Gromda 13: Don Diego – Balboa | zapowiedź, gdzie oglądać?

Gromda 13: zapowiedź i gdzie oglądać

Gromda 13: gdzie oglądać i kiedy odbędzie się najbliższa gala? Przed nami kolejne wielkie wydarzenie z rodziny sportów walki. W piątkowy wieczór czeka nas mnóstwo emocji związanych z walkami na gołe pięści. Na placu boju zmierzą się najwięksi i najtwardsi zawodnicy, dla których nie liczy się nic tylko zwycięstwo. Czekają nas ogromne emocje związane z turniejem, ale i walką wieczoru, w której naprzeciw siebie stanie Don Diego i Balboa. Z pewnością będzie się działo! A jeśli chciałbyś zobaczyć tę galę, ale nie wiesz gdzie oglądać Gromda 13, to potrzebne informacje znajdziesz w dalszej części tekstu. Serdecznie zapraszam!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gromda 13 typy i przewidywania

Czas na kolejną edycję walk na gołe pięści, które podbiły serca fanów sportów walki. Bez wątpienia podczas Gromda 13 nie zabraknie rozlewu krwi i walki do upadłego – w końcu z tego właśnie słyną gale tej organizacji. Podczas nadchodzącej imprezy standardowo zobaczymy 7 pojedynków, zaczynając od ćwierćfinałów, a następnie przechodząc do walk zwycięzców, aż na placu boju pozostanie tylko jeden, niepokonany fighter.

Tak jak dotychczas, zawodnicy walczyć będą w małym ringu 4×4, a każdy z pojedynku potrwa 4 rundy po 2 minuty. W przypadku kiedy obaj fighterzy będą w stanie walczyć, to dojdzie do 5 rundy, gdzie wygra ten, który będzie w stanie dalej kontynuować pojedynek. A czego można spodziewać się po zbliżającej gali? Pary ćwierćfinałowe zostały już rozlosowane, a wśród faworytów należy wyróżnić Cygana, Słomkę czy Sztangę. Bez wątpienia wszystkie walki ćwierćfinałowe będą stały na wyrównanym i wysokim poziomie. Nie lada gratka czeka również na fanów tych bardziej doświadczonych fighterów – Łazar, GOAT czy Gorilla to niezwykle doświadczeni zawodnicy, którzy w poprzednich galach pokazywali swój charakter i wysokie umiejętności. Nie można zapomnieć także o walce wieczoru – Don Diego vs Balboa. Który z nich okaże się zwycięzcą?

Gromda 13 karta walk

Bez wątpienia karta walk Gromdy 13 wygląda bardzo interesująco. Standardowo czeka nas drabinka turniejowa, w której pretendenci do najlepszego fightera staną do walk ćwierćfinałowych, z których kolejni awansują do półfinałów, a następnie – do ścisłego finału. Ponadto na gali zobaczymy tak zwane “superfighty”, czyli pojedynki znanych i doświadczonych zawodników, dla których walka na gołe pięści to codzienność. Gromda 13 zostanie zwieńczona walką wieczoru, w której naprzeciw siebie stanie dwóch niepokonanych do tej pory fighterów, czyli Mateusz “Don Diego” Kubiszyn oraz Bartłomiej “Balboa” Domalik. Który z nich okaże się lepszy? Tego dowiemy się już niebawem. Poniżej natomiast znajdziesz pełną kartę walk tego wydarzenia:

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwo organizacji GROMDA
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik 

Superfighty:

Łukasz „GOAT” Parobiec vs Valentin „French Viking” Vauthiers
Paweł „GORILLA” Werszynin vs Piotr „CAPO” Półchłopek
Paul „PARIS” Bichet vs „WAZYL”
Sebastian „SCARFACE” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek

Turniej:

Finał:

Zwycięzca Półfinału 1 vs Zwycięzca Półfinału 2

Półfinały:

Półfinał 1: Zwycięzca Ćwierćfinału 1 vs Zwycięzca Ćwierćfinału 2
Półfinał 2: Zwycięzca Ćwierćfinału 3 vs Zwycięzca Ćwierćfinału 4

Ćwierćfinały:

Ćwierćfinał 1: Artur „SIENIAW” Sieńko vs „CYGAN”
Ćwierćfinał 2: Jakub „SŁOMKA” Słomka vs „MORELA”
Ćwierćfinał 3: „SIWOLLO” vs „SZTANGA”
Ćwierćfinał 4: Serey „BASQUE” Lander vs Artur „BULLET” Piekutowski

Don Diego – Balboa typy i zapowiedź walki

Oczywiście Gromda 13 zapowiada się niezwykle interesująco – w końcu 8-osobowy turniej, podczas którego wyłoni się najlepszego fightera tej edycji przyniesie mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka jednak na walkę wieczoru o pas mistrzowski. Naprzeciw siebie staną bowiem najlepsi z najlepszych i co ciekawe – jeszcze niepokonani w tej federacji, czyli Mateusz “Don Diego” Kubiszyn oraz Bartłomiej “Balboa” Domalik. Obaj fighterzy są niezwykle mocni i wytrzymali, a dodatkowo słyną z piekielnie mocnych ciosów, o czym przekonało się już ich 6 poprzednich rywali, bowiem razem mogą pochwalić się rekordem 6-0. Oznacza to, że w końcu któryś z nich przegra, a zwycięzca będzie mógł pochwalić się tytułem najlepszego z najlepszych, bowiem na ten moment obaj są uznawani za mistrzów. Czego więc można spodziewać się po tym pojedynku?

I choć oferta bukmacherska nie została przygotowana na nadchodzącą galę, to warto przyjrzeć się szansom obu zawodników. Don Diego w ostatnich miesiącach mocniej skupił się na MMA i freakowych galach, w których zaczął występować. Z pewnością ma to wpływ na jego siłę oraz wytrzymałość, bowiem zaczął skupiać się na nieco innych aspektach. Balboa natomiast to walczak z krwi i kości, dla którego liczy się rozbicie rywala. I mimo że Kubiszyn potrafi przyjąć sporo ciosów i walczyć dalej, to wydaje się, że Domalik jest lepiej przygotowany do zbliżającego się pojedynku. Dla niego najważniejsze są aktualnie starcia na gołe pięści i to do nich przygotowuje się permanentnie, w przeciwieństwie do najbliższego rywala. I właśnie dlatego, wydaje się, że niepokonany powinien pozostać Bartłomiej “Balboa” Domalik.

Gromda 13, gdzie oglądać?

Skoro poznałeś już wszystkich fighterów i szczegółową kartę walk, to warto zwrócić uwagę na to, gdzie oglądać Gromda 13. Tak naprawdę nie powinno to nikogo zdziwić, ale żadna stacja telewizyjna ani bukmacher nie posiada praw do transmitowania tego wydarzenia. Federacje sportów walki przyzwyczaiły nas już do tego, że dostęp do transmisji trzeba po prostu wykupić. Nie inaczej jest w tym przypadku. Co zatem warto wiedzieć o PPV?

Transmisje online i TV | Gromda 13 PPV

Jak już wspomniałem, Gromda 13 dostępna jest wyłącznie w PPV. Organizacja daje możliwość wykupienia trzech pakietów różniących się oczywiście ceną, ale także możliwościami, jakie daje Gromda. Wśród nich znaleźć można:

  • Pakiet BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Każdy z użytkowników otrzyma dostęp do streamu live w jakości 720p, a także 24 godzinny dostęp do zakończeniu gali.
  • Drugi dostępny pakiet to GROMDA 13 PREMIUM, a jego koszt to 39,99 zł. Transmisja będzie w najwyższej jakości HD, a dostęp do gali będzie możliwy jeszcze przez cały kolejny tydzień.
  • Ostatni pakiet to VIP, dzięki któremu użytkownicy otrzymują wszystko to, co w opcji Premium, ale dodatkowo też całą galę GROMDA 12.

Promocje i bonusy bukmacherskie na inne sporty

Poza emocjami związanymi z GROMDA 13, warto również przybliżyć to, co oferują bukmacherzy nowym, ale i stałym użytkownikom. W Betclic każdy z typerów, który założy konto z kodem promocyjnym Betclic może liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN. To jednak nie wszystko, bowiem stali typerzy mają dostęp do takich promocji, jak codzienny boost, AKO+, gdzie w przypadku trafienia tak zwanej taśmy można liczyć nawet na 120% dodatkowej kwoty do wygranej, a także do 100 PLN we freebetach co miesiąc. Możliwości jest sporo, a jeśli chciałbyś poznać więcej informacji na temat samego bukmachera, to zachęcam do zapoznania się z tekstem na temat opinii o Betclic.

Gromda 13 najważniejsze informacje

Co jeszcze warto wiedzieć o Gromda 13? Data i godzina najbliższej imprezy to ostatnie aspekty, których jeszcze w tym tekście nie znajdziesz. Warto więc przybliżyć te informacje, bowiem gala zbliża się wielkimi krokami. Na kiedy zatem trzeba zabukować wolny wieczór?

Data, godzina i miejsce Gromda 13

Gala Gromda 13 odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 26 maja. Transmisja rozpocznie się standardowo o godzinie 19:30, a pierwsza walka rozpocznie się o 20:00. Dla szczęśliwców, którzy nabyli bilety na to wydarzenie, warto przypomnieć, że gala odbędzie się w Pionkach, a wstęp na obiekt będzie możliwy od godziny 19:00.

Gromda 13 kursy bukmacherskie i gdzie obstawiać?

Jeszcze do niedawna oferta bukmacherska dotycząca walk na gołe pięści była dość mocno rozbudowana i dostępna dla typerów. Niestety, tym razem próżno szukać kursów bukmacherskich na Gromdę 13. Nie wiadomo do końca dlaczego na najbliższą galę Gromdy nie została przygotowana oferta. Fanom pozostaje więc śledzenie piątkowego wydarzenia – jak już wspomniałem – poprzez PPV. Oczywiście jeśli chciałbyś poznać inne typy dnia – czy to dotyczące sportów walki, czy innych popularnych dyscyplin, to są one dostępne na naszej stronie internetowej!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze