Na podsumowanie Mistrzostw Świata federacji PDC jeszcze przyjdzie czas, bo już dziś rozpoczyna się kolejna impreza i kolejna nasza seria do typowania. Tym samym zapraszam na kolejne kilkanaście dni, tym razem z najstarszą darterską organizacją na świecie, jaką jest BDO, czyli British Darts Organistaion. Już dziś startujemy ze  zmaganiami zarówno Kobiet, jak i mężczyzn, na dziś wybrałem po jednym spotkaniu z obu turniejów. Czy ta impreza przyniesie nam podobny wynik jak poprzednia? W telegraficznym skrócie! Jedenaście analiz, siedem singli, cztery double, siedem trafień, 75% skuteczności i blisko 2500PLN profitu. Czego chcieć więcej? Sobie i Wam pozostaje życzyć zieloności. 

 Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN

 

Organizacja BDO należy do mniej rozpoznawalnych i profesjonalnych w odróżnieniu od PDC. Wielu specjalistów mówi, że wydaje swoje ostatnie tchnienia, ze względu na niski budżet i zainteresowanie szerszej publiki. Główna nagroda jest kilkunastokrotnie niższa niż w PDC, a jeszcze została przed samymi Mistrzostwami obcięta o połowę, z powodu nikłego zainteresowania widzów i zaledwie 15% wysprzedanych biletów. Wystarczy odnieść się do nagrody za tytuł Mistrzyni Świata, czyli 8000 funtów. Czy to już wystarczająco odpowiedź, dlaczego Fallon Scherock nie weźmie udziału w tej zabawie? Przez ostatnie dwie edycje impreza była dostępna na platformie Youtube i oficjalnym kanale BDO, chętnych tam właśnie odsyłam.

Koniec przedłużania, lecimy z doublem na start imprezy.

Thibault Tricole- Ross Montgomery

 

Ross Montgomery (ur. 16 października 1962 r.) To szkocki zawodowy gracz w rzutki, który gra w turniejach British Darts Organisation. Na scenie nazywają go The Boss. Montgomery grał także w futbol amerykański w rodzinnej Szkocji, spędzając jedenaście lat w Glasgow Diamonds. Został zmuszony do przejścia na emeryturę z powodu kontuzji i zamiast tego podjął grę w rzutki.

Historia występów na Mistrzostwach:

-2006: 1. runda (przegrana z Vincentem van der Voortem 1–3)

-2009: 2. runda (przegrana z Tedem Hankeyem 1–4)

-2010: 1. runda (przegrana z Garry Thompson 2-3)

-2011: 1. runda (przegrana z Alanem Norrisem 1-3)

-2012: 2. runda (przegrana z Tony O’Shea 1–4)

-2013: 1. runda (przegrana z Paulem Jenningsiem 1–3)

-2014: 2. runda (przegrana z Martinem Adamsem 1–4)

-2015: Ćwierćfinały (przegrane z Martinem Adamsem 1–5)

-2016: 1. runda (przegrana z Jamie Hughes 0–3)

-2017: 1. runda (przegrana z Richardem Veenstrą 1–3)

 -2018: 1. runda (przegrana ze Scott Waites 1-3)

-2019: 1. runda (przegrana ze Scott Baker 0–3)

A teraz o jego Francuskim rywalu.

Thibault Tricole (ur. 1989 we Francji ) jest profesjonalnym francuskim graczem w rzutki, który obecnie bierze udział w wydarzeniach British Darts Organisation. Za największy sukces uznaje się kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Rzutkach BDO 2020.

Do największych problemów w analizie Mistrzostw jest mały dostęp do informacji i statystyk zawodników tej półamatorskiej organizacji darterskiej. Jednak nie odpuszczamy i wybieramy zwycięzców kolejnych spotkań.  Dlaczego stawiam na Rossa Montgomerego? Przede wszystkim jest to zawodnik bardziej doświadczonym, posiada na swoim koncie znacznie mniej i więcej istotnych zwycięstw w BDO-wskich turniejach. Na Mistrzostwach występuje od ładnych kilkunastu lat i mimo braku wielkich osiągnięć, będzie to dla niego jeden z łatwiejszych przeciwników, biorąc pod uwagę wcześniejsze rywalizacje. W takich spotkaniach dużym atutem jest obycie wśród kibiców, ze względu na warunki panujące na hali, z którymi początkujący zawodnicy mają znaczne problemy. Tricole co prawda startował w tym roku w otwartych imprezach w Grecji, ale to tylko i wyłącznie amatorskie zmagania i zwycięstwa w nich nie stawiają to w roli faworyta. Pojedynek na angielskiej Ziemi  między Szkotem a Francuzem nie może skończyć się inaczej jak zwycięstwo tego pierwszego.

Vicki Pruim- Corrine Hammond

O 16:30 rozpoczniemy zmagania Pań, a tam już w pierwszym pojedynku spotkają się Szwedka, z Australijką. Dla Hammond decyzja Sherrock o rezygnacji z udziału była jak manna z nieba, trafia na dużo mniej ograną i utalentowaną przeciwniczkę, a co za tym idzie i ja wybieram ją do doubla. Szybko i bez zbędnego przedłużania, dlaczego wybieram Corrie? Ta zawodniczka, mimo ostatnich wyników gra przy tarczy naprawdę świetnie! W zeszłym roku odpadła z Fallon, ale to przez kłopoty na doublach. Potrafi rzucać ze znakomitą średnią, dodatkowo przecież, grała już w finale Mistrzostw. W 2016 roku po trzech zwycięstwach w finale trafiła na Lisę Ashton i dla Brytyjki była zbyt słaba, ale był to też debiut Corrie, bardzo udany debiut. Pojedynki kobiet rozgrywane są do zaledwie dwóch setów, stąd często zaskakujące wyniki spotkań, ale wierzę w zwycięstwo faworytki bukmacherów, jak i mojej. Powodzenia!


Baner - skubiemy bukmachera

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Konto w Betclic ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!