Mamy grudzień, na horyzoncie nowy rok – czas podsumowań i postanowień. Jakie plany na przyszły rok? Wziąć się za siebie, zobaczyć trochę świata, spełnić marzenie? Podrzucamy kilka pomysłów, a osobom, które wykażą się największym zaangażowaniem zafundujemy realizację takiego postanowienia noworocznego!

Sprawdź, co w grudniu do zgarnięcia w Typomanii i czy znalazłeś się w gronie laureatów listopadowego rankingu!

Typomania - rozpocznij grę

GRUDZIEŃ: lista nagród do zgarnięcia

1 MIEJSCE: Wyjazd na mecz

Na pewno marzyłeś kiedyś, żeby zasiąść na trybunach Camp Nou, Santiago Bernabeu czy innego znanego obiektu i kibicować na żywo największym drużynom. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w końcu wcielić ten plan w życie… z Typomanią. Nagroda główna w grudniowym rankingu to wejściówka na wybrany mecz z przelotem i zakwaterowaniem. Poczuj niesamowitą atmosferę największych stadionów w Europie i przeżyj niezapomnianą przygodę!

2 MIEJSCE: Wyjazd na Open’er  lub inny event

A może by tak w przyszłym roku jechać na koncert? Albo kilka. A najlepiej na… kilkadziesiąt! Właśnie tyle koncertów masz szansę przeżyć tego lata podczas najpopularniejszego festiwalu z udziałem międzynarodowych artystów. Zafundujemy Ci 4-dniowy karnet + pole namiotowe na Open’er Festival 2020. Nie kręci Cię ten event? Spoko, dostaniesz voucher na to, co sobie wybierzesz.

3 MIEJSCE: Przejazd 500-konnym Lamborghini

Ujarzmij 500-konne Lamborghini w towarzystwie profesjonalnego instruktora i ekipy filmowej, która uwieczni dla Ciebie to przeżycie. Poczuj, jak krew odpływa z nóg po naciśnięciu gazu do oporu i wspominaj swoją przygodę do woli, dzięki otrzymanemu klipowi wideo!

4 MIEJSCE: Netflix na rok lub karta Unlimited do kina

Lubisz wyjść do kina, ale niekoniecznie chce Ci się tyle płacić za każdy seans? W takim razie dostaniesz od nas kartę Unlimited do Cinema-City, a więc nielimitowane seanse przez cały rok. A może wolisz zostać na własnej kanapie i wybrać coś z biblioteki            Netflixa? Nie ma problemu – zafundujemy Ci dostęp do najlepszych filmów i seriali na cały rok!

5-7 MIEJSCE: Voucher na odżywki lub sprzęt sportowy

Pomyśl, czego Ci będzie potrzeba w przyszłym roku i zaopatrz się na nasz koszt – albo odżywki na siłkę, albo sprzęt sportowy. Czas zadbać o formę!

8-10 MIEJSCE: gra Football Manager

Legendarna gra menadżerska w najnowszej odsłonie! Wybierz drużynę i zarządzaj nią po swojemu. Od taktyki i treningów, po transfery i ekonomię. Wszystko w Twoich rękach – trofea czekają!

11-20 MIEJSCE: Voucher na sprzęt elektroniczny

Karta podarunkowa do najpopularniejszej sieci sklepów z elektroniką. Wydaj kasę, na co tylko chcesz. Spokojnie wystarczy na bezprzewodowe słuchawki czy inne akcesoria do smartfona.

Jak zgarnąć nagrodę?

Obstawiasz tak czy siak, a zapisując się do Typomanii dajesz sobie dodatkową szansę na profity – u bukmachera możesz wygrać pieniądze, a w Typomanii wartościowe nagrody, których na co dzień byś sobie nie sprawił.

Co teraz masz zrobić:

  1. Wejdź na typomania.net i zarejestruj się
  2. Kliknij w przycisk „Dołącz do gry” – wpisz tam, u jakich bukmacherów grasz
  3. Obstawiaj u buków, a w Typomanii zdobywaj punkty za każdą wydaną złotówkę, a na koniec miesiąca zgarniaj mega nagrody

Pamiętaj, że Typomania to gra dla osób, które założyły konto u bukmachera z wykorzystaniem kodu promocyjnego z naszej strony. Jeśli nie masz jeszcze takiego konta, możesz założyć je teraz, oto Twoje kody:

 

LISTOPAD: lista zwycięzców

W listopadowym rankingu Typomanii nagrody zgarniają:

Typomania - laureaci

Zgłaszajcie się po odbiór nagród na pomoc@typomania.net