziś jednak z pewnością nie będą chcieli rozgrywać trzeciej mapy, bo to oni są wyraźnymi faworytami w tym spotkaniu.

Ich przeciwnikami będzie drużyna Rogue Warriors, ekipa, która zajmuje czternaste miejsce w lidze i jest po prostu słaba. O ile w przypadku IG możemy mówić o niespodziance i spadku formy, tak jednak RW nie zapowiadało się na niesamowitą drużynę i rezultaty ich gry wcale nie dziwią. Bilans 4-9, wygrana zaledwie 32% rozgrywanych map, chwilowe przebłyski, jednak długofalowo brak pomysłu na grę i słabe adaptowanie się do mety, to wszystko opisuje Rogue Warriors w tym splicie. Według mnie oni również nie myślą już o play-offach, lecz na tym jak przygotować się do następnego sezonu.

Podsumowując, tutaj  również spodziewam się dominacji jednej drużyny i prawdziwego pokazu siły. LNG zdaje sobie sprawę, że tuż za ich plecami czają się inne drużyny chętne na awans do TOP4, dlatego nie mogą zdjąć nogi z gazu nawet na moment. RW to idealny rywal do podbicia sobie bilansu, z pewnością lepszy niż Top Esports czy Edward Gaming, a to właśnie z tymi ekipami LNG spotka się w następnych spotkaniach. Dzisiejszy mecz jest świetną okazją do zapewnienia sobie kolejnego małego punkciku, a właśnie to jest najważniejsze w końcówce LPL. Tym razem jednak decyduje się na bezpieczniejszą opcję, co prawda po dosyć niskim kursie, jednak w połączeniu ze zdarzeniem z pierwszego spotkania osiągniemy naprawdę fajne podwojenie! Stawiam na wygraną LNG Esports w tym spotkaniu!

Betfan
1.34
LNG Esports wygra spotkanie

 

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1650PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon betfan esport 26.07

Zaloguj się aby dodawać komentarze