Uff… Idze udało się uciec spod topora w jej drugiem meczu na kortach w Nowym Jorku. Takiej przeprawy mentalnej nie musiała odbywać jej dzisiejsza przeciwniczka, jednak dla Igi powinna to być bardzo sroga lekcja, jeżeli chce liczyć na udany występ na kortach w USA. Mecz z udziałem Polki oraz Estonki będzie rywalizacją na poziomie 1/16 finału tegorocznego US Open. Z pewnością dla obu pań będzie to ciężki mecz. Zapowiada się walka o każdy punkt. Sprawdźcie, jakie jest nasze zdanie na temat tego pojedynku! 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 220 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 220 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
 

Iga Świątek vs Anett Kontaveit

04.09.2021 r.

Zarejestruj się w TOTALBET, gdzie macie możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka na start –> Kod promocyjny

To już czwarte starcie tych pań szykuje nam się w oficjalnych rozgrywkach w ramach cyklu WTA Tour. Do tej pory lepszy bilans widnieje przy nazwisku Estonki, Anett Kontaveit, która dwa razy była w stanie pokonać Igę na kortach twardych. Natomiast podczas Roland Garros, lepsza okazała się być Polka, Iga Świątek, która można powiedzieć, że ośmieszyła rywalkę w drugim secie ich rywalizacji. Ten mecz z pewnością przyciągnie sporą liczbę obserwatorów, gdyż naprzeciwko siebie staną zawodniczki z topu światowych list WTA. Mianowicie szykuje się nam starcie 28. rakiety świata z 8. w tej klasyfikacji zawodniczką z Polski. Mecz będzie bardzo trudny do wytypowania, jednak my postaramy się Wam coś zaproponować z oferty zakładów Totalbet, gdzie rejestrując się dostaniecie bonusy na start od Zagranie! Tym artykułem postaram Wam się nieco przybliżyć sylwetki obu pań z tego turnieju. Serdecznie zapraszam do dalszej części mojej wypowiedzi!

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

IGA ŚWIĄTEK

Polka przystępuje do kolejnego pojedynku w tegorocznym US Open po dosyć dramatycznym spotkaniu w poprzedniej rundzie. Miała problemy już na poziomie drugiego spotkania w Nowym Jorku, gdzie nie dosyć, że musiała poradzić sobie z rywalką, to miała problemy sama ze sobą. Na szczęście dla niej i dla nas, jako kibiców, poradziła sobie z chwilami słabości i skutecznie rozegrała drugi set, a także potrafiła zdominować rywalkę w trzeciej partii. Niestety takie zachwiania emocjonalne pojawiają się u Polki coraz częściej na korcie, co nie jest dobrym prognostykiem do najważniejszych starć. Widać, że nasza reprezentantka stara się stosować do swoich założeń taktycznych, jednak nie zawsze to wychodzi, co strasznie bulwersuje zawodniczkę. Korty twarde w USA nie są Idze obce i trzeba przyznać, że jeżeli opanuje swoją głowę, to jest ona silna na tych nawierzchniach. Nie mam wątpliwości co do umiejętności, jakie posiada nasza obecna najlepsza tenisistka. Jednak musi ona czasami dać więcej od siebie, jeżeli chodzi o rodzaj gry, jaki prezentuje, aby dodać do swojej rozgrywki nieco więcej nieplanowanych rozwiązań, które pojawią się w sytuacyjnych momentach. Z pewnością na plus jest serwis i gra przy siatce. Musi dążyć do punktowania przy tych elementach gry, a z pewnością będziemy mogli zobaczyć przy jej nazwisku spory dorobek punktowy. Właśnie w stronę overu gemowego będziemy kierować naszą propozycję, którą zagramy z oferty zakładów Totalbet! 

ANETT KONTAVEIT

Estonka wydaje się być bardziej stabilną zawodniczką, jeżeli chodzi o kwestie mentalne. Jednak jest w stanie poddać się grze rywalek, co w kilku gemach zaprezentowały jej dotychczasowe przeciwniczki. Z pewnością nie jest to jej najlepszy sezon, który poprzedzony był znacznie lepszymi wynikami. W tej części sezonu przebudzenie nastąpiło dopiero w ostatnim czasie, podczas turnieju w USA, który poprzedzał rywalizację na szlemie. Wygrała tam cały turniej i jest przez drugi tydzień na pełnych obrotach rywalizacji. To może ją nieco osłabić przed starciem z szybko grającą Igą. Ma ona dodatni bilans meczów z naszą zawodniczką. Jeszcze nie przegrała ze Świątek na twardej nawierzchni. Jednak na US Open bukmacherzy nie upatrują jej w roli faworytki, gdzie kursy delikatnie niższe są na stronę Polki. Anett wygrała dwa mecze z dosyć wymagającymi rywalkami. Pierwsze starcie wygrane 2:0 w setach z weteranką kortów tenisowych, Stosur. Drugi pojedynek był wyzwaniem dla Estonki, w którym poradziła sobie znakomicie i pokonała będącą w wysokiej formie Szwajcarkę, Teichmann. Również bez straty seta i z oddanymi tylko 5. gemami w rywalizacji. Szykują się prawdziwie solidne starcia w grze, podczas tego meczu pań. 

Co proponuję?

W tym spotkaniu jest mi ciężko postawić przeciwko Idze, ponieważ bardzo dobrze poradziła sobie w kryzysowej dla siebie sytuacji. Z pewnością nie gra jeszcze na tym poziomie, do jakiego przyzwyczaiła nas pod koniec poprzedniego sezonu, a także do tego, co widzieliśmy w pierwszej części tego roku. Anett także gra poniżej swoich oczekiwać, jednak wygląda na bardziej stabilną emocjonalnie zawodniczkę, co może dać jej przewage nad Igą. Moją propozycją jest zagranie overu gemowego w tym starciu, gdyż do tej pory na kortach twardych w bezpośrednich starciach tych tenisistek, zawsze zostawał on pokryty, a mecze były bardzo wyrównane. Taka jest moja opinia na temat tego pojedynku z udziałem Polki, a jeżeli interesuje Was to, co sądzi redakcja Zagranie na temat dzisiejszego bukmachera, zerknijcie do naszej zakładki poświęconej temu tematowi, gdzie znajdziecie recenzje o Totalbet! 

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.09. do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

total

Swiatek vs Kontaveit SEO 04.09.2021

Wszystkie nasze propozycje na tenisa, znajdziecie w specjalnej zakładce tenisowej –> Zagranie – Typy/Tenis

fot. Rafał Oleksiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze