Reprezentacja Polski na rozpoczęcie EURO musiała zaznać gorzkiego smaku porażki i to Chorwacja okazała się lepsza w pierwszym meczu. Za niedługo czeka nas mecz o wszystko, ale zanim to nastąpi, skupimy się na jednym spotkaniu w grupie D. Hiszpanie są głodni sukcesu i po srebrnym medalu osiągniętym cztery lata temu celują w złoto. Czy łatwo i przyjemnie poradzą sobie z outsiderem grupy? Przygotowałem singla na to wydarzenie, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hiszpania – Bośnia i Hercegowina: typy i kursy bukmacherskie (22.01.2022)

Na początku zachęcam Cię do sprawdzenia kodu promocyjnego w Fortunie! Hiszpania to jeden z najbardziej utytułowanych krajów w futsalu. Wielokrotnie sięgali po mistrzostwo Świata bądź Europy i od dłuższego czasu znajdują się w ścisłym topie. Niestety w ostatnim czasie spotykają na swojej drodze Portugalię i to z nimi najczęściej odpadają z ważnych turniejów. Tak było przecież w poprzednim roku, gdzie na poziomie ćwierćfinałów formalni gospodarze musieli pożegnać się z MŚ, a na ostatnich ME dopiero w finale ich odwieczni przeciwnicy pokonali Hiszpanię i musieli cieszyć się jedynie ze srebra. Te rozgrywki mają wreszcie zakończyć się sukcesem i przygotowania do tego turnieju przebiegały świetnie. Teraz nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po tytuł, ponieważ Portugalia jest osłabiona brakiem Ricardinho. Czy formalni gospodarze od początku pokażą swoją siłę?

Grupa Zagranie FB

Ciężko jest powiedzieć coś pozytywnego na temat Bośni i Hercegowiny, bo kraj ten debiutuje dopiero na futsalowym Euro i ta dyscyplina sportu raczkuje w tym rejonie. Musieli przebijać się przez eliminacje i te były dla nich zaskakująco udane, pokonując po drodze takie nacje jak Serbię, Macedonię Północną, czy też Rumunię. Może nie są to jakieś potęgi, ale z takimi rywalami też trzeba sobie poradzić i to się udało formalnym gościom. Zawodnicy Bośni i Hercegowiny liczą na wyjście z grupy, bo nie jest ona wymagająca. Można powalczyć z Gruzją i Azerbejdżanem, ale z Hiszpanią szykuje się jednostronne widowisko. Czy outsiderzy będą długo trzymać się korzystnego rezultatu w pojedynku z faworytem tego EURO?

Co obstawiać?

Tak jak pisałem wyżej, spodziewam się jednostronnego spotkania, gdzie Hiszpanie od początku zdominują outsidera. Faworyci doskonale zdają sobie sprawę, że nadchodzi dobra okazja sięgnięcia po tytuł, bo w Portugali nie ujrzymy już Ricardinho, a to spore osłabienie. Przygotowania formalnych gospodarzy przebiegały świetnie i dwukrotnie pokonanie swojego odwiecznego rywala to tylko potwierdza. Stawiam, że Hiszpanie strzelą minimum sześć goli. Ważne jest dobre rozpoczęcie turnieju, a głód gry także spowoduje, że faworyci nie zatrzymają się na kilku trafieniach. Mocno liczę na nich w starciu z Bośnią i Hercegowiną, gdzie przeciwnicy będą tracić coraz więcej sił i tutaj pojawią się okazje na domykanie wysokiego zwycięstwa.

Fortuna
2.06
Hiszpania powyżej 5.5 goli

22.01. Fortuna Futsal

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze