Zanim nadejdzie wieczór i tym samym mecze w Lidze Mistrzów, to warto zajrzeć do Chin, gdzie przed nami derby Kantonu. Jeszcze kilka lat temu była to elektryzująca rywalizacja dwóch klubów, które w swoich składach posiadały piłkarskie gwiazdy. Niestety czasy się zmieniły i oba projekty przechodzą spory kryzys. W tym sezonie zarówno Guangzhou City, jak i Guangzhou FC walczą o utrzymanie w Super Lidze. Który z zespołów sięgnie po komplet punktów? Czy były piłkarz Legii Warszawa Guilherme przyczyni się do sukcesu swojej drużyny? Przygotowałem singla z kursem 3.30 w TOTALBET, zapraszam!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Guangzhou City – Guangzhou FC: typy i kursy bukmacherskie (13.09.2022)

Jeszcze niedawno formalni gospodarze byli najsłabszym zespołem Super Ligi. Coś się jednak zmieniło po powrocie Guilherme. Przypomnijmy, że na start tego sezonu Brazylijczyk nie był dostępy, ale przeszedł kwarantannę i od kilku meczów jest czołowym graczem swojego zespołu. Tworzy, kreuje sytuacje dla swoich kolegów i takiego piłkarza potrzebowała drużyna z Kantonu. Z zagranicznych zawodników w Guangzhou City oglądamy jeszcze Jowna Cardonę, który nie odnalazł się na razie w chińskiej ekstraklasie, ale kto wie, może współpraca z byłym pomocnikiem Legii Warszawa przyniesie pozytywne owoce. Warto pochwalić jeszcze doświadczonego napastnika Wenjie Song, który w starciu z Tianjin Jinmen Tiger popisał się dwoma trafieniami. Czy ta trójka w derbach poprowadzi formalnych gospodarzy do ważnego zwycięstwa?

Zagranie baner

Guangzhou FC to jeden z projektów, który najbardziej odczuł pandemię oraz kryzys gospodarczy. Pamiętamy przecież koncern Evergrande, który musiał się wycofać z finansowania tego klubu i tym samym pozostawił swój zespół w trudnych czasach. Zawodnicy nie dostają na czas pensji i większość z nich gra, aby odbudować tę drużynę. Trenerzy to są często byli piłkarze ekipy z Kantonu i działają charytatywnie. Jest jednak motywacja, aby pozostać w Super Lidze i poczynione są ruchy, aby tak też się stało. Ciekawym zjawiskiem jest pozostanie u formalnych gości, jednej z największych gwiazd chińskiej ekstraklasy, a więc Wei Shihao, który na spokojnie mógłby znaleźć zatrudnienie w innym klubie. Na ten moment Guangzhou FC jest pod kreską, ale ewentualna wygrana dzisiaj pozwoli przeskoczyć w tabeli Cangzhou. Czy stać ich na to?

Statystyki:

  • Ostatnie spotkanie Guangzhou City w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Tianjin Jinmen Tiger
  • Guangzhou City znajduje się na 17. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
  • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa i 14 porażek
  • Ostatnie spotkanie Guangzhou FC w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Tianjin Jinmen Tiger
  • Guangzhou FC znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
  • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 12 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 3:3
  • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 3 remisami i 2 zwycięstwami Guangzhou FC

Co obstawiać?

Na samym początku skorzystaj z kodu promocyjnego w TOTALBET! Dla jednych i drugich jest to bardzo ważna rywalizacja. Już nawet nie chodzi o derby Kantonu, ale przede wszystkim pojawia się możliwość, aby solidnie zapunktować i złapać, chociaż na chwilę oddech. Lekkim faworytem jest Guangzhou City, ale nie skreślam Guangzhou FC, które gra zespołowo i ma sporą motywację, aby wyjść z kryzysu.

Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować over 4.5 kartek. Super Liga nie obfituje w wiele upomnień, ale przed nami derby miasta i walka o utrzymanie. Jestem zdania, że pojawi się sporo nerwów na boisku, prowokacji i brzydkich fauli, ponieważ dzisiaj odbędzie się mecz o sześć punktów. Jeżeli prześledzimy sobie statystyki obu ekip z pięciu ostatnich starć pod kątem upomnień, to prezentują się one tak: Guangzhou City 2, 1, 4, 1, 3, Guangzhou FC 4, 6, 2, 1, 1. Uważam, że nie będzie to najpiękniejsze widowisko i oba zespoły dostosują się poziomem do siebie. Arbiter będzie miał sporo pracy do wykonania podczas derbów Kantonu. Sprawdź bonus w TOTALBET!

Totalbet
3.30
Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)

Chiny TOTALBET 13.09.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze