Iga Świątek zaczyna walkę o drugi triumf w tym roku na imprezie szlemowej. Tym razem rywalizować będzie na kortach twardych w Nowym Jorku, gdzie zaczynamy zmagania US Open 2022! Jest stawiana w roli faworytki do zwycięstwa, jednak jej ostatnie poczynania na kortach w USA i Kanadzie niestety nie napoiły nas optymizmem przed tym turniejem. Niemniej jednak, jak na liderkę rankingu przystało, będzie wysoko stawiana w każdym meczu. Ustawiona w górnej części drabinki w pierwszym meczu spotka się z Jasmine Paolini. Czy będzie to szybkie zapoznanie się z kortami i awans po dwóch setach? Serdecznie zapraszam do sprawdzenia zapowiedzi na to spotkanie! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Jasmine Paolini: typy i kursy bukmacherskie (30.08.2022 r.)

Górna część drabinki pań w US Open rozpoczyna zmagania we wtorek, gdzie jako mecz dnia wybrany został pojedynek Naomi Osaki z Danielle Collins. Jednak dla polskich kibiców bardzo ważnym starciem będzie mecz Igi Świątek, która w roli liderki rankingu przystępuje do swojego kolejnego turnieju szlemowego. Na pierwszy rzut padło na rywalizację z Jasmine Paolini, czyli Włoszką, z którą miała już okazję grać w 2018 roku na kortach w Pradze. Tam okazała się od niej zdecydowanie lepsza, jednak było to na nawierzchni ziemnej. Od ostatniego spotkania minęły już ponad 4. lata, a obie panie zdecydowanie zmieniły swoją grę. Polka obecnie plasuje się na 1. miejscu w kobiecym zestawieniu, a Jasmine walczy o utrzymanie się w połowie pierwszej setki tego rankingu. Bukmacherzy zdecydowanie wskazują tutaj na wygraną Polki, co wcale nie powinno dziwić przy obecnej grze reprezentantki Włoch na hardach. Obie panie zagrały do tej pory jedynie w dwóch turniejach na twardej nawierzchni po przejściu z trawy, ale korty w Nowym Jorku to zdecydowanie pora na napisanie nowego rozdziału w ich karierach. Każdy mecz Igi Świątek znajdziecie na naszej stronie Zagranie, a dokładnie w zakładce Typy na tenis! 

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Tak jak wspomniałem na wstępie, Iga jest stawiana w roli faworytki do wygrania tego turnieju. Jednak ja nie byłbym tak optymistycznie nastawiony do tej tezy, gdyż nie grała zbyt dobrze na poprzednich dwóch turniejach. Prawdą jest, że dużo zawodniczek, w tym także Iga, skarżyło się na rodzaj piłek, jakie pojawiły się w turniejach. Takimi samymi będą prawdopodobnie grać na obecnym turnieju, co niestety może zwiastować brak dobrego poczucia na korcie naszej zawodniczki. Jednak wydaje mi się, że od momentu odpadnięcia z Cincinnati, Polka miała wystarczająco dużo czasu na dobór naciągu rakiet i przyzwyczajenie się do kortów w USA, aby obecnie móc dominować zawodniczki, które pojawią się na jej drodze w pierwszym tygodniu zmagań. Mocno liczę na poprawę pierwszego podania, gdzie Polka ostatnio nie dominowała, a widać, że jej pierwsze podanie potrafi sprawić sporo problemów na odbiorze, co musi zacząć się pojawiać, tym bardziej, przy takich zawodniczkach, jak Paolini, która będzie sporo biegać, a nie jest królową defensywy. Inaczej ma się to do pozycji returnującej Polki, która przy słabym podaniu Włoszki powinna bardzo mocno dominować na jej podaniu. Typ na mecz Igi z Jasmine zagramy w STS, gdzie warto skorzystać z kodu promocyjnego dla nowych graczy!

Marsz Igi w US Open rozpoczynamy w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

JASMINE PAOLINI

Jeżeli chodzi o umiejętności i dyspozycję Włoszki w ostatnim okresie, to nie można powiedzieć, że jest zawodniczką, która może w jakiś mocniejszy sposób zaskoczyć Polkę. Paolini ostatnio zagrała także jedynie kilka spotkań na hardach, a jej ogólne doświadczenie na tej nawierzchni jest dosyć niskie. Zdecydowanie lepiej czuje się na kortach o nawierzchni ziemnej, gdzie osiągała największe sukcesy. Tak jak wspomniałem wyżej, nie jest ona zawodniczką, która może dominować na własnym podaniu. Do tego nie lubuje się w grze kombinacyjnej na twardych kortach, gdyż ma bardzo dużo przyzwyczajeń do gry na antuce. Zagrała do tej pory trzy mecze ze zdecydowanie gorszymi zawodniczkami w porównaniu do Igi, przy czym wygrała tylko jeden mecz z LL w turnieju w Kanadzie. Trzeba przyznać, że jej dyspozycja nie jest na najwyższym poziomie, dlatego moim zdaniem nie sprawi także problemów Polce!

Statystyki:

Mecze bezpośrednie: 

Praga 2018 – 2:0 Iga Świątek (6:2, 6:1) ziemna

Mecze na twardej nawierzchni w tej części sezonu: 

Iga Świątek:

Toronto: wygrana z: Alja Tomljanovic – 2:1 (6:1, 6:2); przegrana z: Beatriz Haddad Maia – 1:2 (4:6, 6:3, 5:7)

Cincinnati: wygrana z: Sloane Stephens – 2:0 (6:4, 7:5); przegrana z: Madison Keys – 0:2 (3:6, 4:6)

Jasmine Paolini:

Cincinnati: przegrana z: Marta Kostjuk – 0:2 (2:6, 2:6)

Granby: wygrana z: Himeno Skatasume – 2:0 (7:6, 6:4); przegrana z: Rebecca Marino – 1:2 (6:4, 1:6, 2:6)

Co obstawiać?

W tym pojedynku nie będę raczej kombinował i wydaje mi się, że zobaczymy szybkie 2:0 w stosunku setowym na korzyść Polki. Pomimo jej słabszego momentu w sezonie sądzę, że takie spotkania otwarcia, jak z Paolini, powinna gładko wygrywać. Musi mocno przycisnąć na własnym podaniu, a o formę returnu przy podaniu Włoszki, raczej się nie obawiam. Powinniśmy zobaczyć kilka przełamań po stronie Igi, co zagwarantuje nam zielony kolor przy mojej propozycji. Dla mnie ten mecz zakończy się szybciej niż 19. gemów, dlatego proponuję under tej linii! Przy okazji przypominam także o bonusach na start dla nowych graczy w STS!

STS
1.63
Poniżej 18,5 gemów w meczu

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon SEO Swaitek vs Paolini 30.08.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze