Przed nami walka o ćwierćfinał turnieju w Kanadzie, a dokładniej na kortach w Montrealu, podczas turnieju ATP1000! Bardzo dobrze widzieć Huberta Hurkacza w obecności najlepszych 16. zawodników tego wydarzenia, gdyż bardzo ważne jest rozegranie się na dużej imprezie w związku ze zbliżającym się US Open, gdzie Polak będzie miał spore szanse na naprawienie swojego wyniku po nieudanym Wimbledonie. W Montrealu pozostało kilku bardzo mocnych zawodników, którzy do końca tygodnia walczyć będą o pełną pulę punktów, co z pewnością pozwoli na lepsze rozstawienie przed losowaniem w szlemie. Czy Hubertowi uda się poprawić udział w poprzedniej rywalizacji na tych kortach z 2019 roku? A może bardziej pasowały mu koty w Toronto, gdzie dotarł do ćwierćfinału? Zapowiedź meczu Polaka, statystyki i typy, znajdziecie w poniższym artykule!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Alberto Ramos-Vinolas: typy i kursy bukmacherskie (11.08.2022 r. – 19:30)

Pierwszy raz w swoich karierach panowie z Polski i Hiszpanii spotkają się na korcie twardym. Niemniej jednak już raz w tym sezonie rywalizowali ze sobą podczas turnieju o takiej samej randze, jednak mecz odbył się w Monte Carlo, podczas mączkowej części sezonu. Tam lepszy okazał się Polak, co mogło nieco zaskoczyć kilku sympatyków tenisa ziemnego, gdyż Hubert nigdy nie był kojarzony z jakością gry na kortach antukowych. Zdecydowanie bardziej pasują mu korty o nawierzchni twardej, tym bardziej zlokalizowane w Ameryce Północnej. Niebieskie korty są dla Huberta o tyle szczęśliwe i przyjazne, że to właśnie w tej części świata zdobywał swój pierwszy triumf na poziomie ATP. Polak jest po rozegraniu dopiero jednego pojedynku, a jego rywal ma za sobą już dwa starcia i to z dość wymagającymi rywalami, których odprawił jednak bez straty seta. Czy to może zwiastować problemy Polaka? Start tego spotkania już o godzinie 19:30 polskiego czasu, a więc koło 13:30 w Kanadzie, a więc powinno być bardzo gorąco na korcie. To może bardziej predysponować zawodnika, o lepszym przygotowaniu fizycznym. Czy to właśnie wskazanie na Polaka? Zmagania o ćwierćfinał z udziałem Huberta zagramy w Etoto. Jeżeli nie macie tam konta, serdecznie zapraszam do skorzystania z naszego kodu promocyjnego i rozważenia mojej propozycji na wieczornego tenisa!

tenis

HUBERT HURKACZ

Polak w pierwszej rundzie tego turnieju odegrał się na zawodnikowi z Finlandii, który okazał się lepszy w poprzednim tygodniu na kortach w stolicy USA. Tym razem Hubert wygrał z Emilem Ruusuvourim 2:1 i awansował do kolejnej rundy. Moim zdaniem jest to bardzo ważne zwycięstwo, które uwieńczone zostało kilkoma naprawdę bardzo dobrymi akcjami Polaka, tym bardziej patrząc na to, jak prezentował się w grze przy siatce. Dobrze funkcjonujący serwis, który ustawia mu sporo gry po tym aspekcie. Oczywiście Hubert przy swoich predyspozycjach jest w stanie serwować sporą ilość asów serwisowych, na co dzisiaj liczę i mocno chciałbym, aby podszedł do tego pojedynku na większym luzie, a niżeli na początku poprzedniego starcia z Finem, gdzie było widać w Polaku, że ma w głowie przegrany pojedynek sprzed tygodnia z Waszyngtonu. Jest zdecydowanym faworytem tego starcia, a w poprzedniej edycji tego turnieju w 2019 roku odpadł na tej rundzie, gdzie przegrał z Gaelem Monfilsem, który był wtedy w jednej ze swoich najlepszych dyspozycji na przestrzeni ostatnich lat. Tutaj sytuacja będzie odwrotna, bo to Polak ma dobre wspomnienia z poprzedniego meczu bezpośredniego, kiedy to na mączce wygrał z Hiszpanem rezultatem 2:0. Liczymy dzisiaj na powtórkę!

Mecz Huberta zagramy w Etoto! Odbierz freebet za rejestrację z Zagranie!

ALBERTO RAMOS-VINOLAS

Hiszpan nie jest najlepszym zawodnikiem, jakiego widzimy na kortach twardych w obecnym zestawieniu, gdyż zdecydowanie jego umiejętności bardziej pasują do gry na mączce. Nie ma on tak siłowych rozwiązań, które mogłyby zaskakiwać Polaka. Widać, że nie miał ostatnio pomysłu na to, a żeby po swojemu pokonać reprezentanta Polski, który okazał się lepszy o 5 gemów. Ma o jeden mecz więcej w nogach, co moim zdaniem jest dla niego gorszą pozycją startową, gdyż ma już swoje lata i gra w warunkach, jakie panują obecnie w Kanadzie, nie powinna pozwalać mu się rozpędzać z gemu na gem, a do tego jego dyspozycja serwisowa nie powinna sprawiać takich problemów, jakie mogą czekać Polaka w następnej rundzie. Alberto dotarł do tej rundy pokonując Goffina i Schwartzmana, a więc także zawodników mocniej zwróconych w stronę gry na antuce. Bardzo mocno liczę na to, że Hurkacz mocno otworzy mecz i nie da sobie wyrwać zwycięstwa do samego końca. Hiszpan jeszcze podczas tego turnieju nie spotkał się z zawodnikiem o takich predyspozycjach serwisowych, a także o takim nastawieniu defensywnym na returnach, co może sprawić mu sporo problemów przy własnym podaniu.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie: 

Monte Carlo 2022 – 2:0 Hubert Hurkacz (7:6, 6:2) ziemna

Mecze na twardej nawierzchni w tej części sezonu: 

Hubert Hurkacz:

Waszyngton: przegrana z: Emil Ruusuvouri – 0:2 (4:6, 6:7)

Montreal: wygrana z: Emil Ruusuvouri – 2:1 (6:3, 6:7, 6:2)

Alberto Ramos-Vinolas (podwójne błędy zawodnika): 

Montreal: wygrana z: David Goffin – 2:0 (7:6, 6:2 (2)); Diego Schwartzman – 2:0 (6:4, 6:2 (3))

Co proponuję na mecz Polaka?

Na to spotkanie zaproponuję Wam dwa typy na ten mecz. Pierwszym z nich jest zagranie na wygraną Huberta Hurkacza bez straty seta! Polak lubi czasami przeciągać pojedynki w setach, co doprowadza do tie-breaków, ale nie sądzę, aby w kluczowym momencie nie używał swojej najlepszej broni, jaką jest serwis. Do tego lepszy bilans z tego roku w meczu bezpośrednim, a także sądzę, że o wiele wyższe umiejętności defensywne i poruszania się po korcie twardym, co powinno dawać mu wystarczającą przewagę w wymianach i przy odbiorze serwisu.

etoto
1.70
Hubert Hurkacz handicap setów -1,5

Kupon SEO Etoto wynik Hurkacz vs Ramos 11.08.2022

Drugą propozycją jest skierowanie się w podwójne błędy, jakie mogą pojawić się po stronie Hiszpana. Wystawiona linia dwóch takich błędów przez naszego dzisiejszego bukmachera, wydaje się być dosyć przyjemna do zagrania, tym bardziej ze w każdym z dotychczasowych pojedynków na twardej nawierzchni, Alberto zdarzały się takie poślizgnięcia. Nawet patrząc chwilę przez rywalizacją na hardach, to także statystyka podwójnych błędów na serwisie jest wyższa, od wystawionej linii. Do tego w Kanadzie dosyć wiało i nie powinno się to dzisiaj także zmienić, co przy parametrach fizycznych Hiszpana może także pomóc w pokryciu tej linii. Proponuję zatem minimum dwa podwójne błędy na koncie rywala Huberta!

etoto
1.80
Alberto Ramos-Vinolas powyżej 1,5 podwójnych błędów

Kupon SEO Etoto podwojne bledy Hurkacz vs Ramos 11.08.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze