Dzisiaj mało sportowych emocji, ale jest jeszcze Białoruś z hokejem na lodzie, który zdarza mi się oglądać i śledzić. Widzę spore szanse na zwycięstwa faworytów i omówię bliżej rywalizacje odbywające się w Witebsku oraz w Nowopołocku. Czy Szachcior i Yunost sięgną po komplety punktów? Zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Fuksiarza znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fuksiarz-kod-promocyjny-i-bonus/

Witebsk – Szachcior Soligorsk: typy i kursy bukmacherskie (24.12.2021)

Na wstępie warto wspomnieć, że na Białorusi sezon jest długi i drużyny, które występują w Extraleague mierzą się wielokrotnie ze sobą w jednej kampanii. Witebsk to ekipa, która stara się dobić do czołówki. Na ten moment znajdują się na miejscu umożliwiającym rywalizację w grupie mistrzowskiej i taki jest też cel gospodarzy. Po reprezentacyjnej przerwie spotkanie z aktualnym mistrzem z Mińska im kompletnie nie wyszedł i porażka 1:4 stała się faktem. Nie ma wstydu, ale też nie ma czym się cieszyć, ponieważ każda kolejna przegrana może spowodować ich spadek w tym kluczowym momencie sezonu. Gra w osłabieniu kompletnie leży w Witebsku i to postara się wykorzystać Szachcior, który wraca powoli na dobre tory. Zmiany dokonane przed rozpoczęciem rozgrywek spowodowały, że nadzieje na mistrzostwo są spore. Trzymają kroku Yunostowi oraz Metallurgowi, którzy stawiani są w roli głównych kandydatów do końcowego triumfu. Ostatni okres jest dla nich bardzo udany i postarają się pójść za ciosem. Czy ekipa z Soligorska nawiąże do piłkarskiej drużyny, która zdominowała ponownie miejscowe rozgrywki?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:08.

Co obstawiać?

O wiele więcej potencjału jest po stronie Szachciora, który czuje się ostatnio bardzo dobrze. Występuje tam kilku graczy z doświadczeniem w KHL, jak Pavel Chernov, czy też Mihail Stefanovich. Jak spojrzymy na h2h, to przyjezdni w Witebsku regularnie ogrywają dzisiejszego przeciwnika. Mam nadzieję, że komplet punktów powędruje do Soligorska. Są rachunki do wyrównania za ostatnią porażkę u siebie z gospodarzami i to z pewnością zmobilizuje gości.

Fuksiarz
1.60
Szachcior Soligorsk końcowy zwycięzca

hokej

Nowopołock – Yunost Mińsk: typy i kursy bukmacherskie (24.12.2021)

O tej samej porze rozpocznie się rywalizacja w Nowopołocku, pomiędzy miejscowym klubem hokejowym a mistrzem Yunostem. Gospodarze to zespół, który do końca będzie walczył o przepustkę do grupy mistrzowskiej. Na ten moment są nad kreską, ale ewentualna porażka dzisiaj może zmienić układ tabeli. Nowopołock to ekipa, która w swojej historii nie święciła zbyt wielu sukcesów. Zazwyczaj zajmowali pozycje w dole Extraleague, ale ta kampania jest przełomowa. Nikt nie spodziewa się walki o puchar, ale można sprawić radość kibicom. Dzisiaj czeka ich wymagające zadanie, ponieważ pojedynek z Yunostem nigdy nie należy do najłatwiejszych. Po małych problemach w środku tej kampanii stołeczni wrócili na dobre tory i regularnie sięgają po zwycięstwa. Seria siedmiu wygranych z rzędu robi wrażenie i byłaby ona dłuższa, gdyby nie przegrana u siebie właśnie z Nowopołockiem. Potencjał i forma jest po stronie gospodarzy, czy gości stać na ponowne zatrzymanie Yunosta?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:08.

Co obstawiać?

Gospodarze nie najlepiej wrócili po przerwie reprezentacyjnej do zmagań Extraleague i porażka 1:2 z Molodechno z pewnością ich boli, ale czy to nie są realne możliwości Nowopołocka na ten moment? Ostatnie wyniki były nieco ponad stan i myślę, że zmotywowany Yunost wykorzysta słabsza dyspozycje przeciwnika. Stawiam na końcowe zwycięstwo faworyta, który notuje świetną serię wygranych. Dodatkowo stołeczni z pewnością mają z tyłu głowy ostatnią przegraną z gospodarzami na własnej tafli. H2h jasno pokazuje, że ekipa z Mińska bardzo dobrze radzi sobie w Nowopołocku i liczę, że dzisiaj będzie podobnie.

Fuksiarz
1.48
Yunost Mińsk końcowy zwycięzca

Hokej Białoruś Fuksiarz na 24.12.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze