Hubert Hurkacz vs Lorenzo Musetti! Typy, kursy i zakłady bukmacherskie!

Hubert Hurkacz 29.06.2021

fot. Xinhua

W drugim dniu rywalizacji na kortach w Wimbledonie ponownie będziemy mogli zobaczyć polskiego tenisistę. Tym razem będzie to Hubert Hurkacz, który z bardzo dobrej strony pokazał nam się w poprzedniej edycji wimbledońskiego turnieju. Jako pierwszego rywala będzie miał zawodnika o małym doświadczeniu na kortach trawiastych. Czy ten aspekt okaże się kluczowy dla reprezentanta Polski? Zobaczcie, co przygotowałem! Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

HUBERT HURKACZ

Bardzo ważny mecz dla naszego reprezentanta, który musi przełamać swoją passę przegranych pojedynków. Liczyłem na odłamanie się Huberta już w którymś z meczów przygotowujących do Wimbledonu, jednak na kortach w Stuttgardzie i Halle nie udało mu się wygrać nawet seta. Pocieszające może być to, że Hubert dobrze spisywał się w grze podwójnej z Felixem Auger-Aliassime, jednak dzisiaj musimy przyjrzeć się starciom gry pojedynczej. Z pewnością Hubert nie stracił na swojej wartości. Miał on chwilowy moment kryzysu, który wynikał z dosyć sporego obciążenia przygotowania fizycznego, przynajmniej tak twierdził sam zawodnik. Tak jak turniej w Stuttgardzie mógł być tym, który dawał szansę na zapoznanie się z kortami trawiastymi w tym roku, tak w Halle mogliśmy liczyć na coś więcej ze strony Polaka. Jednak nie miał on prostego zadania. Przeciwko niemu stanął jego partner z debla, który jest obecnie w dużo wyższej formie. Panowie pokazali jednak kawałek dobrego tenisa, który polegał na sporej asekuracji własnym serwisem, a mecz opiewał tylko na dwóch przełamaniach. Niestety było to przełamania wykorzystane przez reprezentanta Kanady. Hubert także miał swoje szanse na prowadzenie meczu z przewagą serwisu przeciwnika, jednak Felix skutecznie wtedy zaatakował Huberta i w odpowiednim momencie przejmował inicjatywę w spotkaniu. Hubert na pewno sięgnie po swoją broń, która w tym sezonie już dobrze funkcjonowała. Mowa oczywiście o serwisie. Do tego ma umiejętności, które mogą wskazywać na dobry rezultat w tym turnieju. Bardzo poprawiona została sfera obronna zawodnika z Polski. Może być to dla niego kluczowe, aby rywalizować z każdym zawodnikiem na tegorocznych kortach w Wimbledonie. Polski zawodnik musi przypomnieć sobie sposób gry, jaki prezentował w poprzedniej edycji tego turnieju, gdzie był bardzo bliski zagrożenia Novaka Djokovicia. W trzeciej rundzie turnieju udało mu się wygrać jeden set, jednak w trzech pozostałych lepszy okazał się Serb, który ostatecznie wygrał cały turniej. Podstawą dla naszego zawodnika, tak jak wspomniałem, musi być gra oparta na serwisie i szybsze decyzje o ataku. Do tego defensywa na wysokim poziomie i walka o każdy punkt. Z takim Hubertem możemy wiązać spore nadzieje na jego wysoką lokatę w turnieju.

Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Lorenzo Musetti

Włoch jest zdecydowanie mniej ogranym zawodnikiem na kortach trawiastych, gdzie w swojej karierze miał okazję gościć na tych kortach tylko raz. Było to jednak w karierze juniorskiej, gdzie dotarł do czwartej rundy turnieju chłopców. Z seniorskim tenisem jeszcze nie miał okazji się spotkać, co może być jednym z kluczowych aspektów w podejściu do tego turnieju. Lorenzo jest lekką niewiadomą, gdyż samo starcie w juniorskim Wimbledonie, który był trzy lata temu, mało daje nam podpowiedzi o jego grze. Musetti z pewnością gra jeden ze swoich najlepszych sezonów w karierze. Nie oceniam jednak jego sposobu gry, jako taki, który może sprawiać problemy na kortach trawiaste. Głównie dlatego, że stara się on kierować bardzo wyrafinowane zagrania, zapominając o mocnej obronie, a na trawie może brakować mu właśnie ustawienia defensywnego, które musi funkcjonować, aby jakikolwiek atak zaowocował. Musetti jest jednak bardzo utalentowanym graczem, który podobnie jak Hubert, pewnie opierać się będzie na własnym serwisie. Przy odrobienie nadgonienia zaległości pod względem technicznym, może on doprowadzać do wysokich notowań gemowym przy własnym nazwisku.

Propozycje:

W tym pojedynku młokosów bardziej kieruje się w mecz, który będzie opierał się na własnych podaniach i dużej ilości gemów. Możliwe, że doświadczenie i umiejętności defensywne przeważą w tym spotkaniu, co kierowałoby na postawienie wygranej w tym meczu przez Huberta. Tak właśnie zagram, pamiętając jego zmagania w poprzedniej edycji turnieju. Dodatkowo kieruje swoją propozycję w możliwość wystąpienia tie-breaka w spotkaniu, gdzie możliwie może się taki przydarzyć. Obaj zawodnicy będą kierować się tym, że ich wprowadzenie piłki do gry będzie świadczyło o ustawieniu przebiegu wymiany. Myślę, że wygrana Huberta oraz tie-break w meczu są możliwymi zdarzeniami na to spotkanie. Hurkacz vs Musetti 29.06.2021 Hurkacz vs Musetti tb 29.06.2021

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.

Zapraszam także do sprawdzenia bonusów, jakie oferuje Totolotek, gdzie polecam zagrać kupon razem ze mną!

Zaloguj się aby dodawać komentarze