Pora na postawienie drugiego kroku w drodze po zdobycie tytułu. W górnej części drabinki zaczynamy rywalizację z udziałem liderki rankingu WTA – Igą Świątek. Polka w drugim meczu zagra ze znaną jej rywalką z USA – Alison Riske. Obie zawodniczki są po dwusetowych spotkaniach, a pojedynek na kortach w Paryżu będzie ich trzecim pojedynkiem bezpośrednim. Zdecydowaną faworytką jest Polka, ale czy będzie to tak łatwe spotkanie, jak z Tsurenko? Serdecznie zapraszam do przeczytania zapowiedzi na 2. rundę Roland Garros z udziałem Igi Świątek! 

baner fortuna iga vs riske

Iga Świątek vs Alison Riske: typy i kursy bukmacherskie (26.05.2022 r. – 14:30)

Tak jak wspomniałem na wstępie, będzie to już trzeci pojedynek tych pań na kortach w tourze, gdzie wszystkie poprzednie rywalizacje odbyły się w zeszłym roku na kortach ziemnych. Zarówno w Madrycie, jak i w Rzymie, lepsza okazała się być Iga Świątek, która w stolicy Hiszpanii pozwoliła Amerykance jedynie ma wygranie 2. gemów, a mecz w Rzymie zakończyć się już w 1. secie, gdyż po 9. gemach gry, mecz zakończył się kreczem ze strony Alison. Na Roland Garros panie swoje 1. mecze zakończyły w dwóch setach, a obie grały z zawodniczkami z Ukrainy. Zdecydowaną faworytką do trzeciej wygranej w meczach tych pań jest Iga Świątek, dla której może to być 30. triumf z rzędu. Czy tak właśnie będzie? Na rywalizację polsko-amerykańską zapraszam do Fortuny, gdzie dla nowych graczy czeka specjalna oferta!

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Polka po raz kolejny jest zdecydowaną faworytką w swoim meczu, do czego ostatnio zdążyliśmy się przyzwyczaić. Będzie to jej 3. pojedynek z Alison, gdzie wszystkie mogliśmy oglądać na mączce. Oba odbyły się na zeszłorocznych kortach w Madrycie oraz Rzymie, a Polka wygrywała w dwóch setach oraz po jednej partii, przy kreczu rywalki. Iga ekspresowo rozprawiła się ze swoją pierwszą zawodniczką z Ukrainy, Lesią Tsurenko i po 56 minutach gry, mogła schodzić do szatni na tarczy. Polka bardzo mocno zaczęła swoją drogę po finał, ale trzeba przyznać, że pojedynek z Alison to powinien być nieco dłuższy mecz, jednakże tylko jeżeli chodzi o kwestie gemowe, ponieważ wątpię, aby obecna forma Amerykanki, w porównaniu do dyspozycji Polki, mogła wnieść więcej niż kilka ugranych gemów. Polka jest zdecydowaną faworytką do wygrania całego turnieju, gdzie po odpadnięciu kilku czołowych nazwisk w dole drabinki, jej akcje wzrosły jeszcze wyżej, a po ostatnim słabym meczu Halep, można powiedzieć, że na ten moment w górnej części najgroźniejszą wydaje się być Jelena Ostapenko, która jako ostatnia zawodniczka w tourze, pokonała Igę w rywalizacji na turnieju WTA. Dla Polki jest to mecz o 30. zwycięstwo z rzędu, licząc w tym wygrane za Davis Cup. Możliwe jest także 25. zwycięstwo bez straty seta od momentu rozpoczęcia rywalizacji w Dubaju, na co dzisiaj będę stawiał, korzystając z promocji od Fortuny! 

Odbierz w Fortunie promocję na mecz Igi Świątek z Alison Riske! Zarejestruj się z tego linku https://zagranie.com/go/iga2runda200/ i zgarnij 200PLN za 2:0 w setach dla Igi!

ALISON RISKE

Amerykanka nie jest zawodniczką kojarzoną głównie z nawierzchnią ziemną, gdyż jej specyfika gry i ośrodek treningowy, znajdują się w USA, gdzie zdecydowanie więcej ma do czynienia z rywalizacją na hardach. W dzisiejszym meczu kursy na jej zwycięstwo są bardzo wysokie i powiem szczerze, że podobnie jak bukmacherzy, nie widzę większych szans, aby wygrała tę rywalizację. W Roland Garros wygrała z Dajaną Jastremską 2:0 w stosunku setowym, a dokładniej dwa razy do 3. gemów. Riske zagrała dosyć konkretny mecz, gdzie solidnie spisywała się na własnym podaniu, które wyniosło ponad 70% trafialności. To zdecydowanie budowało jej własne akcje, która dawały jej wygrane wszystkie swoje gemy w 1. secie, ale nie było już tej skuteczności w kolejnej partii. Musi też podziękować swojej rywalce, gdyż Ukrainka bardzo słabo zagrała na własnym podaniu, co dawało możliwość przejmowania kontroli i od razu przechodzenia w swoje tempo ze strony Amerykanki. Dzisiaj na to z pewnością nie będzie mogła liczyć, gdyż to Iga jest ostatnio uznawana za jedną z lepszych kreatorek swojej gry, a także pilnowania oraz prowadzenia swojego tempa.

Propozycja na mecz Świątek vs Riske: 

Dzisiaj bukmacher, u którego stworzony został kupon, zaoferował nam bardzo korzystne warunki dla nowych graczy, z czego skorzystamy i gramy na zwycięstwo Igi Świątek bez starty seta! Polka zagrała bardzo pewnie w 1. pojedynku i widać było, że nie przytłoczyła jej rywalizacja na głównym korcie, a jej spotkanie wystawione właśnie na ten obiekt, tylko podkreśla, jak wartościową jest tenisistką w świecie tenisa. Trzecim pojedynkiem z Alison także powinna to potwierdzić. Do tej pory Amerykance nie udało się wyrwać, chociażby seta, a forma Igi wydaje się być wyższa, niż w porównaniu z ubiegłorocznymi pojedynkami tych pań. Dodatkowo ziemne korty to nie jest ulubiona nawierzchnia Alison, dlatego moim zdaniem warto skorzystać z dzisiejszej oferty specjalnej na zwycięstwo Igi bez starty seta! Jak skorzystać i dla kogo kierowana jest ta oferta?

1. Do momentu rozpoczęcia meczu Iga Świątek vs. Alison Riske zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach za co najmniej 4 zł. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany w FKP)

Miejsce zakladu spejclanego Fortuna Swiatek vs Riske

ID numer zakładu: 12803996

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze