Kupon na granie w Tadżykistanie w grze, a my wjeżdżamy z kolejną propozycją. Skoro Białoruś tak lubi typujących, no to postanowimy to wykorzystać. Tam nie tylko piłka nożna i hokej, ale także inne dyscypliny. Bardzo dobrze mają się piłkarze ręczni, gra ekstraliga i jej zaplecze no i kilka dni gry z nimi przed nami. A zatem zaczynamy.

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

Rtsor Mińsk – Kronon 2

25.03.2020r. 15:00

 
Zaplecze ligi białoruskiej w trakcie sezonu.Na szczęście tu będzie o wiele łatwiej o statystyki aniżeli było to z Tadżykistanem. Spotkanie może  być ciekawe tak samo jak moja propozycja. Zapraszam.
 
Tak na pierwszy rzut oka patrząc na liczby widać od razu, że to jest szalone granie. Tu praktycznie nie ma obrony. Przykład? 13 marca br i akurat spotkanie tych ekip. Wynik to 52:41 dla ekipy akurat dzisiaj gości. Takich spotkań jest tu więcej.
 
No zacznijmy teoretycznie od końca, bo od spotkań bezpośrednich w ostatnim czasie. Oprócz wspomnianego meczu były jeszcze:
  • 11 grudzień 2019 roku —> Rtsor Mińsk – Kronon 2 34:41
  • 12 listopad 2019 roku —> Kronon 2 – Rtsor Mińsk 46:27
Widać więc też dużą dominację ekipy Kronon, która tak w ogóle pochodzi z Grodna. Regularnie przekraczana w tych 3 meczach linia 70 bramek. To rzadkość w innych ligach, by takie liczby padały w ogóle, a tu jest to regularnością. O 90 bramkach w meczu czy ponad 50 bramek dla jednej ekipy to już nie wspomnę.
 
Tak w ogóle to niesamowita średnia bramek z tych 3 spotkań. Wynosi ona aż 77 bramek na spotkanie. 34 za sprawą gospodarzy, a 43 to wynik gości.
 
No ale wypadałoby do tego dodać jeszcze jakieś pozostałe spotkania z tego sezonu, bo i takowe się odbywały.
 
Jeśli chodzi o klub z Mińska to na pewno nie jest to jakiś kandydat do awansu do ekstraklasy. Oni pragną wygrać jakikolwiek mecz. Notują obecnie długą serię porażek z rzędu. Konkretnie to 8. No nijak tu porównywać mecze z ekipami, które stosują inny styl gry i bronią i na przykład pada w nich nieco ponad 50 bramek, no ale można z tego tak czy inaczej wyciągnąć jakieś średnie. W tym fatalnym okresie dla Mińska średnio w ich meczach padało 69.5 bramek, z czego 29.5 to ich dorobek.Nie ma się więc zbytnio czym chwalić.
 
Klub z Grodna na pewno nie ma tak długiej serii porażek, chociaż też to nie jest jakiś klub, który wygrywa seriami, ale gra mocno w kratkę. Ostatnim ich meczem była porażka z Mogilevem, ale wcześniej mecz z tym właśnie rywalem, więc mają szansę na kolejną wygraną w krótkim odstępie czasu. Wyżej była jakaś seria ze średnią, więc i tutaj musi być podobnie. Niech będzie to również 8 meczów, gdzie Kronon zaliczył bilans 3-5. Średnia w tym okresie to 74,88 bramek na mecz. Ich zdobycz to 37,38 goli na spotkanie. Wynik więc już godny pozazdroszczenia przynajmniej przez rywala.
 
Widać jak mocno ofensywna jest ta liga. Pada tu mnóstwo bramek przynajmniej w meczach tych dwóch ekip. Historia ma się podobnie. Tak więc myślę, że będzie to kontynuowane.
 

Moja propozycja: Powyżej 71.5 bramek

Kurs: 1.8

Vitazie Mińsk – Rguor Ska

25.03.2020r. 17:00

Drugie dzisiejsze spotkanie z piłką ręczną na Białorusi ponownie miejsce będzie mieć w Mińsku. Tam szykuje się niemniej emocji, a także liczę na to, że i bramek aniżeli w pierwszym meczu tego dnia.

Patrząc w liczby i mecze, a także rywali można łatwo wysnuć wnioski, że ta para to są silniejsze ekipy, aniżeli te z 1 meczu. Po czym tak stwierdzam? A no po tym, że chociażby te 8 ostatnich meczów, na które tak przypadkowo się uparłem to o wiele lepsze liczby niż w wykonaniu Kronona (tego rywala odprawiali 3 razy w ubiegłym roku). Tutaj w tym okresie 5 wygranych i 3 porażki jeśli chodzi o klub z Mińska. No ale potrzebne są dowody, liczby. W tym okresie padało średnio 67,3 goli na mecz. Ich dorobek to 35,8 goli. Solidna więc liczba.

Potrafili w tym okresie rzucić chociażby 49 bramek wspomnianemu klubowi z Grodna, ale większym dla nich osiągnięciem i naprawdę czymś ważnym w tym momencie może być fakt, że potrafili ograć tego rywala na swoim terenie 12 listopada ubiegłego roku. Wówczas wynik to 35:32.

Jeśli chodzi o gości to można ich wrzucić do tego worka mocnych ekip w tej lidze. Potwierdzają to ostatnie wyniki, a w zasadzie liczba wygranych. Na 4 ostatnie, jakie znalazłem dostępne w internecie, ale na pewno takich było więcej wygrali 3. Jedyna porażka, jakiej doznali to właśnie porażka z dzisiejszym rywalem na wyjeździe. Wówczas przypomnę 67 bramek. Z tego okresu nie mają jakichś oszałamiających średnich jak inne wymienione tu ekipy. Mieli mecz, gdzie stracili 19 bramek czy 26, więc to też z drugiej strony zrozumiałe. Tak czy inaczej ta średnia to 61,8 goli na spotkanie, z czego oni sami zdobywali 33,8 goli.

Czy rola gospodarza ma tu znaczenie w kontekście końcowej wygranej? Mecz sprzed 5 miesięcy pokazał już, że tak. Własny parkiet ma spore znaczenie. Będzie tu pełna hala, tu nie ma ograniczeń dla kibiców, zawsze są pełne trybuny, na razie wirus nie dopadł kraju. Póki jest wódka raczej porządek w kraju będzie. Łukaszenka nie pozwoli na nieproszonych gości.

Idąc takim tokiem myślenia, że już ekipa z Mińska potrafiła to zrobić, a jest w dobrej formie to myślę, że stać ich znów na dobry wynik. To trochę ryzyko, na BetFan nie ma handicapów, ale jak się bawić to się bawić.

Moja propozycja: 1X

Kurs: 2.28

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze