fot. Marcin Karczewski

Jak dotąd maj jest świetnym miesiącem po względem profitu na typach żużlowych. Od dwóch tygodni nie przegraliśmy żadnych pieniędzy i jesteśmy już prawie 1000PLN na plusie. Dziś za oknami piękna pogoda, która sprzyja zawodnikom do walki na świetnie przygotowanych torach. Przed nami 3 turnieje Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w Gorzowie, Częstochowie oraz Tarnowie. Mam nadzieje, że kolejny raz trafimy kupon i juniorzy przyniosą nam szczęście. Piękna pogoda na pewno nie przeszkodzi w rozegraniu turnieju, dlatego zaczynamy już o 16. Tylko zakłady STS posiada ofertę na te spotkania!

200 PLN od depozytu + 230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

Kod promocyjny w STS: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

VII runda DMPJ w Częstochowie

Wtorek, 11.05.2021 – 16:00

O godzinie 16 w Częstochowie rozpocznie się kolejna Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jest to grupa C, w której występują cztery zespoły – WTS Sparta Wrocław, Włókniarz Częstochowa, ROW Rybnik oraz Kolejarz Opole. Za nami już 2 rundy we Wrocławiu oraz Rybniku, dlatego dziś spotykamy się pod Jasną Górą. Pod lupę biorę dwójkę zawodników, którzy nie są wychowankami dzisiejszego klubu, który jest gospodarzem. Jest to reprezentant Rekinów, czyli Mateusz Tudzież oraz Spartanin – Bartosz Curzytek.

Tak jak wspomniałem na początku jak dotąd rozegrane zostały cztery rundy i ani razu młodszy z braci Curzytków nie miał więcej punktów od lidera drużyny ze Śląska. Fakt, że dwa razy mieli po tyle samo punktów, lecz w tym przypadku STS rozliczna typ po kursie 1.0 (zwrot). Dziś kolejny raz uważam, że Tudzież będzie mieć więcej punktów od swojego młodszego kolegi. Musimy przypomnieć, że jest to ostatni sezon w wieku młodzieżowca, dlatego Mateusz musi dawać z siebie wszystko, nie tylko w lidze, lecz również na takich zawodach jak te. Jeśli chodzi o wspomnianą ligę to obaj jeżdżą na zapleczu ekstraligi. Curzytek został wypożyczony do Wilków Krosno, gdzie radzi sobie przeciętnie. Odjechał 4 mecze (13 biegów), gdzie zdobył średnio 2,25 pkt na mecz. O wiele lepiej poradził sobie na torze w Krośnie, gdzie trenuje na co dzień niż w meczach wyjazdowych (średnia 0,33 na bieg). Jeśli chodzi o Mateusza Tudzieża to tutaj statystki wyglądają o niebo lepiej. Średnio robi 5 oczek na mecz i co ciekawe lepiej poradził sobie na wyjazdach (1,5 pkt na bieg). Reasumując uważam, że lider młodzieżowców Rybnika ma o wiele większe doświadczenie od młodszego Curzytka, co powinien wykorzystać.

STS
1.40
M. Tudzież lepszy od B. Curzytka

typy

I runda DMPJ w Tarnowie

Wtorek, 11.05.2021 – 17:00

Dziś o godzinie 17 rozpoczną się trzecie zawody Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Tym razem będziemy gościć na drugiej odsłonie w Tarnowie, gdzie zobaczymy zawodników gospodarzy, Wilków Krosno, Motoru Lublin oraz Stali Rzeszów. Pod lupę biorę wychowanków tutejszego toru, czyli najmłodszego z klanu Rempałów – Dawida oraz Patryka Rolnickiego. Tutaj idę w stronę dzisiejszego “gościa”, który na co dzień jeździ w Stali Rzeszów. Mimo, że jest to w tym momencie zawodnik z najniższej ligi w Polsce to trzeba zaznaczyć, że od dwóch lat jest seniorem. DMPJ dopuszcza na posiadanie w składzie takiego zawodnika. Przykładem jest Michał Gruchalski w Gdańsku czy Mateusz Tonder w Zielonej Górze. Za Patrykiem na pewno przemawia gigantyczne doświadczenie w porównaniu do Dawida. Swoją przygodę w lidze zaczął już w 2015 roku, natomiast 3 lata później, Dawid zdał licencję (co ciekawe w Gnieźnie). Rolnicki był bardzo mocnym juniorem w swoich klubach do momentu fatalnej kontuzji, która miała miejsce w Grudziądzu. Dopiero od ponad roku jeździ na żużlu. W tym momencie możemy tylko opierać się na tym co zobaczyliśmy 5 dni temu w pierwszej rundzie. Zarówno Patryk jak i Dawid zdobyli tyle samo punktów – 13. Dziś uważam, że raczej to starszy wychowanek Unii, powinien zdobyć więcej oczek. Ostatnio w bezpośrednim pojedynku również był lepszy. Dawid Rempała w lidze nie błyszczy i raczej nie jest mocnym punktem swojego zespołu. Średnio w Tarnowie przywozi 0,714 pkt na bieg.

Patrząc na kurs, który wynosi 1.70 na Patryka Rolnickiego, uważam, że jest bardzo value. Nie dość, że ma więcej przejechanych kółek i doświadczenia to również zna znakomicie tarnowski owal. Liczę na kolejny zielony kupon!

STS
1.70
P. Rolnicki lepszy od D. Rempały

STS opinie <— przeczytaj recenzję bukmachera.

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

typ

Zaloguj się aby dodawać komentarze