Wszyscy wiemy, co wydarzyło się w meczu Polska vs Słowacja. Nasza sytuacja w grupie jest niezwykle trudna, a teraz przyjdzie nam się zmierzyć z Hiszpanią, czyli jedną z najlepszych drużyn świata. Nasze szanse nie są za duże, ale w tym tekście nie będziemy się tym zajmować. W tym artykule znajdziesz najciekawsze naszym zdaniem promocje i bonusy bukmacherskie na mecz Hiszpania – Polska. Zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu, podwyższone kursy i wiele innych ciekawych propozycji od bukmacherów!

W tym miejscu sprawdź wszystkie aktualne oferty powitalne w zakładach bukmacherskich -> bukmacherzy oraz zobacz nasze typy i kursy na mecz Hiszpania – Polska!

Bonusy i promocje na mecz Hiszpania – Polska

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w TOTALbet

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

POLSKA GUUUROM w BETFAN

Na mecz z Hiszpanią również bukmacher BETFAN przygotował specjalną promocję. Wiemy, że o nasze zwycięstwo jest niezwykle trudno, ale w tej promocji Polska wygra na pewno. W BETFANIE możecie zagrać zakład specjalny na zwycięstwo Polski, który na pewno będzie trafiony! Warunek jest prosty: kupon zagrany za dokładnie 59 zł musi zawierać minimum 3 zdarzenia z łącznym kursem wynoszącym co najmniej 5.50. Biorąc pod uwagę, że samo zdarzenie na Polaków (zagrane ze specjalnego linku) będzie miało kurs 2.0, wiele dokładać nie trzeba! Dokładne zasady:

 • Minimum 3 zdarzenia
 • Musi zawierać typ na zwycięstwo Polski z Hiszpanią Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU
 • Minimalny kurs łączny kuponu 5.50
 • Dokładna stawka 59 zł
 • Kupon musi zostać rozliczony do 19.06, godziny 23:59
 • Zdarzenie Polska – Hiszpania traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
 • Kupony z promocji zostaną rozliczone 20.06
 • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
 • Akcja trwa od 18.06 od godz. 16:00 do 19.06, godz. 21:00
 • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
 • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
 • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Promocja “Polska gola” na mecz z Hiszpanią w Fortunie

Na najbliższy mecz Polski bukmacher Fortuna przygotował dla wszystkich klientów promocję bukmacherską „Polska gola”, w której do zdobycia jest bonus w wysokości 50 zł. Najważniejsze informacje:

 • oferta: prematch: 19.06 przed rozpoczęciem meczu trzeba postawić zakład, że Polska strzeli gola za min. 50 zł brutto (na kuponie musi znajdować się zakład: Druga drużyna strzeli gola)
 • W przypadku gdy Polska strzeli gola, bez względu na wynik końcowy kuponu, Klient otrzyma bonus 50 zł w postaci punktów FKP
 • W przypadku gdy Polska nie strzeli golaKlient nie otrzyma bonusu, bez względu na inne rozstrzygnięcia na kuponie
 • Inne zakłady związane z liczbą goli strzelonych przez Polskę nie będą brane pod uwagę
 • Bonus: 50 zł w punktach FKP w przypadku, gdy Polska strzeli gola (wartość bonusu jest taka sama, bez względu na liczbę strzelonych goli)

Jeśli nie masz konta w Fortunie, a chcesz skorzystać z promocji, to załóż je z kodem 2720PLN i z linku: https://zagranie.com/go/fortuna. Dzięki temu zgarniesz specjalne bonusy na start na czele z zakładem bez ryzyka do 600 PLN!

Zakład bez ryzyka w STS do 230 PLN!

Jedną z ulubionych promocji dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka, który występuje w połączeniu ze zwrotem na konto główne. Nie inaczej jest u największego polskiego bukmachera, którym jest STS. Załóż konto poprzez kliknięcie poniższego z kodem ZAGRANIE i ciesz się z bezpiecznego zakładu na start! Jeśli Twój pierwszy kupon w STS okaże się nietrafiony, to STS zwróci Ci postawione pieniądze na konto główne!

Poza tym dzięki naszemu kodowi otrzymasz bonus od depozytu do 1200 PLN oraz freebet w wysokości 30 złotych! Naszym zdaniem warto skorzystać z tej oferty właśnie na mecz Hiszpanii z Polską!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w ETOTO do 100 PLN

Specjalny zakład bez ryzyka za zwrotem na konto depozytowe czeka również na Ciebie w ETOTO. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to załóż je z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE100 i koniecznie zrób to ze specjalnego linku: https://zagranie.com/go/etoto-cashback. Dzięki temu skorzystasz z wyjątkowej oferty dla naszych czytelników!

Jeśli myślisz, że jest tu jakiś haczyk, to mogę Cię uspokoić. Wystarczy, że założysz konto w ETOTO z naszym kodem i linkiem, to na start otrzymasz zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe! Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to cała suma wróci na Twoje konto główne, z którego od razu będziesz mógł wypłacić pieniądze! Mecz Hiszpania vs Polska wydaje mi się najlepszą okazją na skorzystanie z tej promocji!

Extra 100 PLN jeśli Polacy strzelą bramkę Hiszpanom w Superbet

 • W celu otrzymania bonusu Extra 100 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, i dokonać minimalnej wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN. Zrób to z kodem: ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet, dzięki czemu zgarniesz najlepsze bonusy na start!
 • Ponadto gracz musi złożyć zakład pojedynczy, z konta depozytowego, że Polska strzeli bramkę w meczu z Hiszpanią. Objęte promocją są tylko kupony przedmeczowe za kwotę minimum 50 PLN.
 • Kwota bonusu wynosi 100 PLN.
 • Bonus Extra 100 PLN zostanie aktywowany na koncie gracza do 48 godzin od dokonania wpłaty.
 • Bonus Extra 100 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
 • Gracz może skorzystać z bonusu Extra 100 PLN roku tylko raz.
 • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 • Gracz ma 3 dni na akceptację środków bonusowych przyznanych w ramach Extra 100 PLN.
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Extra 100 PLN. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Extra 100 PLN nie zostaną aktywowane.
 • Środki bonusowe otrzymane w promocji Extra 100 PLN zaliczają się do obrotu tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (tj. Live), które znajdują się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.
 • Środki bonusowe nie wliczają się do obrotu bonusem Extra 100 PLN, gdy zostaną wykorzystane na zakłady ze sportów wirtualnych znajdujące się na stronie www.superbet.pl lub w aplikacji mobilnej Superbet.

Sprawdź Superbet kod promocyjny i poznaj wszystkie bonusy u tego bukmachera!

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

Skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)! Warunki cashbacku (zwrot na depozyt) są proste:

 • Zakładasz konto z linku: REJESTRACJA W FUKSIARZ. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
 • Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
 • Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
 • Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
 • Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!

Freebet 49 PLN w eWinner

Jeśli jeszcze nie masz konta w eWinner to załóż je z kodem 610PLN i z linku: https://zagranie.com/go/ewinner. Dzięki temu zgarniesz zakład bez ryzyka do 110 PLN i bonus od depozytu! Poza tym z okazji meczu Hiszpanii z Polską może otrzymać darmowy zakład o wartości 49 złotych! Zasady:

 • Załóż się, grając kupon AKO za dokładnie 49 PLN
 • Minimum jedno wydarzenie z oferty MISTRZOSTWA EUROPY
 • Minimalny łączny kurs 2.50
 • Tego samego dnia odbierz freebet w wysokości 25 PLN, a w dni meczowe Polski aż 49 PLN!
 • Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w eWinner
 • Mogą to być zakłady SOLO i AKO
 • Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, wynosi 10
 • Odebrałeś bonus? Możesz to ponowić każdego, kolejnego dnia w trakcie trwania EURO

Fot. z okładki: PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze