Po dwóch pierwszych analizach poczułem duży niesmak, zarówno w pierwszej jak i drugiej do skompletowania kuponu zabrakło więcej szczęścia, niż samego błędnego typowania. Jak będzie w dniu jutrzejszym? Na dzisiaj singiel po kursie 2.85! Powodzenia sobie i Wam!

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

Vincent van der Voort- Barry Keane

Do dzisiejszej analizy wybieram spotkanie między obytym już na europejskiej i międzynarodowej arenie Holendrem Van der Voortem, oraz anonimem w tym sporcie Barrym Keanem.

Dzisiaj krótko i na temat, a to głównie ze względu na brak jakichkolwiek powszechnych danych na temat rywala Vincenta. Odpalając którąkolwiek z popularnych witryn z wynikami i spotkaniami, wybierając Barrego znajdziemy… Kompletne nic, oczywiście zawodnik przeszedł zapewne eliminacje i nie jest na Mistrzostwach bez powodu, jednak wyniki z Irlandzkich kwalifikacji nie są notowane na powszechnych źródłach masowego przekazu, a i sami rywale Keana do czołówki nie należą.

Co możemy powiedzieć o Van der Voorcie?

Holender jest 43 letnim zawodnikiem, zajmującym obecnie 33 pozycję w światowym rankingu, jak do tej pory do jego największych osiągnięć należą:

-BDO World Championship- ćwierćfinał- 2005
-PDC WC- ćwierćfinał- 2011/2015
-World Matchplay- ćwierćfinał- 2009
-World Grand Prix – ćwierćfinał- 2015
-UK Open- finał- 2007

Jak widać po wymienionej cząstce jego sportowych dokonań, do najwybitniejszych, nie należy, na światowej scenie jest jednak od 1992 roku i zawsze mieści się w jej górnej części. Występy podczas MŚ, rzadko kończy już na samym początku, a już z pewnością nie na pojedynkach z debiutantami.

W ostatnim czasie Vincent spotkania świetne miesza z wpadkami. Podczas European Finals pokonał Chrisa Dobeya 10-5 notując ponad 96 punktów średniej, odpadając później z Gerwynem Price’em 8-10, ale ze średnią godną najlepszych 98 punktów!!! Później występy w Player Championship i najpierw zwycięstwo nad Monkiem 6-4, który z resztą z MŚ pożegnał się wczoraj w fatalny sposób. W tym spotkaniu cztery 180tki, oraz 93 punkty średniej. Jednak znowu wpadka w drugiej rundzie, choć w spotkaniu z Ianem Whiteam był wyraźnie lepszy nie był w stanie doprowadzić spotkania do końca i ostatecznie oddał swoje podanie w decydującym łęgu, kończąc spotkanie 5-6 z ponownie czterema 180tkami i średnią bliską 97! Wcześniej jeszcze zwycięstwo nad utytułowanym Austriakiem Mensurem Suljovicem 6-1. Po ostatnich wynikach i dyspozycji ogromnym szokiem dla mnie i myślę całego środowiska byłaby wpadka Vincenta z młodym Irlandczykiem w spotkaniu pierwszej rundy. Biorąc pod uwagę formułę turnieju i jakże ważne w niej doświadczenie i obycie stawiam na spokojne i szybkie zwycięstwo Holendra w trzech setach.

Kurs: 2,85

Baner - skubiemy bukmachera

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!


Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!