Horford vs Giannis – kolejne starcie, w którym zagramy o 285PLN

typy nba

W niedzielny wieczór rozsiadłem się głęboko w fotelu, zapiąłem pasy i odpaliłem mecz Bostonu z Milwaukee. Przed spotkaniem analizowałem poszczególnych zawodników i zadałem sobie pytanie, czy ktoś jest w stanie rozjechać Bucks? I co nam pokazał game 1? Trzeba otwarcie powiedzieć pogrom 22 punktami. Ciekawi jak rozwinie się dalsza sytuacja? Zapraszam do moich analiz.

Rejestracja w forBET
Kod rejestracyjny:
1250

obstawianie nba forbet

Skuteczność typów Adama na NBA: 24/41

Profit/Strata na NBA: -500 PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdarzenie: Milwaukee Bucks– Boston Celtics

Typ: J. TATUM PONIŻEJ 15.5 PUNKTÓW

Kurs: 1,87

Drugi typ: G. ANTETOKOUNMPO PONIŻEJ 29.5 PUNKTÓW

Kurs: 1,87

Od samego początku nie mogłem uwierzyć, jak świetnie w mecz weszła drużyna Brada Stevensa. Znakomite przygotowanie taktyczne, dobra postawa Horforda, fade awaye Irvinga = przepis na sukces. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 26:17, Celtics grali niemalże bezbłędnie, lecz ciągle w głowie tliła mi się nadzieja, że Bucks wróci. Tak też się stało, bo do połowy Boston schodził już tylko z 2 punktowym prowadzeniem, co było zasługą rezerw Bucks. Run 15:0 dał nadzieję, że Kozły nie są skazane na porażkę. W trzeciej kwarcie jednak goście dokonali dzieła zniszczenia i wyszli na prowadzenie 17 oczkami. Czwarta kwarta to tylko formalność.

Dlaczego tak się stało? Skąd taka różnica punktów? Przede wszystkim to zasługa taktyki – zwłaszcza w obronie. Udało się zatrzymać Giannisa Antetokounmpo. Lider Koziołków skończył na poziomie 22 punktów i 8 zbiórek, trafiając przy tym tylko 7/21 z gry. Każdy, kto choć trochę zna się na koszykówce, widzi w jaki sposób gra Grek, który bierze piłkę, rozpędza się i taranuje swoich rywali, atakując kosz. Tym razem miał ogromny problem z dostaniem się do strefy podkoszowej. Taki był plan Stevensa – nie dopuścić Świra pod kosz. Swoje zadanie w tym zakresie wykonał perfekcyjnie Al Horford, który co chwila blokował Antka.

Analizując statystyki sprzed roku i to, co stało się w niedziele, uznałem, że na dzisiejszą rozgrywkę przygotouję dla was under Giannisa.

Statystyki, które pomogły mi w dobraniu typu:

– Horford w ostatnich Playoffs uczestniczył w 199 akcjach kryjąc Greka, z których padły zaledwie 53 punkty na skuteczności 56%

– Giannis średnio zdobywał po 25 punktów, przykuwając tym samym uwagę większości defensywy Celtów.

Analizując play-offy, trzeba zwracać uwagę na szukanie przewag indywidualnych, dlatego w dużej mierze swoje typy będę opierał na zachowaniu poszczególnych zawodników.

Alternatywą może być również under punktowy Tatuma, który rywalizuję z Middletonem. Zaledwie 4 punkty na skuteczności 2/7 nie zwiastuje zbyt dobrze w pojedynku z doświadczonym All-Starem Khrisem.

Zdarzenie: Golden State Warriors – Houston Rockets

Typ: D. GREEN POWYŻEJ 8.5 ZBIÓREK

Kurs: 1,60

Drugi typ: K. THOMPSON PONIŻEJ 19.5 PUNKTÓW

Kurs: 1,87

Dla wielu kibiców jest to przedwczesny finał NBA. W ubiegłym roku obie drużyny spotkały się w Finale Konferencji Zachodniej, gdzie Houston Rockets byli bardzo blisko wyeliminowania Wojowników.

W tym roku myślę, że może być podobnie. Obstawiam 4-3 dla GSW – o ile sędziowie nie rozstrzygną tego wcześniej. Przed meczem nr 1, w mediach mogliśmy przeczytać, że Klay Thompson oraz Stephen Curry borykają się z urazami. Jednak obaj zagrali i obaj zawiedli. Niepokoi mnie dyspozycja Klaya, który ma poważnie skręconą kostkę. Tylko 13 punktów przy skuteczności 5/13 z gry. Widać, że zawodnik nie jest sobą, nie nadąża w kryciu, fauluje i rzuca dość niepewnie jak na niego. Dobrze, że Durant z Greenem pociągnęli ten pojedynek.

Przygotowując dla was typy zwróciłem uwagę na Draymonda, który był bardzo aktywny pod koszem, wychodził po piłkę, asystował i zbierał, a w ogólnym rozrachunku zdobył 14 pkt, 9 zbiórek i 9asyst.

Statystyki Greena z ubiegłego roku:

Asysty – średnio 6,7 na mecz

Punkty – średnio 8,2 na mecz

Zbiórki – średnio 11,8 na mecz

Z racji kontuzji DeMarcusa Cousinsa, Green ma więcej pola do popisu, jeśli chodzi o zbieranie piłki i dlatego typowałbym jego over zbiórek.

Alternatywnym typem będzie under punktowy Thompsona. Za niego odpowiedzialni są Harden lub Gordon, a jak pisałem wyżej, zawodnik zmaga się z kontuzją, co dodatkowo nie pomaga mu w ataku.