fot. Gao Jing

Iga Świątek od 9. meczów na paryskich kortach Rolanda Garrosa nie przegrała jeszcze ani jednego seta. Dzisiaj spotka się z rywalką, z którą jeszcze nie wygrała ani jednego bezpośredniego spotkania. Czy stać ją na utrzymanie bilansu zwycięstw i awans do czwartej rundy tegorocznego turnieju? Do jej zmagań dorzucamy dwie propozycje panów i gramy kurs 2.94! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na pierwszy dzień na paryskich kortach, a także zajrzyjcie na promocje, jakie przygotował dla Was Betfan przy rejestracji!  

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 50 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1650PLN

Kod rejestracyjny
1650PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł FREEBET: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Iga Świątek – Anett Kontaveit

05.06.2021

Iga Świątek idzie jak burza w tegorocznych rozgrywkach Roland Garrosa i podobnie, jak w poprzednim roku, jeszcze nie straciła seta w swoich pojedynkach. Dzisiaj będzie miała najtrudniejsze, jak dotąd wyzwanie, gdyż musi pokonać po raz pierwszy w swojej karierze Estonkę, z którą mierzyła się już dwukrotnie i to nie tak dawno, ponieważ ich starcia miały miejsce w 2019 i 2020 roku podczas zawodów na kortach twardych. Iga nie będzie miała zatem łatwo. Do tej pory mierzyła się z rywalkami, które nie były w stanie postawić jej wysokich warunków do gry. W starciu ze swoją bardzo dobrą znajomą Kają Juvan pierwszego seta wygrała 6:0, a w drugim dziewczyny walczyły mocno do samego końca, jednak Polka okazała się lepsza na finishu drugiego seta i wygrała w stosunku gemowym 7:5. Iga drugi set zagrała nieco mniej agresywnie, przez co nie dominowała tak, jak w pierwszym secie. Drugi mecz był już dużo łatwiejszy, gdyż wygrała ona także 2:0 w setach, ale rywalce ze Szwecji, Rebecce Peterson, pozwoliła tylko na wygranie dwóch gemów na przestrzeni całego spotkania. Uważam, że dzisiaj będzie duży sprawdzian dla Igi, gdyż ma ona za zadanie zagrać bardzo agresywny i dokładny tenis. Myślę, że jest w stanie dołączyć do swojej gry dużo urozmaiceń. Bardzo podobały mi się skrócone passing-shoty w wykonaniu Polki, które często pojawiały się w jej spotkaniach, i na których zdobywała bardzo dużą ilość punktów. Cieszy mnie jej postawa mentalna, gdzie nie widać, że ma ona jakikolwiek problem z utrzymaniem pozycji faworytki do ponownego zdobycia tytułu. Czy Polka będzie w stanie pokonać po raz pierwszy w karierze reprezentantkę Estonii?

Anett ma za sobą także dwa mecze w tegorocznej edycji Roland Garrosa, jednak nie były one dla niej tak łatwe, jak mecze Igi. Kontaveit rozegrała mecz ze Szwajcarką, Golubic i z Francuzką, Mladenovic. Obie zawodniczki pokazały, że potrafią grać w tenisa i nie są tak łatwymi tenisistkami do przejścia. W obu starciach to Estonka była faworytką i wywiązała się z nałożonej łatki. Estonka pierwsze starcie wygrała 2:1 w stosunku setowym, gdzie musiała zagrać dwa tie-breaki. Swoją wyższość potwierdziła jednak w trzecim secie, gdzie nie oddała ani jednego gema rywalce i awansowała do kolejnej rundy. Tam zmierzyła się z reprezentantką gospodarzy. Mladenovic potrafiła wygrać tylko dwa gemy na przestrzeni całego meczu. Anett pokazała bardzo solidny tenis, gdzie zdecydowanie bardziej przykładała się do dokładności w swoich zagraniach i nie miała powodów do obaw patrząc na wynik pojedynku. Estonka przyjechała tutaj bardzo dobrze przygotowana. Trzeba będzie na nią mocno uważać, jednak sądzę, że Iga sobie poradzi. Czy Kontaveit jest w stanie wygrać, chociażby seta z naszą rodaczką?

Co obstawiać?

Dla Igi będzie to najtrudniejszy mecz. Jednak w poprzednim roku pokazała, że takie dla niej, na kortach paryskich, niemalże nie istnieją. Atutem dla jej rywalki są szybkie korty w Paryżu, które mocno przypominają te, jakie mamy na hardach. Będzie to sprzyjało przy jej podaniu, gdyż Estonka potrafi mocno serwować i opierać się na własnym podaniu. Gra u obu pań powinna właśnie skupić się na grze ofensywnej przy własnym rozpoczęciu, co może przynieść nam bardzo aktywną grę z obu stron. Będzie to trudne spotkanie dla obu tenisistek i uważam, że może to być bardzo bliskie spotkania, jeżeli chodzi o rezultat gemowy. Wykorzystam kurs na handicap gemów na korzyść Estonki, jednakże oczywiście kibicujemy Idze! Dzisiaj proponuje Wam ten typ oraz cały kupon, z oferty Betfan! 

Betfan
1.47
Anett Kontaveit +6,5 gemów handicap

Grupa 39

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Roger Federer – Dominik Koepfer

05.06.2021 r.

Wielki Roger ponownie zachwyca na kortach Rolanda Garrosa. Bardzo ciekawe pojedynki w jego wykonaniu mogliśmy zobaczyć do tej pory. Pierwsze starcie z Istominem wygrał bardzo pewnie i bez straty seta, gdzie swojemu rywalowi pozwolił na wygranie tylko 9 gemów na przestrzeni całego meczu. Roger przejmował kontrolę od samego początku każdego gema i bez chwili zwątpienia rozgrzał się na kolejne starcia w swoim występie na tegorocznym Roland Garrosie. Jednak prawdziwy sprawdzian miał przyjść w kolejnym meczu z przeciwnikiem, z którym widywali się już na poziomie finałów dużych turniejów. Przeciwko Federerowi stanął Marin Cilic, który podobnie jak Roger, bardzo pewnie przeszedł swoją pierwszą rundę na French Open. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco od pierwszej zagranej piłki przez panów. Federer pokazał jednak, że potrafi grać znamienity tenis, pełen kontroli i przewagi mentalnej w ważnych momentach. Roger wygrał 3:1 w stosunku setowym i widać, że będzie się rozkręcał z meczu na mecz. Wiadomo, że dla 40-latka nie jest to najlepszy moment sprawności fizycznej w jego karierze, tym bardziej po przerwie spowodowanej operacją i momentem regeneracji długo wracał na właściwe tory gry w tenisa. Jednak jego ochota do występów wciąż jest duża, a on pokazuje, że stać go na bardzo dobry tenis. Bardzo dobrze serwuje, po czym buduje sobie przewagę przy swoim podaniu. Dzisiaj powinien mieć łatwiejsze zadanie niż z Ciliciem, jednak czy na pewno?

Dominik nie jest stawiany w roli faworyta do tego spotkania i nie ma czemu się dziwić. Jego awans do tej rundy turnieju odbył się po dosyć pewnej wygranej w pierwszej rundzie oraz po czterosetowym pojedynku w drugiej rundzie. Jako pierwszy do pokonania był reprezentant gospodarzy, Bourgue. Mimo roli znacznego faworyta dla Niemca miał on ciężkie zadanie, gdyż reprezentant gospodarzy postawił mu się w każdym secie. Każdy gem miał dłuższy moment wymian i oscylował w sporą ilość zdobytych punktów przez obu panów. Widać było, że Dominik jest do ogrania, jednak zabrakło umiejętności niżej notowanemu zawodnikowi z Francji. Druga runda była sporym wyzwaniem. Taylor Fritz chciał stawić się w kolejnej rundzie, jednak jego solidny serwis starczył tylko na wygranie jednego seta. Koepfer wygrał 3:1 w stosunku setowym, jednak mecz ponownie opierał się na długich gemach w meczu.

Co obstawiać?

Myślę, że Dominik szybko uświadomi sobie z kim się będzie mierzył. Publiczność jest zdecydowanie po stronie Rogera. Będzie to duży ciężar mentalny dla młodszego z zawodników i sądzę, że sobie z tym nie poradzi. Niemiec mało korzysta ze swojego pierwszego podania, gdzie przy drugim serwisie z pewnością Roger będzie korzystał ze swoich umiejętności returnów. Dla mnie ten pojedynek będzie maksymalnie na długości czterech setów a zwycięstwo będzie po stronie Rogera! 

Betfan
1.55
Roger Federer -1,5 setów handicap

Jannik Sinner – Mikael Ymer

05.06.2021 r.

Młodzi zawodnicy walczą o awans do czwartej rundy turnieju w Paryżu. Kolejnym rywalem będzie prawdopodobnie Rafael Nadal, dlatego może to być powód do rewanżu dla Włocha, Jannika Sinnera. W poprzedniej edycji przegrał on właśnie z królem kortów ziemnych. W tym sezonie Jannik poczynił jeszcze większe postępy w swojej grze i widać u niego masę poprawionych elementów w grze. Do tego wiecznie spokojna twarz, gdzie ciężko oczekiwać jakichkolwiek emocji podczas jego gry. Sinner miał już dramatyczny moment w tym turnieju i było to na sam start rywalizacji w pierwszej rundzie. Spotkał się tam z zawsze groźnym Herbertem, którego niósł doping własnej publiczności. Miał on już przewagę dwóch setów po maratonie błędów w tie-breaku drugiego seta przez obu panów, jednak to Sinner pokazał swoją siłę w umiejętnościach i przygotowaniu fizycznym. Wygrał on przestrzeni pięciu setów i awansował dalej. Był to prawdziwy sprawdzian dla tego młodego zawodnika, który zdał rewelacyjnie. Ma on bardzo duży zasób gry na linii. Najbardziej martwi gra przy siatce, co zdecydowanie lepiej wykonywał jego rywal z pierwszej rundy. W drugim starciu miał on za zadanie pokonać swojego rodaka, Magera. Zobaczyliśmy zupełnie innego Jannika, który od początku grał agresywnie i wymagał sporo biegania od starszego kolegi. Sinner pokazał, że potrafi grać na mączce, a do tego jest ona szybka w tym roku, co dodaje jakości jego zagraniom, które są wykonywane bardzo technicznie i może postura Włocha na to nie wskazuje, ale zagrania są posyłane z niesamowitą siłą. Czy to wystarczy na rywala ze Szwecji?

Na drodze Jannika do kolejnej rundy staje Mikael Ymer. Szwed nie ma za sobą najlepszego okresu w swojej karierze tenisowej. Nieco obudził się podczas turniejów na mączce, jednak jest on dla mnie nadal zawodnikiem, który w dużej mierze korzysta na błędach swoich przeciwników. Nie powinien spodziewać się on ich dużo po rywalu, jakim jest Jannik Sinner. Będzie to ich pierwsze spotkanie na cegle, ale zdecydowanie faworytem jest jego rywal. Nie dziwi to mnie w ogóle. Sinner pokazał, jak wielki wachlarz umiejętności i zagrań posiada, a Ymer gra po prostu dynamiczny tenis z przyzwoitym poruszaniem się po korcie. To nie powinno wystarczyć na jednego z najlepiej prosperujących zawodników młodego pokolenia.

Co obstawiać?

To spotkanie powinno być zdecydowanie wygrane przez Jannika. Ma on pełen zasób zagrań i możliwości, którymi przewyższa Szweda. W Ymerze nie widzę aspektu, w którym by prowadził grę i mógł wygrać. Dla mnie to spotkanie ponownie na maksymalnie cztery sety, gdzie zwycięstwo przewiduje Sinenrowi. Gramy na win Włocha z minimum dwusetową przewagą! 

Betfan
1.29
Jannik Sinner -1,5 setów handicap

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia.

Triple tenis 05.06.2021

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co jeszcze oferuje bukmacher Betfan? Sprawdźcie opinie

Zaloguj się aby dodawać komentarze