Turniej w Rzymie już się rozpędził. Przez dwa dni panie rywalizowały w 1. rundzie tego wydarzenia z rangi WTA1000. Od dzisiaj do gry dołączają zawodniczki rozstawione, a pośród nich oczywiście liderka światowego rankingu, a także obrończyni zeszłorocznego triumfu na tych kortach – Iga Świątek. Polka znalazła się w górnej części drabinki, gdzie w pierwszym tegorocznym występie w stolicy Włoch, przyjdzie jej się zmierzyć z rywalką z Rumunii, z którą miała okazję grać w 2018 roku. Czy dla Polki będzie to spacerek, czy jednak będzie musiała się trochę namęczyć? Serdecznie zapraszam do zapowiedzi meczu Świątek vs Ruse! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Elena Gabriela Ruse: typy i kursy bukmacherskie (11.05.2022 r. – 15:00)

Rozpoczynamy polskie zmagania na kortach w Rzymie w drabince głównej WTA1000. Do turnieju głównego udało się dostać jedynie Idze Świątek, która oczywiście jako liderka rankingu, miała wolny los w 1/32 finału tego turnieju i od drugiej rundy rozpoczynać będzie zmagania w obronie tytułu osiągniętego sprzed roku. Już wiadomo, że do Roland Garrosa nic się nie zmieni, a Polka rozpocznie francuskie zmagania z numerem 1. Iga zaliczyła bardzo dobry powrót na swoją ulubioną nawierzchnię, którą są oczywiście korty ziemne. Wygrała turniej w Stuttgardzie. Później odpuściła sobie występ w Madrycie, aby lepiej przygotować się pod bardziej podobną nawierzchnię ziemną do tej, jaka występować będzie w RG. W Rzymie jeszcze jej nie widzieliśmy w akcji, a w sesjach treningowych sparingowała się z Garbine Muguruzą. Nawierzchnię tych kortów zna natomiast jej pierwsza tegoroczna rywalka. Rumunka jest już po trzech spotkaniach w tym turnieju, gdyż musiała grać w kwalifikacjach do drabinki głównej. Czy rozpoznanie, jakie posiadła po tych meczach będzie mogło pomóc jej w nawiązaniu równej walki z Polką? Do typowania tego meczu zapraszam do STS, gdzie korzystając z naszego kodu promocyjnego, czeka zakład bez ryzyka!

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Bardzo długo czekaliśmy na taki powrót na korty, patrząc na formę, jaką obecnie posiada Iga. Polka w nowej roli, gdyż w postaci liderki światowego rankingi startuje w Rzymie, aby obronić zeszłoroczny triumf. Był to wtedy pierwszy zdobyty tysięcznik w tourze Igi, a w tym roku ma ich już trzy na koncie. Wszystkie te zdobycze zagwarantowała sobie w pierwszej części sezonu na kortach twardych, ale teraz przyszedł czas na rywalizację na mączce, a więc na ulubionej nawierzchni Polki. Iga miała już rozegranie na tego rodzaju kortach, jednakże hala w Stuttgardzie nie była typową mąką, która mogła przyzwyczaić ją do tegorocznej rywalizacji w tej części sezonu. Wydaje mi się, że prawdziwe sprawdzenie jej umiejętności na tych nawierzchniach nastąpi właśnie tutaj. W poprzednim roku miała sporo szczęścia w drabince, a obecnie także nie ma do pokonania rywalki z najwyższej półki. Z Rumunką już raz miała przyjemność rywalizować, a było to w 2018 roku, gdzie wygrała 2:1 w stosunku setowym. Jednak nie ma co odnosić się do tego meczu, gdyż Polka zrobiła kolosalny postęp od temo momentu. Tym razem droga do finału swojej ćwiartki także wydaje się przyjemna, ale nie będzie można odpuszczać. Myślę, że Iga nie będzie chciała dużo czasu spędzić na korcie i szybko skupić się na następnym meczu. Kolejna runda to spotkanie z którąś z pań Osorio Serrano lub Azarenka. Sądzę, że chęć dobrego wyniku na tym turnieju będzie bardzo mocno pchała Polkę, która walczy o obronę tytułu w stoicy Włoch! 

W STS zaczynamy obronę tytułu z Igą Świątek w Rzymie! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

ELENA GABRIELA RUSE

Tak, jak wspomniałem wyżej, Rumunka jest już po trzech meczach na kortach w Rzymie. Ze względu na bardzo mocno obsadzony turniej, jej 57. miejsce w rankingu WTA nie wystarczyło, aby móc startować bez rund kwalifikacyjnych. A w nich nie obeszło się bez kontrowersji. Po pierwszym wygranym przez Elene meczu z Bośniaczką Herdelas miała ona rywalizować o awans z Amerykanką, Lauren Davis. Co ciekawe, mecz zakończył się już w 1. secie, gdzie Ruse poddała go kreczem przy stanie 1:5, patrząc od strony reprezentantki Rumunii. To prawda, reprezentantka USA zaczyna powoli wracać do gry na wysokim poziomie, ale to nie powinno pozwalać Rumunce poddawać meczu, przy braku argumentów. Później okazało się, że z turnieju głównego wycofała się Alison Riske, a w jej miejsce wskoczyła właśnie Rumunka. Co ciekawe, wygrała mecz z Shelby Rogers, gdzie jeszcze dzień wcześniej poddała mecz kwalifikacyjny. Bardzo niegustowne zachowanie. Jednakże to moje zdanie na ten temat, ale wracając do umiejętności na korcie. Ruse nie lubi grać z zawodniczkami, które mocno przyspieszają grę. Tak się złożyło, że właśnie wpadła na taką tenisistę w drugiej rundzie w Rzymie. Iga będzie kosiła Elene po każdym kącie kortu, a do tego nie będzie szczędziła returnów przy drugim podaniu Eleny, które moim zdaniem, będą szybko atakowane. Shelby grała dla Rumunki za wolny i zbyt łatwy tenis, co po prostu jej pasowało. Dzisiaj jednak ta sytuacja nie powinna się powtórzyć.

Co proponuję na mecz Igi?

W tym spotkaniu zdecydowanie widzę w roli faworytki zawodniczkę z Polski. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że starcie w tak prestiżowym turnieju i specjalny tydzień odpoczynku dla Igi, był mierzony w powtórzenie sukcesu na tych kortach i jeszcze lepsze przygotowanie pod Roland Garros. Wydaje mi się, że Iga zdominuje spotkanie i nie będzie dawała szans Rumunce na przejmowaniu inicjatywy. Ruse potrafiła pograć dłuższe wymiany i zdobywać przewage na serwisie, ale niestety, Świątek nie będzie tak bierną zawodniczką, jak Shelby Rogers, tak więc marne szanse daję rywalce. Może jedynie problem z wejściem w turniej będzie powodem, dla którego nie wejdzie proponowany przeze mnie typ, a jest nim propozycja na grę poniżej 19. gemów w meczu! 

STS
1.52
Poniżej 18,5 gemów w meczu

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon STS SEO Swiatek vs Ruse 11.05.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze