Tik, tak, tik, tak… zegar tyka, a Ty ciągle tutaj, zamiast na typomania.net?

Słuchaj, plan jest taki:

rejestrujesz się w Typomanii — obstawiasz i zbierasz punkty — lecisz na Kretę na dobrą imprezę

>>WCHODZISZ W TO?<<

 

Typomania: zasady w pigułce

Jeśli jesteś tu nowy, to szybko przypomnimy zasady zabawy.

Typomania to gra dla wszystkich typerów – początkujących i tych, którzy już wiedzą, z czym to się je. A co jest w tym wszystkim najlepsze? Każdy ma równe szanse, bo każda zagrana u bukmachera złotówka równa się 1 punktowi w Typomanii.

Nieważne, czy Twój kupon wszedł, czy okazał się totalną masakrą – punkciki się należą, a każdy z nich przybliża Cię do zajebistych nagród. Liczy się zaangażowanie, a nie skuteczność.

Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je teraz:

  1. Kliknij TUTAJ i załóż konto
  2. Kliknij DOŁĄCZ DO GRY i dodaj do profilu w Typomanii konto, z którego obstawiasz u bukmachera
  3. Poczekaj na pozytywną weryfikację
  4. GRAJ! Obstawiaj u buka, a punkty za każdą postawioną złotówkę będą naliczane do rankingu na typomania.net

voucher sts 2019 typomania

 

Półmetek wyścigu w październiku + FAQ

Mamy połowę miesiąca, a więc i półmetek październikowego rankingu. Jeśli jeszcze z jakiegoś powodu nie wszedłeś do gry, zamieszczamy odpowiedzi na najczęściej nurtujące Was pytania.

Czy można jeszcze dołączyć?

Tak! Możesz dołączyć w każdej chwili. Co więcej, nie liczy się w Typomanii staż, tylko zaangażowanie. A więc jeśli zdecydujesz się teraz wejść do gry o październikowe nagrody, możesz jeszcze nadrobić zaległości i dogonić czołówkę. Wszystko zależy od Ciebie – od tego, jak rozplanujesz swój wkład w grę.

Pamiętaj: 1 PLN obstawiony u bukmachera = 1 PKT do rankingu w Typomanii.

Gdzie obstawiać, żeby grać w Typomanii?

Obrót na koncie u danego bukmachera jest automatycznie, codziennie, przeliczany na punkty w Typomanii. Trzeba jednak pamiętać, że w grze mogą brać udział osoby, które obstawiają u wybranych operatorów (forBET, STS, PZBuk) i założyły tam konto z naszym kodem rejestracyjnym – wszystkie nasze kody znajdziesz w rankingu po prawej stronie.

Oprócz możliwości wejścia do gry o nagrody, zakładając konto u buka dostajesz pakiet bonusów powitalnych.

>> Kliknij po więcej info o bonusach bukmacherskich <<

Dodatkowo mamy dobrą wiadomość: już na dniach dołączy do Typomanii kolejny bukmacher i to nie koniec naszych planów.

Ile trwa rejestracja?

Tyle co zwykłe czynności, których na co dzień wykonujesz dziesiątki, np. zaparzenie kawy. Jesteś taki zabiegany, że nie masz czasu założyć konto w Typomanii? Wypij jedną kawę mniej, załóż konto w Typomanii i jedź na mega wakacje. Zamiana kawy na wakacje – to chyba uczciwy układ.

Czy trzeba podawać swoje dane?

Nie. Nie chcemy od Ciebie żadnych poufnych danych, jedynie prosimy o podanie: nazwy użytkownika u danego bukmachera oraz adresu e-mail. Wszelkiego rodzaju imiona, nazwiska, numery PESEL czy skany dowodów powierzasz legalnemu bukmacherowi, zakładając u niego konto, my nie mamy dostępu do takich informacji na Twój temat.

Co można wygrać?

W każdym miesiącu mamy dla Was coś nowego. Do tej pory rozdaliśmy takie nagrody jak: konsole XBOX i PS4, gry FIFA 20 i NBA 2K20, kamera GoPro Hero 7, rowery, smartwatche, głośniki bluetooth.

W tym miesiącu do zgarnięcia: 3x voucher do biura podróży, loty w tunelu aerodynamicznym dla 2 osób, 3x Xiaomi Mi Band 4, 3x Dart Elektroniczny, freebety XL.

Tunel aerodynamiczny

UWAGA! To są standardowe nagrody, ale oprócz tego zaskakujemy Was strzałami w ciągu miesiąca – np. ostatnio rozdaliśmy a naszym fanpage bilety na mecz reprezentacji Polski na PGE Narodowym w Warszawie.

Do kiedy trwa Typomania?

Bezterminowo. Jak długo będziecie chcieli grać, tak długo będziecie mogli wygrywać w Typomanii mega nagrody!