Giannis wspomoże Milwaukee w starciu z Pacers? Zagramy o 307PLN

Koszykówka NBA

Ostatnio brakuje nam szczęścia w redakcji. Tomek tym razem nie trafił swoich przewidywań dotyczących Harrisa i Allena. Sporo niespodzianek ostatnio znowu pada, a tym razem mieliśmy tego nadmiar! Kto by pomyślał, że Warriors mogą wygrać w Denver 16 punktami! Dlatego zalecam ostrożność i odpowiednie stawkowanie.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w marcu: 3/7

Profit: -200

Tej nocy tak jak pisałem mieliśmy sporo niespodziewanych wyników. Zresztą podobnie było dzień wcześniej, gdzie faworyci ulegali tym słabszym rywalom. Największą sensację sprawili gracze Warriors, którzy wygrali na mega trudnym terenie w Kolorado. Jednak do niesamowitej sytuacji doszło w Bostonie w hali TD Garden. Gospodarze dosyć pewnie prowadzili w tym meczu i przez trzy kwarty stopniowo zwiększali przewagę nad rywalem. Jednak w czwartej kwarcie doszło do niesamowitego zwrotu akcji. Skazywani na porażkę gracze z Brooklynu zaczęli odrabianie 21 punktowej straty.

W sumie zdobyli w samej czwartej kwarcie 51 punktów! A w tym nieprawdopodobny występ zaliczył Caris LeVert. Trudno w to uwierzyć, ale w samej czwartej kwarcie i dogrywce ograł Boston w pojedynkę 37 do 36! Zdobył 26 punktów w kwarcie i wszystkie 11 punktów swojej drużyny w dogrywce! W tym wykorzystał dosyć kontrowersyjny faul w końcówce meczu i trafił trzy rzuty osobiste dające dogrywkę. Naprawdę taki występ może się już nigdy nikomu nie przytrafić, a trzeba docenić klasę zawodnika. Wchodziło mu praktycznie wszystko.

Zdarzenie: Milwaukee vs Indiana, typ: Giannis over 14,5 zbiórek

Kurs: 1,94

Bucks na pewno będą rządni rewanżu za ostatnią wpadkę w Miami. Właściwie nie było to wpadka ani przypadek, po prostu Heat zagrali świetny mecz i pewnie pokonali gości. Obrona Miami była nie do przejścia dla Giannisa, który został bardzo ograniczony. Nie mógł przedostać się pod kosz, a gracze żarów co rusz go podwajali. Teraz przyjdzie się zmierzyć z równie trudnym rywalem, jeżeli chodzi o defensywę. Myślę, że są spore szanse na dużą liczbę zbiórek Antka i spróbuję w tym kierunku iść.

Mecz z Indianą moim zdaniem również może być z mniejszą ilością punktów. Chociaż zdaje sobie sprawę z determinacji Bucks i chęci rewanżu. Indiana pomimo osłabień również jest w stanie postawić mocne zasieki w obronie. Niepewny występu jest Oladipo. Nie do końca udany jest jego powrót po kontuzji. Pacers mogą mieć problemy w ataku i ze skutecznością w Fiserv Forum. Defensywa Milwaukee nie pozwoli im na zbyt wiele, także będzie sporo okazji do zbiórek szczególnie w obronie.

Giannis ma średnią w sezonie 13,8 zbiórek, ale ostatnio robi naprawdę wyższe linijki. Na ostatnie 13 spotkań aż 11 razy przekraczał wystawioną linijkę! Nie pokrył jej tylko dwa razy w meczach, w których rozegrał najmniej minut. Przeciwko OKC gdzie wygrali 47 punktami zanotował 13 zbiórek w 24 minuty. Z kolei przeciwko Wizards, gdzie rozegrał 27 minut zdobył 14 zbiórek. Generalnie jego średnia z ostatnich 13 spotkań to 16,9 zbiórek na mecz.

Goście spróbują się przeciwstawić, ale będzie im niezwykle trudno dotrzymać kroku. Ja liczę, że ta zadyszka ofensywna Milwaukee również się utrzyma w tym spotkaniu. Po raz pierwszy przerwali swoją passe ponad 80 meczów z minimum 100 punktami w starciu przeciwko Hornets wygranym 93:85. Miami również znalazło na nich sposób. Trudno teraz wyrokować, jak będzie przeciwko Indianie, ale nie sądzę, żeby wpadło tam dużo koszy.

Zdarzenie: Miami vs Orlando, typ: Jimmy Butler over 5,5 asysty

Kurs: 1,8

Drugim typem jaki dorzucam do kuponu będzie over 5,5 asyst Jimmiego Butlera. Główny dowodzący w Miami Heat ostatnio bardzo dobrze sobie radzi w roli rozgrywającego. Zresztą podobnie jak w całym sezonie gdzie notuje średnio 6,2 asysty. W drużynie z Florydy stworzyła się ciekawa paczka zawodników, z bardzo szeroką ławką rezerwowych. Każdy może dorzucić swoje punkty. Rozegranie piłki wygląda nieźle i widać dobrą atmosferę w szatni. Jest to na tyle istotne, że często, gdy Butler jest na boisku to stara się szukać lepiej ustawionych kolegów.

Piłka dobrze krąży, a przy trenerze Spoelstry widać myśl i przygotowanie taktyczne. Jest to naprawdę świetny i młody fachowiec ze sporym bagażem doświadczenia. Ostatnie siedem spotkań, w których rozegrał Butler, aż pięć razy udawało mu się przekroczyć wystawioną linijkę. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z Orlando. Są to przysłowiowe derby Florydy. W tym sezonie te drużyny mierzyły się między sobą już trzykrotnie. Dwa razy zwyciężali gracze Heat, a raz Magic.

Spotkanie te nie były zbyt ofensywne i trudno się spodziewać teraz jakiejś zmiany. Jednak są przesłanki ku temu, że mecz może się bardziej otworzyć. Ja liczę na w miarę równe starcie. Pomimo różnicy klas w bilansie, to spotkanie może nie być takie jednostronne. Jeżeli Butler rozegra standardowe ponad 30 minut w meczu i nie skupi się na zdobywaniu punktów to powinien spokojnie w okolicach 7-8 asyst wykonać. Mam nadzieję, że koledzy również pomogą ze skutecznością.

Z racji tego, że meczów jest dosyć sporo i trudno jest się zamknąć tylko w dwóch typach to resztę będę dorzucał w komentarzu. Będę to robił głównie w grupie NBA na facebooku. Postaram się późnym wieczorem dorzucić jeszcze inne propozycje, bo przy takim kuponie jestem trochę ograniczony. Mam nadzieję, że jeżeli nie uda się trafić głównego to moje późniejsze propozycje pomogą komuś przy innych typach. Tak jak ostatnio, bo całkiem nieźle to wyglądało. Pozdrawiam!