Kolejna dość spokojna noc w NBA przed nami, bo rozegranych zostanie tylko sześć spotkań. Najciekawiej zapowiada się potyczka w Kolorado, gdzie spotkają się dwie topowe drużyny z konferencji zachodniej, czyli Denver Nuggets oraz Utah Jazz. My jednak ten mecz ominiemy, a zamiast tego wybraliśmy dla Was dwie inne propozycje – sprawdźcie więc, co dla Was przygotowaliśmy!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w styczniu: 36/56

Profit: +275

Mało brakowało, a wczoraj cieszylibyśmy ze sporego zysku. Paradoksalnie na pełnym luzie wszedł wczorajszy typ o tym wyższym kursie, bo Memphis Grizzlies rzeczywiście nie mieli większych problemów, by ograć New York Knicks, a najlepszym strzelcem Misiów Grizzly był dokładnie ten zawodnik, na którego stawiałem – Dillon Brooks. Do granicy 25 oczek nie dobił jednak Kyrie Irving, ale jego Nets w piękny sposób uhonorowali Kobe Bryanta i było widać jak bardzo Uncle Drew wciąż przeżywa tę tragedię. Mam więc nadzieję, że byli tacy, którzy skorzystali chociaż na tym jednym typie, bo być może odpuścili granie na Irvinga w takich okolicznościach.

Zdarzenie: Washington Wizards – Charlotte Hornets

Typ: Bradley Beal Over 27.5 Pts

Kurs: 1.80

Na dziś przygotowałem dla Was dwa typy. Po pierwsze: Bradley Beal z dorobkiem co najmniej 28 punktów w starciu Washington Wizards z Charlotte Hornets. Beal miewał już w tym sezonie okresy znakomitej gry i teraz jesteśmy świadkami kolejnego. Od czasu powrotu do gry po kontuzji Beal w siedmiu meczach z zdobywał 23 lub więcej punktów, z czego w każdym z ostatnich czterech zapisywał na konto 36 lub więcej oczek! Spójrzcie zresztą sami:

  • 38 punktów, 16/24 z gry, 2/8 za trzy 4/4 z wolnych przeciwko Miami Heat
  • 36 punktów, 15/22 z gry, 4/8 za trzy, 2/2 z wolnych przeciwko Cleveland Cavaliers
  • 40 punktów, 12/22 z gry, 1/5 za trzy, 15/18 z wolnych przeciwko Atlanta Hawks
  • 47 punktów, 13/31 z gry, 4/9 za trzy, 17/18 z wolnych przeciwko Milwaukee Bucks

Słabszy czy lepszy rywal – nie robi to Bealowi żadnej różnicy i nie wpływa też za bardzo na wyniki Wizards, bo ekipa ze stolicy Stanów Zjednoczonych przegrała trzy z tych czterech pojedynków. W czwartek trudno wskazać jednoznacznego faworyta starcia między Wizards a Hornets, natomiast niemal pewne jest, że znów czeka nas festiwal strzelecki, a co za tym idzie rosną szansę, że Beal po raz kolejny dobije do granicy 30 oczek. My zadowolimy się nawet nieco gorszym wynikiem. Warto dodać, że Beal zdobywał co najmniej 29 punktów w każdym ze swoich pięciu poprzednich spotkań.

Zdarzenie: Cleveland Cavaliers – Toronto Raptors

Typ: Toronto Raptors Over 116.5 Pts

Kurs: 1.92

I drugi typ, którym spróbujemy ciekawie dopełnić nasz kupon. Stawiamy, że Toronto Raptors zaaplikują co najmniej 117 punktów drużynie Cleveland Cavaliers. Powód? Raptors to w ostatnim czasie jedna z najlepiej grających drużyn w całej lidze. Mają na koncie osiem kolejnych zwycięstw, w trakcie których notowali średnio ponad 122 punkty w każdym spotkaniu. Podczas tej serii zwycięstw za każdym razem w starciu z dużo słabszym rywalem zdobywali co najmniej 118 oczek:

  • 140-111 przeciwko Washington Wizards
  • 122-112 przeciwko Minnesota Timberwolves
  • 122-117 przeciwko Atlanta Hawks
  • 118-112 przeciwko New York Knicks
  • 130-114 przeciwko Atlanta Hawks

Jak więc widzicie Raptors nie mają problemów, by zdobywać naprawdę dużo punktów z czerwonymi latarniami ligi. W czwartek zagrają kolejny mecz z taką latarnią, bo wystąpią na wyjeździe w Cleveland przeciwko Cavaliers. Drużyna z Ohio jest w tym sezonie w trzeciej dziesiątce NBA pod względem średniej oddawanych w meczu punktów i ma też drugi najgorszy wskaźnik defensywy w całej lidze: przeciwnicy zdobywają średnio prawie 115 punktów na 100 posiadań przeciwko nim. Raptors nie powinni mieć więc problemów, by po raz kolejny dać popis strzelecki i liczymy że nie przeszkodzi im w tym także absencja hiszpańskiego środkowego. Kanadyjski zespół nie przegrał bowiem odkąd Marc Gasol wrócił do gry, a w czwartek nie zagra z powodu urazu ścięgna udowego. Jak jednak pokazują statystyki zaawansowane, ofensywa Raptors podczas tego 8-meczowego streaku zwycięstw wcale nie traciła na efektywności w tych minutach, w których nie grał Gasol (w przeciwieństwie do defensywy, która lekko się pogarsza, ale to już osobna historia).  

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!