Jesteśmy po rozpoznaniu w 1. rundzie turnieju ATP1000 w Monte-Carlo. Niektórzy zawodnicy stawiali swoje pierwsze tegoroczne kroki na mączce, a w tym gronie był także Hubert Hurkacz. Po wygranej z kwalifikantem czeka go rywalizacja z 45. rakietą światowego tenisa. Czy Hubert będzie w stanie pokonać drugiego rywala w inauguracyjnym dla niego turnieju na antuce? Sprawdźcie moją zapowiedź! 

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz – Pedro Martinez: typy i kursy bukmacherskie (13.04.2022 – 12:30)

Hubert Hurkacz oraz Pedro Martinez spotkali się ze sobą już w jednym turnieju, a było to w 2018 roku na kortach US Open, gdzie tenisiści musieli przechodzić przez kwalifikacje. Wtedy lepszy okazał się Polak, jednakże są to zamierzchłe czasy i ciężko odnosić się do tego spotkania, gdyż obaj panowie zdecydowanie rozwinęli swój tenis. Korty ziemne bardziej przyjazne są zawodnikowi z Hiszpanii i spędza on na nich zdecydowanie większą ilość czasu, a niżeli najlepszy obecnie polski tenisista. Obaj są po jednym meczu na tych kortach, ale dużo wcześniej w część mączkową wszedł Pedro. Czy będzie to miało odzwierciedlenie w dzisiejszym wyniku? Nasz kupon gramy w Superbet, gdzie możecie się zarejestrować z naszego kodu promocyjnego i odebrać ciekawe bonusy na start!

 

tenis

HUBERT HURKACZ

Polak nie był w tym turnieju rozstawiony i musiał zaczynać rywalizację od 1. rundy na kortach w Monako. Spotkał się tam z kwalifikantem Hugo Dellienem, który zdołał się postawić Polakowi, ale nie na tyle, aby umiejętnościami przewyższyć dobrą dyspozycję Polaka. Dellien także jest mocniej kojarzony z mączką, ale nie przejmował zbytniej kontroli w meczu, co wystarczyło Hubertowi, aby to on mógł zagrać nieco bardziej z naciskiem ofensywnym. Hubert poradził sobie z Boliwijczykiem w dwóch setach, a dokładniej: 7:5, 6:4. Starał się pilnować swojego podania, co jest trudniejszą sztuką, niż na hardach przy jego dyspozycji serwisowej. Tylko raz stracił swój serwis, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi pojedynkami. Hubertowi trochę ciężej w poruszaniu się na ziemnych kortach, ze względu na swoje warunki fizyczne. Sam mecz dolał do mnie trochę optymizmu, że Polak jest w stanie wykorzystać dosyć miłą 1. część drabinki i polepszyć swój wynik sprzed roku.

1/16 Monte-Carlo z Hubertem gramy w Superbet! Odbierz u tego bukmachera darmowe 34PLN za rejestrację!

PEDRO MARTINEZ

Rywal Polaka, czyli Pedro Martinez to zawodnik, który głównie rywalizuje na kortach ziemnych. Ma on do tego lepsze predyspozycje i wychował się na tego typu nawierzchni. Zagrał w 1. rundzie z Ugo Humbertem, którego pokonał w dwóch setach, ale zdecydowanie więcej oddawał inicjatywy rywalowi, niż miało to miejsce w osobie Polaka. Pedro miał sporo przełamań po swoim podaniu, a na 23 rozegrane gemy, miał ich aż 5. Pomimo że mączka kojarzona jest z przełamaniami, to dużo na zawodnika tak mocno identyfikującego się z ziemnymi nawierzchniami i grającego na Francuza, który nie ma w zwyczaju grać dobrych spotkań na ziemi. Tym bardziej że Humbert jest daleki od swojej dobrej formy, a i tak przysparzał sporych problemów Hiszpanowi. Ma dużo mniejszy atut pierwszego podania, ale bardziej wyczute drugie podejście, które może być kąśliwe w starciu z Polakiem. Czy dzisiaj Hiszpan weźmie rewanż za pojedynek sprzed 4. lat?

Moja propozycja na mecz Huberta z Pedro:

Korty w Monako są w tym roku dosyć namoczone i dodawają lekkiego handicapu tenisistom o lepszych atrybutach serwisowych. Właśnie tutaj widzę wartość w polskim zawodniku, który mocno starał się utrzymać swój serwis. Takiego waloru nie posiadał Hiszpan, dlatego moim typem na ten mecz jest zagranie na wygraną Huberta i jego awans do 3. rundy na kortach w Monte-Carlo!

Superbet
1.53
Hubert Hurkacz wygra

SEO Superbet Hurkacz vs Martinez 13.04.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze