Hokej w kobiecym wydaniu to undery podczas finałowych walk o bilety na IO? AKO 2.53!

Polska reprezentacja kobiet w hokeju na lodzie

Wczoraj zanotowaliśmy pięknego plusa w hokeju na lodzie, dzisiaj postaram się to powtórzyć i tym razem nietypowo omówię pojedynki finałowe kobiecych turniejów o awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie, które odbędą się w Pekinie. Polki niestety zdecydowanie odstają poziomem od czołowych reprezentacji, ale taka jest rzeczywistość i należy cieszyć się z tego, że w naszym kraju coś drgnęło w tej dyscyplinie zarówno w męskim, jak i w damskim wydaniu. Przygotowałem triple i mam nadzieję na underowe pojedynki, zapraszam do lektury!

promocja Total

Kod promocyjny do TOTALBET znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/kod-promocyjny-totalbet/

Niemcy – Dania: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021)

Niemki typowane były jako główny kandydat do wyjazdu na igrzyska olimpijskie w Pekinie, tym bardziej że ich turniej finałowy rozgrywany jest na ich lodowisku w Füssen. Niestety pierwsze spotkanie z Austrią nie poszło po ich myśli i nasze zachodnie sąsiadki przegrały 0:3. Słabość wykazały w sytuacjach specjalnych, jak PP i PK, ponieważ zarówno w grze z przewagą jednej zawodniczki, jak i w osłabieniu dały sobie strzelić bramkę. Same nie potrafiły odpowiedzieć na te trafienia i porażka stała się faktem. Wczorajsza rozgrywka z Włoszkami nie obeszła się bez problemów, ale wygrana to wygrana. Dzisiaj przed nimi decydująca rozgrywka. Dania to jak na razie rewelacja tego turnieju, gdzie zasłużenie są liderkami i po dwóch triumfach potrzebują jedynie remisu z gospodyniami, aby cieszyć się z awansu do Pekinu. Solidna defensywa to jest sposób gości na przeciwniczki w ostatnim czasie. Czy ponownie będzie to klucz do sukcesu?

Co obstawiać?

W swoich opisach będę się powtarzał, ale tę tendencję zauważyłem w kobiecym hokeju na lodzie i postaram się to wykorzystać. Przede wszystkim jest to decydujące spotkanie o awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie. Nikt nie będzie się tutaj otwierał, tylko czekał na pojedyncze szanse. Dodatkowo można liczyć na stres, który z pewnością sparaliżuje niektóre zawodniczki. To Niemki muszą wygrać, a Danii wystarczy remis. Im dłużej będzie utrzymywał się wynik 0:0, tym lepiej dla nas. Oczywiście nasze zachodnie sąsiadki muszą potem jeszcze liczyć na Włoszki, aby utworzyła się mała tabela, ale teraz trzeba liczyć na siebie. Nie zdziwię się, jeżeli ujrzymy tutaj skromny rezultat, ponieważ przede wszystkim przyjezdne świetnie prezentują się w obronie na tym turnieju. Pobieram optymalną linię na under, a kurs pozwala na zagranie bez podatku w TOTALBET.

Poniżej 6.5 goli (czas regulaminowy)

hokej

Czechy – Węgry: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021)

Przenosimy się do Chomutova, a więc turnieju, w którym udział biorą nasze reprezentantki i niestety musiały zaznać gorzki smak porażki zarówno w meczu z Czeszkami, jak i z Węgierkami. Polki sobie na razie zostawimy, skupmy się na gospodyniach, które po dwóch wygranych z rzędu pewnie liderują w grupie. Nie mniej jednak o wyjeździe do Pekinu decyduje bilans spotkań bezpośrednich i jeżeli dzisiaj końcowe zwycięstwo powędruje do Węgierek, to nici z biletów na igrzyska olimpijskie. Wczoraj nasze południowe sąsiadki urządziły sobie strzelaninę i 16:0 to ich największa wygrana w historii, szkoda, że z naszymi reprezentantkami. O tym Czeszki muszą jak najszybciej zapomnieć, ponieważ ich niedzielne przeciwniczki również mają chrapkę na wyjazd do Chin. Węgierki w swoim składzie mają kilka naturalizowanych zawodniczek z Kanady, które grają i żyją w tym kraju i stanowią o sile tej reprezentacji. Wczoraj odwróciły losy spotkania z Norweżkami, czy dzisiaj uda im się gościom dokonać czegoś niemożliwego?

Co obstawiać?

Ciężko jest czasami po takim laniu, które Czeszki dokonały na Polkach przestawić się na mecz o wszystko w sprawie awansu na igrzyska olimpijskie. Wczoraj wszystko wychodziło gospodyniom, bo rywal był o kilka półek niżej i nic w tym dziwnego, że pojawił się wynik dwucyfrowy. Nie zmienia to faktu, że w tę niedzielę ujrzymy całkiem inny pojedynek i Węgierki będą skupiały się przede wszystkim na obronie i postarają się wykorzystać swoje szanse w PP. Stres, nerwy, zmęczenie graniem back-to-back oraz stawka tego spotkania to wszystko powinno spowodować, że ujrzymy małą ilość trafień. Liczę na maksimum sześć goli w tej rywalizacji.

Poniżej 6.5 goli (czas regulaminowy)

Szwecja – Francja: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2021)

Ostatnie wydarzenie, które sobie omówimy, odbędzie się w Szwecji, a konkretnie w Lulea, gdzie gospodynie zmierzą się z Francją o wyjazd na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie. Oczywiście obie reprezentacje cieszyły się z kompletu punktów uzyskane w poprzednich dwóch spotkaniach z Koreą Południową i Słowacją, teraz czas na decydujące starcie. Trzy Korony to nacja, która żyje hokejem na lodzie. Ogólnie cała Skandynawia uprawia tę dyscyplinę sportu i nic w tym dziwnego, że kobiety również biorą w tym udział. Szwedki to główne faworytki do sięgnięcia po awans i ewentualny brak, byłby sporym zaskoczeniem, szczególnie gdy turniej rozgrywa się na własnej tafli. Francuski grają jednak konkretny i skuteczny hokej, który może napsuć wiele krwi gospodyniom. Jak to zazwyczaj bywa w takich rywalizacjach, zdecyduje przede wszystkim dobra gra w defensywie i gdy bramkarka ma dzień konia, to ciężko jest się przeciwstawić. Kto z tej pary sięgnie po ostatni bilet do Pekinu?

Co obstawiać?

Ponownie się powtórzę i celuje w under 6.5 bramek. Nie widzę tutaj większej liczny trafień, ponieważ obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi tego pojedynku. Jeden błąd może zdecydować o być, albo nie być jednej z reprezentacji w Pekinie w 2022 roku. Zarówno Szwecja, jak i Francja solidnie prezentują się w defensywie i cała otoczka tego meczu będzie mocno nerwowa, co wpłynie na poczynania na lodzie. Dodatkowo gdy spojrzymy na h2h w bezpośrednich starciach to oglądaliśmy do tej pory mało goli. Mam nadzieję, że ta tendencja utrzyma się także dzisiaj.

Poniżej 6.5 goli (czas regulaminowy)

TOTALBET Kobiety IO na 14.11.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze