Hubert Hurkacz – Matteo Berrettini: typy, kursy i zapowiedź | 16.11.2021

Hurkacz vs Sinner ATP Finals 16.11.2021

Jesteśmy w trzecim dniu rywalizacji na hali w Turynie, podczas Nitto ATP Finals 2021! Dzisiaj do walki o pierwsze punkty w turnieju mistrzów przystąpi Hubert Hurkacz. Pierwszy mecz z Daniilem Medvedev dostarczył nam sporo emocji i walki. Dzisiaj liczymy na to samo w wykonaniu Polaka, który zmierzy się z gospodarzem turnieju. Jak widzę to spotkanie? Sprawdźcie, co polecamy na mecz Huberta! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Matteo Berrettini: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2021 r. – 21:00)

Nie masz konta w STS? Zarejestruj się z kodem promocyjnym od Zagranie i zgarnij bonus! 

Tak jak w dalszym ciągu mamy w planie gier, do rywalizacji z Polakiem w drugim meczu w grupie przystąpi, Matteo Berrettini. Jak wiemy, ostatni pojedynek poddał on w drugim secie, zaraz po przy własnym serwisie. Doznał on dosyć groźno wyglądającej kontuzji w okolicach biodra, przy jednym ze skrętów do odbicie forehandem, gdzie naciągnął sobie jeden z mięśni. Dzisiaj wciąż jest wpisany w protokoły meczowe i prawdopodobnie to on pojawi się na kortach w stolicy własnego kraju, aby sprostać wyzwaniu, jakie postawi mu najlepszy obecnie polski tenisista. Nawet nie patrząc przez pryzmat kontuzji, Matteo nie gra ostatnio wybitnego tenisa. Spójrzmy na mecz ze Zverevem, gdzie Niemiec także nie pokazał się z wybitnej strony, a mimo to, Włoch dawał mu szansę na przełamanie niemalże w każdym gemie swojego podania. Do tego nie jest on zawodnikiem, który w obecnej formie może mówić o walce na najwyższym poziomie. Gra defensywna to wielka zagadka, gdyż zdarzają się fantastyczne obrony, poprzez czytanie zamiarów przeciwników, ale częściej widzimy tę gorszą stronę, gdzie Matteo po prostu nie nadąża na kortach twardych w obronie baseline. Do tego masa niewymuszonych błędów, których było aż 23. i to tylko w pierwszym secie.

Hubert musi wykorzystać szansę, jaka w pewien sposób została sprezentowana przez nieszczęście zawodnika. Polak zagrał bardzo dobry mecz w Daniilem Medvedevem i wygrał pierwszą partię z wiceliderem rankingu ATP. Co prawda ostatecznie przegrał 2:1 z Rosjaninem w stosunku setowym, ale nie może być na siebie zły, gdyż pokazał kawał dobrego tenisa. Widać, że jest odpowiednio przygotowany do tej rywalizacji i nie będzie odpuszczał żadnego meczu przez pryzmat wyższego rankingu rywali. Miał on mniej błędów niewymuszonych przez cały mecz, niż Matteo przez pierwszą partię. Można lekko zażyczyć sobie od Polaka poprawy pierwszego serwisu, gdzie mimo wysokiej statystyki 66%, mógłby on częściej padać w karo serwisowe przeciwnika, a to z pewnością bardziej ustawiałoby mu grę w późniejszych wymianach. Hubert dystonuje moim zdaniem jednymi z lepszych czynników tenisa defensywnego, a do tego ma warunki, aby ustalać grę w ataku, głównie na siatce i tworzeniem sobie winnerów. Dzisiaj stoi przed wielką szansą i mam nadzieję, że głowa wytrzyma rangę spotkania i przeciwstawienie się włoskiej publiczności.

Co obstawiać?

Mecz, od którego zależeć będą dalsze losy polskiego zawodnika w grupie. Obecnie ma on przewagę, że wygrał jeden set z Daniilem, co z pewnością przyda się przed ostatnim spotkaniem, nawet jeżeli dzisiaj by poległ. Ja jednak sądzę, że tak się nie stanie. Włoch od dłuższego czasu narzeka na swoją słabszą dyspozycję zdrowotną, a brak gry na pełnym dystansie meczowym nie będzie mu sprzyjał przy możliwie wysokim tempie gry Huberta. Jeżeli Polak zagra na poziomie sprzed dwóch dni, to ja spodziewam się pierwszych punktów przy jego nazwisku w tabeli. Gram na zwycięstwo Huberta i mocno liczę na jego kolejny dobry występ w końcówce sezonu! 

Hubert Hurkacz win
Kurs: 1.55
Zagraj!

tenis

Daniil Medvedev vs Alexander Zverev: typy i kursy bukmacherskie (16.11.2021 r. – 14:00)

Starcie zawodnika z najwyższym oraz drugim najwyższym numerem rozstawienia w tej grupie. Zdecydowanie dwóch faworytów do wejścia do fazy play-off, którzy swoimi osiągnięciami z tego sezonu zasłużyli sobie na zmagania w hali w Turynie. Faworytem według bukmacherów jest zawodnik z Rosji, ale czy na pewno będzie to łatwe spotkanie. Z pewnością nie będzie to spacerek, chociaż patrząc na to, jak poradził sobie ze Zverevem podczas Rolex Masters ATP1000 w stolicy Francji, to wszystko jest możliwe. Zverev grał pierwsze spotkanie z Matteo Berrettinim, który w drugim secie ucierpiał przy jednym z forehandów. Pierwszy set był jednak bardzo wyrównany. Niby z gry lepszy był Niemiec, ale sama gra nie porywała. Nie potrafił wykorzystywać breakpointów, jakie zdarzały mu się przy serwisie przeciwnika. Zdecydowanie nie jest to już ta sama forma, jaką widzieliśmy podczas wcześniejszego okresu tego sezonu. Wraca chwiejna dyspozycja serwisowa. Drugie serwisy nie są zabójcze, co z pewnością będzie wykorzystywał jego najbliższy rywal. Do tego dochodzi aspekt mentalny po ostatnim meczu. Pytanie, czy to spowoduje, że Daniil zagra na większym luzie, czy może jednak zmotywuje Niemca?

Daniil bardzo dobrze zaprezentował się w starciu z Hurkaczem. W tym meczu nie brakowało niczego ze strony ani Rosjanina, ani Polaka. Bardzo godnie otworzyli tegoroczny turniej i jeżeli obaj panowie utrzymają taki poziom sportowy, to mogą oni w dwójkę awansować dalej. Rosjanin świetnie wyglądał na własnym podaniu. Do tego odwrócony wynik spotkania i wytrzymanie trudu długości meczu. Widać, że bardzo dobrze czuje się na tych kortach, które są nieco wolniejsze od Paryża. Świetnie się porusza i ma wystarczająco dużo czasu na to, aby obrać swoje zamysły, co do dalszej wymiany. Wiadomo, że podczas gry nie wszystko wychodzi, ale Rosjanin praktycznie nie popełnia niewymuszonych błędów. Niemalże niemożliwe, że w meczu z Hubertem, gdzie rozegrali 32. legi, tylko 8. razy pomylił się z własnej winy. Ten mecz także powinien być pod jego kontrolą.

Co obstawiać?

Powinniśmy ujrzeć powtórkę z poprzedniego meczu półfinałowego w Paryżu. Tam bez problemu Rosjanin rozprawił się z Niemcem, a teraz przy nieco wolniejszej nawierzchni powinno być jeszcze łatwiej dla Medvedeva, aby ten lepiej ustawiał się do swojej koronnej defensywy. Jeżeli w meczu będzie taki moment, jak z Hurkaczem, a więc wejście na maksimum umiejętności, to zaniżona forma Zvereva nie wystarczy mu do wywalczenia meczu. Dzisiaj gram na dopełnienie win Medvedeva! 

Daniil Medvedev win
Kurs: 1.55
Zagraj!

Typy z tenisa na Finalsy, znajdziecie tutaj –> Zagranie na tenis!

Kupon STS ATP Finals Hurkacz vs Berrettini 16.11.2021

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze