Nie udało się wczoraj pograć na Algierię, spotkania zostały przełożone, tak więc dzisiaj dubel z lig australijskiej i bahrańskiej. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:
1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Capalaba FC – Brisbane Strikers

17.03.2020r. 10:30

NPL Queensland. Mówi Wam to coś? Mi też nie za bardzo, ale 6 kolejka rozgrywek i jedyny wtorkowy mecz w tej lidze.

Capalaba FC

Cóż, myśląc Australia i piłka nożna na myśl raczej przychodzą bramki, szczególnie w tych niższych ligach no i chyba dobrze trafiłem. Capalaba to taki zespół, który może i nie gra świetnie, nie błyszczy formą na początku sezonu, ale warto docenić ich za to, że grają otwarty futbol. Zagrali do tej pory 4 mecze, uzbierali w tym czasie 6 punktów. W ich meczach padło 17 bramek, z czego 7 oni sami strzelili. Były 2 mecze, gdzie padały 3 bramki, ale była i prawdziwa uczta z 7 bramkami w meczu. Tak więc, gdy ta ekipa gra raczej nie można się nudzić i narzekać na brak goli, bo te po prostu są zawsze. 1 mecz do tej pory w domu no i oczywiście wygrana 4:3. Teraz jest okazja do kolejnych punktów, bo rywal zaczął niemrawo. kursy mówią co innego, ale takie ligi lubią niespodzianki.

Brisbane Strikers

Hmm, czasami mocno mnie dziwi to w jaki sposób bukmacherzy wystawiają te kursy. Ekipa zaczęła bardzo blado sezon, gra na wyjeździe, a i tak jest faworytem i to zdecydowanym. No cóż, może ja się nie znam. Do tej pory Brisbane Strikers zagrali w 5 meczach. Uzbierali 4 punkty i są na 11 miejscu wśród 14 ekip. Bilans bramkowy 6-9, więc z jednej strony szału nie ma, bo średnia goli tylko 3 co tu jest wynikiem 2 najgorszym. Tak więc to mówi wiele o tej lidze i że warto tu częściej zaglądać.To, na co warto zwrócić uwagę to fakt, że goście jedyne w tym sezonie punkty zdobyli grając na wyjazdach. Wygrana 2:0 no i remis 1:1. To może spowodowało wystawienie takich kursów. Może Brisbane to ekipa tylko i wyłącznie wyjazdowa, wszak u siebie 0 punktów w 3 meczach. Warto wspomnieć ostatnie i jedyne spotkanie bezpośrednie. Było to co prawda 8 lat temu, ale kibice tego klubu na pewno pamiętają wygraną 4:1 na tym boisku.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze są na 9, a goście na 11 miejscu
 • W meczach gospodarzy pada średnio 4.25 goli na mecz, a u gości 3
 • Capalada komplet punktów u siebie, a goście jedyne punkty w tym sezonie zdobywali na wyjazdach
No cóż, chyba zacznę zagłębiać się w tych ligach, bo patrząc po statystykach chyba warto. Mamy tu jednak do czynienia z ekipą, która dołuje tutaj pod względem średniej bramek na mecz. Niemniej jednak powinien być to ofensywny mecz i mniej niż 3 gole, może 4 nie powinno nie paść.

Moja propozycja: 2/+3.5 goli

Kurs: 1.64

 

Al Muharraq – Al Rifaa

17.03.2020r. 16:30

Można to spotkanie jak najbardziej uznać za jako taki hit kolejki, bo grają ze sobą 2 i 4 ekipa tabeli. Spotkanie zaległe z 1 serii gier, odrabiamy straty i prawdopodobnie przerwa w rozgrywkach.

Al Muharraq

O tej ekipie w kontekście gry w lidze da się jak najbardziej powiedzieć wiele dobrego. Bycie wiceliderem to już samo w sobie znaczy, że dobrze wykonuje się swoją pracę. Przed tym meczem mają 3 punkty straty do lidera, więc wygrana daje im zrównanie się punktami i wyprzedzenie Al Hidd. Po pierwsze lepszy bilans bramkowy, po drugie lepszy bilans meczów bezpośrednich, bo Al Muharraq wygrali z tym zespołem 3:1 na wyjeździe.Tak więc mogą nawet włączyć się na poważnie do gry o tytuł mistrza kraju. W ostatnich latach bywali w czołówce, no ale nie udało się być aż tak wysoko, ostatnie 2 lata to 3 miejsce na podium. Co ciekawe w tym okresie mistrzem Bahrajnu był ich dzisiejszy rywal, więc to dla nich prestiżowe starcie. Co do liczb to ofensywna gra gospodarzy. W 10 meczach padło w ich meczach 32 bramki, z czego 22 są ich. Bilans 8-1-1. Licząc spotkania domowe to 4 wygrane i to jest komplet. Bilans 13-4. To są liczby dosyć imponujące. Do tego należy dorzucić awans do finału rozgrywek Pucharu Bahrajnu. Sezon marzenie. Ale brakuje kropki na I.

Al Rifaa

Rywale to obrońca tytułu, ale chyba nadchodzi taki rok posuchy. Strata już 10 punktów do lidera i przy formie jaką prezentują rywale nie łatwo będzie wcale o jej zmniejszenie. Jadą do miasta rywala na pewno nie jako faworyt. Bilans 6-0-4, więc bez remisów, bez kompromisów, no ale aż o 3 więcej porażek od rywala. 3 z tych 4 odnotowane w grach wyjazdowych. Do tej pory w 5 meczach ugrali ledwie 6 punktów i to w starciach z ekipami, których celem w tym sezonie jest utrzymanie. Nie ma się więc z czego cieszyć. Al Rifaa prezentuje w tym sezonie bardzo ofensywny styl. W 10 meczach padło aż 47 bramek. 28 strzelonych i 19 straconych. Pod względem średniej bramek na mecz żadna ekipa nie jest w stanie im dorównać. Można się spodziewać więc gradu bramek w tym spotkaniu? Chyba wiele na to wskazuje.
STATYSTYKI:
 • Gospodarze są na 2, a goście na 4
 • To 2 najskuteczniejsze ekipy w sezonie
 • Gospodarze 22 gole, a goście 28
 • W meczach Al Muharraq pada 3.2 goli na mecz
 • W meczach Al Rifaa pada 4.7 goli na mec
Ta liga należy do ofensywnych, przynajmniej patrząc na to, co prezentują obie ekipy. Po stronie gospodarzy skuteczność, ale i taka solidność, bo to 2 defensywa ligi, ale nie wierzę, by nie chcieli sobie nieco powetować i postrzelać bramki w starciu z tak ofensywnie usposobionym rywalem. Wiele wskazuje na to, że gole tu będa.

Moja propozycja: +2.5 goli

Kurs: 1.77

 

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta
  uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze