Iga Świątek – Belinda Bencic: Typy, kursy, zakłady i zapowiedź ✅ 06.09.2021

Iga Świątek 06.09.2021

Mało osób spodziewało się chyba, że w czwartej rundzie tegorocznego US Open, znajdzie się nasza reprezentantka. Wiara spadła bowiem po tym, w jakiej formie psychicznej zobaczyliśmy Polkę w starciu z Fioną Ferro. Jednak mecz z Anett Kontaveit pokazał, jak sport potrafi być zależny od dyspozycji dnia. Bardzo dobrze wytrzymane spotkanie Igi, które po trzech setach dało jej awans i możliwość walki o ćwierćfinał z Belindą Bencic. Która z pań okaże się dzisiaj skuteczniejsza? Sprawdźcie, co proponuje na spotkanie naszej zawodniczki! 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Belinda Bencic

06.09.2021 r. – 17:00

Mecz otwierający zmagania w tym tygodniu US Open. Polka oraz Szwajcarka, jako pierwsze pojawią się na korcie LOUIS ARMSTRONG STADIUM. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, gdyż zmierzą się obecne 8. i 12. rakieta światowego rankingu WTA. Można powiedzieć, że szykuje się bardzo poważny sprawdzian dla obu pań, które w swojej części po tej drabince będą miały dużo łatwiejszą drogę do kolejnych rund, niż ten mecz. Może to prowadzić do bardzo zdeterminowanego spotkania z obu stron, gdzie obie panie nie będą odpuszczały żadnej piłki. Ten mecz będziemy dzisiaj grali z ofert Totalbet, gdzie przy rejestracji skorzystajcie z kodów promocyjnych od Zagranie. Panie mają już za sobą jedno starcie w tym sezonie, które odbyło się na kortach w Australii także na nawierzchni twardej. Tam bezapelacyjnie lepsza była Iga Świątek, która w dwóch setach pokonała rywalkę i oddała jedynie 4. gemy w meczu. Dzisiaj nie zapowiada się na taki łomot, jednak kto wie, w jakiej dyspozycji meczowej będą obie Panie. Mój krótki opis znajdziecie poniżej, jednakże pamiętajcie o odebraniu bonusów na start rejestrując się u dzisiejszego bukmachera!

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

IGA ŚWIĄTEK

Polka bez wątpienia dwa dni temu rozegrała swój najlepszy pojedynek ze wszystkich dotychczasowych na tym turnieju. Widać było przebłyski tej dobrej gry, po ostudzeniu emocjonalnym w trzecim secie z Fioną Ferro. Jednak mecz z Kontaveit był czymś zupełnie innym. Estonka postawiła bardzo trudne warunki do rywalizacji, ale Polka świetnie spisała się w początkowej oraz końcowej fazie meczu. Do zapomnienia środek rywalizacji, gdzie po raz kolejny pojawiła się bezsilność i brak kontynuacji gry Igi, która miała swoje szanse na wykorzystywanie błędów rywalki. Iga w końcu zaczęła grać agresywniej, co dawało jej spory zasób punktów i możliwości ofensywnych. Mimo że mecz był długi i opiewał na trzech setach rywalizacji, to mogliśmy zobaczyć bardzo dobrą grę z obu stron, ale to Iga miała lepszy pomysł na rywalkę w najważniejszych momentach. W trzecim secie nie dała ani jednego punktu na przełamanie, co pokazywało jej silną stronę serwisową. Znacznie poprawiony ten aspekt gry, który pozwala uwierzyć, że będzie ona rzadko przełamywana przez przeciwniczki. Tak jak w umiejętności Igi wierzę bezprecedensalnie, tak ciężko jest mi jeszcze uwierzyć w jej stabilność mentalną. Jeżeli będzie na takim gazie, jak w starciu z Estonką, to myślę, że wystarczy jej to na awans do kolejnej rundy i otworzenie sobie szans nawet na finał. Moja propozycja będzie opierała się na zakładzie łączonym, który będziecie mogli znaleźć u bukmachera Totalbet! 

BELINDA BENCIC

Bardzo trudne zadanie przed Igą w postaci wyeliminowania tej zawodniczki. Szwajcarka, Belinda Bencic jest w niesamowitej formie i szczerze ciężko jest mi porównywać jej porażkę sprzed kilku miesięcy przeciwko Idze, gdyż była w zupełnie innej dyspozycji sportowej, a także mentalnej. Zdecydowanie zbudowana po odniesieniu sukcesu na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie zdobyła złoto. Jednak korty w Tokio, a te w Nowym Jorku, to zupełnie inna bajka. Zdecydowanie wolniejsze miały miejsce w Japonii, a te, z którymi mamy do czynienia w USA, mają bardziej specyfikę szybkościową i trudniejszą dla zawodniczek o mniejszej ruchliwości na korcie. Belinda zdecydowanie jest zawodniczką o bardzo dużej predyspozycji defensywnej, co dla Igi może oznaczać dużą szansę na budowanie sobie winnerów. Jednak trzeba zauważyć, że Belinda jest niesamowicie groźna przy własnym serwisie. Podczas całego turnieju straciła tylko dwa swoje podania. Wszystkie pozostałe gemy przy jej rozpoczęciu, kończyły się jej sukcesem. Będzie ona niesamowicie pilnować tego aspektu gry i myślę, że dzięki temu, zobaczymy bardzo zacięty pojedynek, oparty na sporej ilości gemów.

Moje spojrzenie na tenisistki już znacie, a więcej o bukmacherze, u którego gramy, dowiecie się tutaj –> Opinie Totalbet

Co proponuję? 

W tym meczu wynik może być bardzo różny, jednak dzisiaj będę patriotyczny i uwierzę w dobrą grę Igi, która rozkręca się w swoich pojedynkach. Bardzo wysoko postawiła poprzeczkę w poprzednim spotkaniu i dzisiaj wierzę, że zagra jeszcze lepiej. Dużo agresywności, a także pełna dynamika wymian powinna dawać jej sporo punktów. Obie Panie skupiają się na własnym serwisie, co także powinna dać nam dużą ilość gemów. Gram na win Igi oraz over gemowy w spotkaniu! 

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.09. do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Swiatek vs Bencic

Propozycję z tenisa od redakcji znajdziecie na naszej specjalnej zakładce –> Zagranie – Typy/Tenis

fot. Rafał Oleksiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze