Sezon zbliża się ku końcowy i tak naprawdę zostało kilka dnia i będzie po żużlu. W tym roku tak bardzo każdy czekał, aby zobaczyć zawodników na torze, a to już tak szybko się skończyło. Na zakończenie rozgrywek w 1. lidze żużlowej, czeka nas chyba najbardziej wyczekiwany szlagier tego roku. Mam nadzieję, że nie przegramy drugi raz z pogodą i odjedziemy mecz bez żadnych problemów. Prognozy nie są najlepsze, lecz czasami lubią być omylne. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie, które rozpoczniemy już o godzinie 16:30. Zapraszam do analizy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Apator Toruń

Sobota, 10.10.20 – 16:30

Tak jak wspominałem na wstępie, przed nami szlagier kolejki. Drużyna z najdłuższą nazwą w lidze, czyli Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno podejmować będzie Apator Toruń. W tym sezonie nie będzie play-off, dlatego moglibyśmy powiedzieć, że jest to mecz o pietruszkę. Wszystko jest już jasne – Toruń wchodzi do PGE Ekstraligi, a Gnieźnianie zajmują drugie miejsce w tabeli. Między tymi zespołami, przed ostatnim meczem, dzieli ich tylko 5 oczek. Ktoś mógłby pomyśleć, że będzie to mecz bez emocji a zawodnicy podejdą do tego starcia z lekkim dystansem. Nic bardziej mylnego. W moim odczuciu, większą szansę i chęć wygrania mają gospodarze, którzy w ostatnim czasie w końcu zaczęli jeździć, tak jak powinni od początku sezonu. Gdyby nie przegrana u siebie z Tarnowem, czy też na wyjeździe z Lokomotivem, w tym momencie byłoby to spotkanie o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej. Oczywiście jest to tylko gdybanie i nie wiemy co by było gdyby. Faktem jest, że Gniezno jest na fali i raczej na tym nie poprzestanie. W tym momencie mają 5 wygranych meczów pod rząd ( u siebie z Orłem Łódź 47:43, z Polonią Bydgoszcz 49:40, z Wybrzeżem Gdańsk 57:33, oraz na wyjeździe z Ostrovią Ostrów 54:36 i Unią Tarnów 52:38). Te wyniki robią naprawdę wrażenie i dziś Gnieźnianie na pewno nie złożą tak szybko broni. Jeśli chodzi o dzisiejszych gości to w ostatnim czasie, na wyjazdach nie błyszczą już tak jak na początku sezonu. Przegrali ostatnie dwa spotkania w Łodzi (43:47) oraz w Ostrowie, gdzie z fantastycznej strony pokazał się Jonas Jeppesen (46:44). Muszę przyznać, że mimo to, iż Toruń w 1. lidze okazał się najlepszy to jednak nie zachwyca mnie ich jazda. Fakt, jeżdżą na poziomie o wiele wyższym w porównaniu z takim Lokomotivem Dauvgapils czy Polonią Bydgoszcz, lecz w starciu z silniejszym zespołem na wyjazdach mają już lekkie problemy, co pokazali ostatnio. Dziś w drużynie Startu, nie wystąpi Timo Lahti, czyli zawodnik z najwyższą średnią punktową zespołu (9,83). Ja jednak nie byłby tym faktem bardzo zaniepokojony, ponieważ w jego miejsce wskakuje Kevin Fajfer. Oczywiście nie jest to ten sam kaliber co Fin, lecz na własnym obiekcie, Kevin radzi sobie bardzo dobrze. Jak dotąd, odjechał dwa spotkania gdzie zdobył 5+1 oraz 11+1. Oprócz tego jest w parze ze swoim starszym kuzynem, z którym na torze dogaduje się w kapitalny sposób. Pokonanie takich zawodników jak Chrisa lub Jacka Holderera, czy Wiktora Kułakowa byłoby bardzo dużym osiągnięciem dla młodego wychowanka Startu Gniezno, także motywacji na pewno nie zabraknie. Dużym plusem dla gospodarzy będą na pewno juniorzy. Powiem szczerze, że w początkowej fazie sezonu, nawet bym o tym nie pomyślał, że młodzieżowcy Startu mogą pokonać toruńską parę. Jednak po tym co w ostatnim czasie robi Marcel Studziński, to jestem przekonany, że w drugim biegu będzie 4:2 lub 5:1. O Stalkowskiego się nie boję, dlatego, że Damian na Wrzesińskiej nie raz pokazywał, że może się mierzyć z seniorami jak równy z równym.

sts

Patrząc na dzisiejsze kursy jakie wystawili bukmacherzy, moim typem nie mogło być nic innego jak wygrana Startu Gniezno. Mnożnik 2.80 jest dla mnie bardzo value, dlatego spróbuję go wykorzystać. Jestem przekonany, że gospodarze godnie pożegnają się z sezonem 2020 wygrywając z najlepszą ekipą tego roku. Na pewno byłoby to świetną informacją dla sympatyków oraz kibiców, lecz nie powiedziałbym, że będzie to jakaś niespodzianka. Gnieźnianie mają kim dysponować i bardzo mocno postawią się przyjezdnym. Uważam, że Miedzińskiego jak i Musielaka jest w stanie pokonać każdy z seniorów, natomiast pozostała trójka nie będzie bezbłędna. Tak naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz bracia Holderowie mieli okazję startować na gnieźnieńskim owalu. Oczywiście dla Mistrza Świata, tory nie powinny być problemem, lecz czasami potrzeba dwóch startów, aby w końcu się dopasować i przypomnieć lub poznać geometrię toru. Mam nadzieję, że pogoda nie przeszkodzi i będziemy świadkami kapitalnego widowiska, które zostanie zakończone zwycięstwem gospodarzy!

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Apator Toruń

Typ: Start Gniezno

Kurs: 2.80

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze