ESL Pro League wraca do gry z kolejnym sezonem. Esportowa Liga Mistrzów to jedno z najważniejszych świąt w świecie CS:GO. Tym razem w rozgrywkach zagra m.in. x-kom AGO, które wywalczyło swoje miejsce w światowej elicie. Jednak dzisiaj nie obstawiamy meczu Polaków, a na tapetę bierzemy Heroic oraz G2 Esports. Jak Duńczycy zaprezentują się w świetle ogromnego skandalu?

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Heroic – ENCE

Wtorek, 02.09.20 – 14:00

(wtorkowy mecz znajduje się niżej)

Start każdego kolejnego sezonu ESL Pro League to wielkie święto i w to nie powinien nikt wątpić. Rozgrywki, które cieszą się dużą renomą i są ważną częścią cyklu ESL Pro Tour, tuż obok IEM Katowice i ESL One Cologne, zostały tym razem przyćmione przez wielki, międzynarodowy skandal. O co w nim chodzi i dlaczego jest to ważne w kontekście tej analizy? Otóż część trenerów korzystała z błędu pozwalającego im na to, aby podglądać dowolne pozycje na mapie. Dzięki temu mogli wiedzieć, gdzie pójdą przeciwnicy i jaką taktykę zastosować przeciwko nim. 

Nie wiadomo na ten moment, ile osób jest zamieszanych w sprawę, ale VALVE już podjęło pierwsze kroki. Twórca gry naprawił bug, a do tego ze wszystkich rozgrywek zbanowani zostali trenerzy m.in. Heroic i MIBR (bardzo dużą zasługę w tym miał polski administrator, który odpowiada za złapanie oszustów). HUNDEN był bardzo ważną częścią duńskiej ekipy i jak ona sobie poradzi bez niego? Co prawda podczas ostatniego ESL One Cologne tej drużyny nie złapano na oszukiwaniu, a wygrała całe rozgrywki, jednak cała sytuacja pozostawia pewien niesmak i dozę niepokoju. 

Heroic bez HUNDENA za plecami będzie musiało sobie radzić przez najbliższe dwanaście miesięcy. Decyzja została podjęta szybko i jest nieodwracalna. Co prawda dopiero co zakończyło się ESL One Cologne, a już teraz startuje ESL Pro League. Jakie więc Duńczycy mają szanse z ENCE? Ano jednak wydaje się, że dalej ogromne. Przede wszystkim szkoleniowiec Heroic nie oszukiwał podczas ostatnich rozgrywek, a te wygrali w świetnym stylu. Duńczycy zdominowali ESL One Cologne i przejechali się po fnatic, Complexity, G2 i Vitality. Ostatnią z tych ekip zmiażdżyli w wielkim finale 3:0. 

Z kolei Finowie podczas ESL One Cologne nie wystąpili. Ich ostatnimi rozgrywkami jest cs_summit 6, gdzie ENCE odpadło dość wcześnie i zajęło dopiero dziewiąte miejsce, przegrywając mecz o ósmą lokatę z G2 Esports. Trudno mówić o aktualnej formie graczy tej ekipy, jednak prawdopodobnie nie jest ona zbyt wysoka. W końcu trudno, żeby nagle pokazali coś nowego, gdy od wielu miesięcy grają słabo, żeby nie powiedzieć, że tragicznie. Map pool, statystyki indywidualne, ostatnia forma Duńczyków, historia bezpośrednich starć – to wszystko przemawia za Heroic. 

W normalnych warunkach zapewne kurs na Duńczyków byłby dość niski. Jednak zapewne ze względu na wydarzenia z ubiegłej nocy, tudzież późnego wieczora, sprawiły, iż kurs na Heroic wynosi 1.55 i dlatego dodaje go do swojego kuponu. Licze na to, że Duńczycy w jedną noc nie zapomnieli, jak się gra i nawet bez HUNDENA za plecami poradzą sobie z przeciętnym rywalem, jakim jest bez wątpienia ENCE.

Moja propozycja: wygrana Heroic

Kurs: 1.55

Zagranie na esport

G2 Esports – OG

Poniedziałkowy, 01.09.20 – 17:30

Z kolei jako drugie starcie pod lupę wziąłem rywalizację G2 i OG. Faworytem niewątpliwie są Francuzi, w końcu ci zaszli podczas ESL One Cologne aż do półfinału, w którym ulegli fenomenalnemu wtedy Heroic 1:2. Z kolei w ¼ finału G2 Esports ograło… OG. Zespół kennyS wygrał na europejską ekipę 2:1 i wyglądał wtedy znacznie lepiej. Drużyna mantuu co prawda nie jest chłopakami do bicia, ale widać, że do najlepszych drużyn na świecie jeszcze jej trochę brakuje. Dla porównania Francuzi w tym roku grają naprawdę dobrego Counter Strike i pokazują to niezmiennie od Intel Extreme Masters Katowice. 

Statystycznie lepiej wyglądają Francuzi, którzy obecnie są piątą drużyną na świecie. Ich indywidualna forma jest na wysokim poziomie, a do tego w historii bezpośrednich starć mają więcej wygranych map niż OG. Co prawda np. map pool jest już na korzyść drużyny mantuu, która lepiej radzi sobie na czterech z siedmiu aren, jednak warto pamiętać, że statystyki obydwóch ekip są dość zbliżone. Bukmacher większe szanse daje G2 Esports i trudno się temu dziwić. W końcu Francuzi ostatnio wygrali z OG, lepiej wyglądają indywidualnie, a w samym składzie mają większe gwiazdy. Kurs na ich wygraną to 1.51 i właśnie wygraną ekipy kennyS dodaje na kupon. 

Moja propozycja: wygrana G2 Esports

Kurs: 1.51

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

betfan typy cs:go epl

Zaloguj się aby dodawać komentarze