Piątek to pora ćwierćfinałów na kortach trawiastych w każdym z wydarzeń, które zaplanowane są na ten tydzień. Spośród 16. gier singlowych wybrałem dla Was trzy pojedynki, w tym rywalizację z najlepszym obecnie polskim singlistą, a więc z Hubertem Hurkaczem. Jego mecz zapowiada się bardzo pasjonująco, gdyż stanie do walki ze swoim byłym kolegą z debla, Felixem Auger-Aliassime. Panowie dobrze znają się z kortów i wiedzą, jakimi predyspozycjami dysponuje każdy z nich. Dodatkowo przeniesiemy się na wyspy, gdzie na nasz kupon pobieram po jednym spotkaniu z rywalizacji WTA i ATP. Sprawdźcie moją dzisiejszą propozycję! 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Felix Auger-Aliassime: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r. – 17:30)

Trzeci pojedynek w bezpośrednim starciu Huberta z Felixem, z czego będzie to drugie spotkanie na kortach trawiastych w Halle. W zeszłym roku panowie spotkali się tutaj na poziomie 1/16 finału, gdzie lepszy okazał się być Kanadyjczyk i to w dwóch setach. Sezon na trawie to bez wątpienia dobra okazja do zdobyczy punktowych do rankingu dla obu z nich. Są zawodnikami, którzy bazują na własnym serwisie, co jest największym atutem na kortach trawiastych. W poprzednim roku dużo lepiej zaprezentował się Felix, który ani razu nie dał się przełamać Polakowi, a sam odebrał serwis naszemu zawodnikowi dwukrotnie, co dało mu przewage 5. gemów na koniec spotkania. Panowie spotkali się także na kortach twardych, gdzie także w dwóch setach lepszy okazał się FAA. Czy dzisiaj Hubert w końcu odczaruje pojedynki z Felixem? Do zagrania naszej propozycji zapraszam do Etoto, gdzie polecam rejestrację z naszego kodu promocyjnego,

tenis

HUBERT HURKACZ

Polak od początku rywalizacji na kortach trawiastych nie podoba mi się w swoim przygotowaniu. Aspekt, który ratował go w poprzednim sezonie, a więc skuteczny serwis, obecnie spadł z poziomu powtarzalności i często brakuje dobicia przez trafialność tym aspektem gry. Polak do tej pory nie miał okazji mierzyć się z wybitnymi zawodnikami o charakterystyce gry na trawie, a i tak miał spore problemy z pokonaniem ich. Nie widać w jego grze dużej dozy urozmaiceń, przez co staje się bardzo przewidywalny. Nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, ale Hubi wygląda na tenisistę, któremu brak pomysłu przy każdej innej akcji, która nie idzie po jego myśli. W zeszłym roku mógł opierać swoją grę na dwóch częściach: serwis i gra do siatki. W tym roku widzimy to bardzo rzadko, a szkoda, bo przecież to właśnie ten aspekt funkcjonował na Wimbledonie. Czy w starciu z Kanadyjczykiem, czymś nas zaskoczy?

FELIX AUGER-ALIASSIME

Felix cały czas przyzwyczaja nas do tego samego. Im dalej w turnieju, tym gra coraz lepiej, a to pozwala twierdzić, że dzisiaj zobaczymy jego jeszcze lepszą wersję, niż w poprzednich pojedynkach. W Holandii przegrał jedynie z końcowym triumfatorem imprezy, a to pokazuje, że jest w dobrej dyspozycji na trawie. Znajduje się obecnie w najlepszej 10. zawodników na świecie, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze. Jest bardzo sprawny i świetnie porusza się na kortach trawiastych, co jest jego przewagą nad przeciwnikami. Dodatkowo ma bardzo szybki nadgarstek, co daje mu możliwość dynamicznej piłki, nawet przy krótkim zamachu i braku czasu przy takiej prędkości gry, jaką osiąga się na trawie. Nie boi zmieniać się kierunków i nie szuka gry przez środek, a sam rozprowadza przeciwników i zmusza do poruszania się. Jeżeli zagra w taki sposób, to Polakowi ponownie będzie bardzo ciężko, aby go pokonać.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

2019 r. Miami – 7:6, 6:4 Felix Auger-Aliassime; 2021 r. Halle – 6:3, 7:5 Felix Auger-Aliassime

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Hubert Hurkacz:

przegrana z: Marton Fucsovics – 5:7, 7:6, 4:6 (Stuttgart)

wygrana z: Maxime Cressy –  6:4, 4:6, 6:4 (Halle), Ugo Humbert – 7:6, 6:3 (Halle)

Felix Auger-Aliassime:

wygrana z: Tallon Griekspoor – 7:6, 7:6 (S’Hertongenbosch); Karen Khachanov – 7:6, 6:4 (S’Hertongenbosch)

przegrana z: Tim Van Rijthoven – 3:6, 6:1, 6:7 (S’Hertongenbosch)

wygrana z: Marcos Giron – 6:3, 5:7, 6:3 (Halle); Mackenzie McDonald – 7:6, 6:3 (Halle)

Co obstawiać?

W tym meczu nie będę niestety patriotą i muszę przyznać, że obecna forma gry Huberta jest niższa od Kanadyjczyka, tym bardziej że Felix zazwyczaj rozpędza się w swoich poczynaniach z biegiem turnieju. Z meczu na mecz staje się coraz lepszy i dzisiaj przewiduje to samo. Hubert nie przekonuje mnie swoją grą i pomimo przewagi, jaką potrafi sobie wypracowywać na własnym podaniu, to trafia nim, moim zdaniem, zbyt rzadko, co nie daje mu możliwości prowadzenia gry na pełnym dystansie. Felix do tej pory przegrał jedynie z triumfatorem imprezy w Holandii. Znając podejście Polaka, to pewnie speszy się mentalnie, że jeszcze nie wygrał z Kanadyjczykiem i ciężko mi sobie wyobrazić mecz, w którym pełną kontrolę trzyma Hubert. Oby to przyszło na Wimbledon, ale dzisiaj stawiam na stronę zawodnika z Kanady! 

etoto
1.46
Felix Auger-Aliassime +1,5 gemów handicap

Simona Halep vs Katie Boulter: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r.)

Jedyny mecz kobiet, który znajdzie się na naszym kuponie, to starcie Simony Halep z Katie Boulter, gdzie bukmacherzy widzą zdecydowaną faworytkę w osobie byłej liderki rankingu WTA. Je zgodzę się z tym założeniem, gdyż Simona wygląda bardzo dobrze na kortach trawiastych w Birmingham. Początkowo nie byłem optymistą, co do jej gry w tym turnieju, patrząc na rywalizację z Lesią Tsurenko i po wydarzeniu zdrowotnym, które miało miejsce podczas Roland Garrosa. Teraz nie widać po niej żadnych problemów, które mogłaby jeszcze mieć. Dobrze poradziła sobie z obiema zawodniczkami, z którymi miała okazję walczyć. Nie ma co ukrywać, ale widać, że Rumunka po kilku wymianach przejmuje kontrolę nad wymianami i dokładnie wie, jak podejść do danej rywalki. bardzo podobała mi się jej rywalizacja z Hariet Dart, która jesy wymagającą przeciwniczką na trawie i to jeszcze przed własną publicznością, a Halep w pełni czytała od pewnego momentu grę, jaką chce Katie dysponować. Czy z kolejną Brytyjką będzie podobnie?

Katie jest teoretycznie najsłabszą zawodniczką, z którą przyjdzie zmierzyć się Simonie, jednakże to tylko pryzmat miejsca w rankingu. Brytyjka może nie jest zawodniczką z topu, ale grać na trawie potrafi. W tamtym roku także w odrodziła się ze swoją dyspozycją po części trawiastej. Nie była ona w formie na kortach ziemnych, ani na początku roku. Stąd też zaliczony spadek w rankingu WTA, gdzie plasuje się na 141. miejscu. Na kortach w Birmingham pokonała dwie bardzo wymagające rywalki, z którymi nie byłą zdecydowaną faworytką do wygrania. Nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć jej w akcji, kiedy gra z zawodniczką dużo wyżej rozstawioną. Czy podobnie, jak jej koleżankę z kraju, złapie stres i ciężko będzie jej dotrzymać kroku Simonie? Katie nie charakteryzuje silna dyspozycja serwisowa, ale stara się dużo przemieszczać po korcie i zdobywać punkty przy wymianach. Jednak dzisiejsza przeciwniczka także będzie dużo przemieszczać się do piłek, a przy większej jakości odbić, będzie dominowała w wielu aspektach.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie:

Simona Halep:

wygrana z: Lesia Tsurenko – 6:1, 6:4 (Birmingham); Hariet Dart – 6:3, 6:2 (Birmingham)

Katie Boulter:

wygrana z: En Shuo Liang – 6:2, 7:5 (Nottingham kwalifikacje); Madison Inglis – 3:6, 6:2, 6:3 (Nottingham kwalifikacje); Tatjana Maria – 4:6, 6:1, 6:4 (Nottingham)

przegrana z: Ajla Tomljanovic – 4:6, 4:6 (Nottingham)

wygrana z: Alison Riske – 6:4, 6:3 (Birmingham); Caroline Garcia – 7:6, 6:2 (Birmingham)

Piątek z turniejami na trawie gramy w Etoto! Odbierz freebet za rejestrację z Zagranie!

Co obstawiać?

Patrząc przez pryzmat dotychczasowych pojedynków, które obejrzałem z udziałem tych pań, to pewnie ponownie zobaczymy późne wejście w mecz ze strony Simony i później gonienie wyniku i przejmowanie kontroli mentalnej nad rywalką. Rodzaj gry obu zawodniczek w trakcie meczu powinien się coraz bardziej różnić, gdyż Halep pokazała już nam, że im dalej w pojedynki, tym gra lepiej. Nie widzę większych argumentów, które mogą stać po stronie Brytyjki, dlatego moim zdaniem dzisiaj z awansu do półfinału będzie cieszyć się Rumunka! 

etoto
1.20
Simona Halep wygra

Emil Ruusuvouri vs Marin Cilic: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022 r.)

Panowie w bezpośrednim pojedynku spotykają się po raz pierwszy. Trzeba przyznać, że patrząc na papierze, to zdecydowanie większe szanse na wygraną ma Marin Cilic, którego cechuje przede wszystkim to, jak dysponuje swoim serwisem. Bardzo dobrze pokazał się nam w dwóch poprzednich spotkaniach i pomimo wstępnych problemów, jakie miał w starciu z gospodarzem turnieju, to później zaczynał z każdą piłką czytać przeciwnika i zdobywać kontrolę w meczu. Na taką swobodę nie pozwolił mu Alexander Bublik, który w ostatnim czasie przechodzi samego siebie i podchodzi do niemalże każdego meczu na poważnie. Dzisiaj Chorwat nie powinien mieć takiego problemu, jeżeli chodzi o serwis przeciwnika, gdyż Emil nie będzie posyłał takich bomb, jakie serwował Kazach. Marin może nie jest mistrzem manipulacji gry i nie urozmaica jej poprzez częste dodawanie wyrzucających piłek, czy też licznych skrótów. Ale prosta gra też ma przełożenie na wynik. Gra w taki sposób, w jaki klaruje się sytuacja na korcie. Szuka wolnych przestrzeni, a przy specyfice poruszania się na kortach trawiastych, daje mu zamierzony efekt.

Jeżeli chodzi o Emila, to nie jest to zawodnik identyfikujący się z kortami trawiastymi, ale trzeba przyznać, że jego ostatnie występu mogły napawać optymizmem przez zbliżającym się szlemem. Osobiście nie jestem fanem jego gry, gdyż sam serwis nie gwarantuje mu przewagi, a wprowadzenie piłek w wymiany często przechodzi przez wiele błędów z jego strony. Emil jest zawodnikiem, dla którego jest to dopiero trzeci seniorski sezon na kortach trawiastych. Obecnie jest w najdalszej części drabinki ze wszystkich wydarzeń w tourze, w których brał udział. Miał okazję mierzyć się z dwoma zawodnikami, którzy dysponują podobną siłą serwisową, jak jego dzisiejszy rywal, i to właśnie oni sprawili mu największy problem. Dzisiaj spodziewam się tego samego, co przy aspekcie doświadczenia i ogrania na arenach trawiastych w tourze, będzie dodatkowo pomagało Marinowi.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie:

Emil Ruusuvouri:

wygrana z: Botic Van De Zandschulp – 4:6, 6:2, 6:1 (S’Hertongenbosch)

przegrana z: Ilja Ivashka – 4:6, 2:6 (S’Hertongenbosch)

wygrana z: Jay Clarke – 6:4, 6:2 (Londyn kwalifikacje); Feliciano Lopez – 6:3, 6:7, 7:6 (Londyn kwalifikacje); Quentin Halys – 6:4, 6:7, 6:4 (Londyn); Jack Draper – 6:2, 7:6 (Londyn)

Marin Cilic:

wygrana z: Liam Braody – 6:1, 4:6, 7:5 (Londyn); Alexander Bublik – 7:6, 7:5 (Londyn)

Co obstawiać?

W tym meczu dużo bardziej na potencjalnego zwycięzcę upatruje osobę Marina Cilicia, który ostatnio jest jak wino, im starszy, tym lepszy. Po bardzo dobrych występach na Roland Garrosie, nie widać po nim zmęczenia fizycznego, a na trawie prezentuje się jeszcze lepiej, gdyż opiera się na swoim doświadczeniu z gry na tej nawierzchni i stara się mocno wpłynąć w grę, poprzez swój serwis. Chorwat dobrze prezentował się na kortach trawiastych w poprzednim roku i tak samo ma się do tego sezonu. Sądzę, że posiada lepsza umiejętności od swojego rywala i gram na zwycięstwo Marina! 

etoto
1.40
Marin Cilic wygra

Kupon tenis Etoto 17.06.2022

fot. Pressdocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze