fot. Christopher Saidi

Już dzisiaj rozpoczynają się zmagania w trzeciej rundzie tegorocznego Wimbledonu! W tej fazie rozgrywek pojawiła się najlepsza obecnie polska tenisistka, Iga Świątek. Jej rywalką będzie zawodniczka z Rumunii. Panie spotkały się w dolnej części drabinki, a wygrana z tego pojedynku będzie miała bardzo trudne zadanie, gdyż w 1/8 spotka się z którąś z pań z zestawienia Jabeur vs Muguruza. Czy Polka będzie po raz trzeci awansować do kolejnej rundy bez starty seta? Sprawdźcie naszą zapowiedź na mecz reprezentantki Polski! 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

IGA ŚWIĄTEK

Polska zawodniczka jest już w trzeciej rundzie najbardziej prestiżowego turnieju szlemowego w ciągu roku. Korty trawiaste są dla naszej zawodniczki dość dalekie i sama zawodniczka mówi, że nie “dogaduje” się dobrze z tego rodzaju nawierzchnią. Nasza zawodniczka dużo bardziej woli nieco wolniejsze nawierzchnie, a zdecydowanie najlepiej czuje się na kortach o nawierzchni ziemnej. Po raz pierwszy w swojej seniorskiej karierze Iga dotarła do trzeciej rundy. Jest to dla niej najwyższe osiągnięcia na zielonych kortach. Do tej pory rywalizowała z dwiema zawodniczkami, które mieszczą się w pierwszej 100. rankingu WTA. Pierwsza runda była dla Polki trudniejsza. Tam spotkała się z reprezentantką Tajwanu, Su-Wei Hsieh. Było to trudne spotkanie ze względu na styl gry zawodniczki z Azji oraz jej większe doświadczenie na kortach trawiastych. Jednak Polka zdołała sprosta zadaniu, jakim było przeciwstawienie się rywalce. Iga od samego początku tego pojedynku starała się prowadzić grę. Bardzo mocno na wejściach w sety, co było zbyt uciążliwe dla rywalki. Później skupiała się głównie na utrzymaniu własnego serwisu. Udawało jej się wykonać te założenia techniczne i po 20. gemach w pierwszym spotkaniu, awansowała ona dalej i zmierzyła się z Rosjanką, Zvonarevą. Druga runda była dla naszej zawodniczki dużo łatwiejsza. W niej Polka potrzebowała tylko 16. gemów, aby awansować do kolejnego starcia z dzisiejszą reprezentantką Rumunii. Tak samo jak w pierwszej rundzie, Iga w starciu z Rosjanką od samego początku starała narzucić się bardzo wysokie tempo gry ofensywnej. Zaskutkowało to tak samo, jak przy starciu z Azjatką. Iga szybko w secie objęła prowadzenie przełamania i trzymając swój serwis starała się dobrnąć do samego końca poszczególnych setów. W trzeciej rundzie ma ona szanse na utrzymanie rywalizacji bez straty seta, gdyż taktykę, jaką Polka obiera ze swoim sztabem trenerskim, można zastosować także przy Begu.

Sprawdź kod promocyjny w Totalbet i odbierz najlepsze bonusy na start!

grupa

Sprawdźcie także w Totalbet ranking tenisowy, który stworzony został specjalnie na Wimbledon!

Irina Begu

Rumunka o dużo większym doświadczeniu gry na kortach trawiastych, będzie dzisiejszą rywalką naszej najlepszej tenisistki. Dość zaskakująco znalazła się ona w trzeciej rundzie tegorocznej edycji, czym wyrównała swoje najlepsze osiągnięcie z roku 2015, gdzie także udało jej się znaleźć na trzecim stopniu rywalizacji. Na swojej drodze do tego meczu, nie znalazła ona pogromczyni w osobach Volynets i Martic. Mogła ona odpaść już w pierwszej rundzie, gdzie sporo problemów sprawiła jej reprezentantka USA. Mecz zakończył się po 22. gemach. Trochę dziwiło to, że Begu nie może poradzić sobie z dużo niżej notowaną rywalką i mało osób dawało jej szansę w rywalizacji z Petrą Martic. Ta zaskoczyła wszystkich i pokonała Chorwatkę w trzysetowym pojedynku. Spotkanie bardzo wymagające dla zawodniczki z Rumunii, która rozegrała aż 34 gemy w poprzednim spotkaniu. Z pewnością będzie ona w dużo słabszej dyspozycji fizycznej niż Polka, która dosyć świeżo wygląda na korcie. Begu nie ma także jakiś specjalnych umiejętności na trawie, co może prowadzić do tego, że tempo zawodniczki z Polski będzie zbyt wysokie dla 30-latki. Czy będzie ona w stanie przeciwstawić się zawodniczce z Polski?

Propozycje:

Ten pojedynek powinien zakończyć się zwycięstwem Polki i jej meldunkiem w czwartej rundzie turnieju. Rumunka będzie w dużo słabszej pozycji wyjściowej pod kątem przygotowania fizycznego. Patrząc też na taktykę, jaka dobierana jest dla Polki, to można spodziewać się jej mocnego wejścia w mecz. Sądzę, że dzisiaj możliwe są następujące możliwości oraz sprawdźcie, jakie inne propozycje ma dla Was Totalbet! 

Swiatek vs Begu meczSwiatek vs Begu gemy

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze