Nie ma co dzisiaj obstawiać, bo brakuje piłki nożnej? Nie ma problemu – jest hokej! Na portalu już możecie znaleźć analizy i typy na NBA, a teraz moja kolej na dubel. Na kupon daje po jednym meczu z amerykańskiej ligi NHL oraz wschodnioeuropejskich rozgrywek KHL. Startujemy o 18:30.

Zdarzenie: zwycięzca meczu Dynamo Ryga – Podolsk

Typ: Dynamo Ryga

Kurs: 1.74

Zaczynamy od Rygi i spotkania w KHL. Gdy spojrzymy na tabelę rozgrywek, to obie ekipy dzielą zaledwie cztery punkty. Jednak to co różni łotewski zespół od ich dzisiejszych rywali, to poprawa gry w trakcie sezonu, która objawia się lepszymi wynikami w ostatnich tygodniach. Gdy weźmiemy pod uwagę formę z ostatnich dziesięciu spotkań… to Dynamo Ryga jest czwartą ekipą konferencji zachodniej, natomiast Podolsk okupuje przedostatnią lokatę. Obecna forma ewidentnie wskazuje na gospodarzy. Wystarczy napisać, że goście wygrali zaledwie dwa z ostatnich dziesięciu starć. Aż kusi postawić w regulaminowym czasie gry po kursie 2,25… ale jednak idę bezpieczniej w dwudrogową wygraną po mnożniku 1,74.

Nie masz konta w Fortunie? Zobacz specjalną promocję po rejestracji dla czytelników Zagranie! Kod rejestracyjny: 20free

Zdarzenie: zwycięzca Carolina Hurricanes – Toronto Maple Leafs

Typ: Toronto Maple Leafs

Kurs: 1.90

Mamy pierwszą pozycję na kupon to czas na drugą i przenosimy się z Rygi do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie stanu Karolina, gdzie Hurricanes podejmą Maple Leafs. Toronto jest najbardziej gorącą drużyną w NHL – z ostatnich ośmiu spotkań wygrali siedem. Od początku sezonu ekipa z Kanady posiadała potencjał ofensywny i nie przeszkodziła w tym nawet kontuzja jednej z największych gwiazd, Austona Matthewsa. Co ważniejsze, wspaniałe wyniki to między innymi sukces progresu w defensywie, bo w poprzednich jedenastu z dwunastu spotkań stracili trzy lub mniej bramek. Linia na poziomie trzy może nie jest spektakularna, ale hej – liczy się postęp. Z kolei Carolina nie prezentuje w poprzednich dniach tej samej energii co na początku sezonu, bo wygrali tylko trzy z ostatnich dziesięciu starć. Dwukrotnie z Blackhawks i raz z Devils, czyli ekipami, które mają swoje kłopoty w tym sezonie. Poziom Maple Leafs to nie był. Toronto w roli gości? Nie szkodzi, bo lepiej im się gra właśnie na wyjeździe i dotychczas odnieśli tylko jedną porażkę będąc przyjezdnymi. Toronto jest aktualnie za gorącą drużyną, aby na nich nie stawiać. Szczególnie w roli gości. Ostatnie cztery wyprawy Maple Leafs do Karoliny to wygrane i mam nadzieję, że nie inaczej będzie tym razem.

Dzisiaj na Zagranie kupon na hokej proponuje gościnnie. Na co dzień moje analizy i typy na hokejowe rozgrywki znajdziecie na portalu Bukmachersko.pl -> typy NHL