fot. Xinhua

Pierwszy tak ważny sprawdzian formy Huberta na wimbledońskich kortach. Reprezentant Polski zmierzy się z najcięższym, jak do tej pory rywalem, którym będzie reprezentant Kazachstanu. Dwóch zawodników o niesamowitych umiejętnościach serwisowych, co może zwiastować bardzo wyrównane i długie spotkanie. Czy Hubert będzie kolejnym polskim zawodnikiem, który jako męski rodzynek zamelduje się w czwartej rundzie? Sprawdźcie, co proponujemy na mecz Huberta! 

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Hubert Hurkacz

Polak jest w niesamowicie dobrej dyspozycji serwisowej i defensywnej w tym turnieju. Pokazał się z bardzo dobrej strony w dwóch pierwszy pojedynkach, gdzie rywale też potrafili grać na trawie. Do tej pory nie przegrał ani jednego seta i liczymy na podtrzymanie tej passy, jednak w tej rundzie i z takim rywalem będzie o to bardzo ciężko. Polak ma za sobą pojedynki z Lorenzo Musettim, który okazał się zbyt mało doświadczonym zawodnikiem na trawie. Hubert pewnie spisywał się na własnym podaniu i jego utrzymanie sprawiło, że Włoch nie był w stanie nawiązać z nim walki z pozycji returnującego. Taka sama sytuacja była w drugiej rundzie, gdzie rywalem naszego zawodnika, był Marcos Giron. Amerykanin jest bardzo zwrotnym i dynamicznym rywalem. Jednak Hubert pokazał, że jest w stanie niesamowicie dobrze grać przy siatce, a przede wszystkim w pozycji defensywnej. Polak ma bardzo dobre przygotowanie taktyczne, gdzie potrafi pilnować tempa i narzucać własny styl gry na rywali. Do tego wysoki procent wygranych piłek z własnego serwisu, co determinuje do utrzymywania swojego podania. Hurkacz po dosyć nieudanej wcześniej części sezonu w końcu wykazuje się pełną optymizmu grą. Liczę na jego utrzymanie formy, mimo że jego rywal dysponuje tak mocnymi argumentami w ofensywie.

Sprawdź kod promocyjny w Totalbet i odbierz najlepsze bonusy na start!

grupa

Sprawdźcie także w Totalbet ranking tenisowy, który stworzony został specjalnie na Wimbledon!

Alexander Bublik

Reprezentant Kazachstanu jest w podobnym położeniu, jak Polak. Do tej pory żaden z jego rywali nie znalazł sposobu na wyrwanie mu, chociażby seta. W pierwszym starciu wygrał on ze swoim rodakiem, Kukuszkinem i to w bardzo wyraźny sposób. Jego siła ofensywna była dla wieloletniego uczestnika Wimbledonu zbyt wyzywająca, za którą po prostu nie był w stanie nadążyć. Lekko i przyjemnie awansował do kolejnego starcie, gdzie czekał na niego już Grigor Dimitrov. Zawodnik z Bułgarii wydawało się, że postawi większy opór niż rywal z pierwszej rundy. Tak też się stało. Dimitrov sukcesywnie grał swoje założenia przy własnym serwisie, jednak nie był w stanie nawiązać walki na polu rywala, który kosmicznie mocno starał się grać w ataku. W meczu trzeciej rundy powinniśmy się spodziewać podobnego podejścia Kazacha, który widać, że jest mocno zmotywowany obecnością na brytyjskich kortach. Jednak każdy obserwator tenisa wie, że Bublik gra dobrze, jak wszystko w meczu mu pasuje. Często pojawiają się u niego liczne chimery, który wyrzucają go z rytmu meczowego. Będzie to szansa dla Huberta, który wydaje się być niesamowicie dobrze nastawiony mentalnie, gdyż w swoich poprzednich meczach, ani razu nie przerwał koncentracji. Czego zatem można spodziewać się w tym meczu?

Propozycje:

W tym spotkaniu będę starał się iść jednak w stronę Huberta, ale nie będzie to łatwe i szybkie spotkanie. Może być tak, że lepiej mentalnie mecz wytrzyma Polak, ale Bublik z pewnością będzie posyłał bardzo mocne pociski z własnego serwisu. Gra defensywna wyraźnie stoi po stronie Huberta. Biorąc te dwa czynniki uważam, ze to Hubert zamelduje się w kolejnej rundzie, ale mecz opiewać będzie na sporą ilość gemów. Sądzę, że dzisiaj możliwe są następujące możliwości oraz sprawdźcie, jakie inne propozycje ma dla Was Totalbet!  Hurkacz vs Bublik winHurkacz vs Bublik gemy

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze