GamerLegion – Vitality: typy, kursy, zakłady | 21.05.2023

Intel Extreme Masters IEM Katowice 2023 ESL Polska - Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Team Vitality vs Team Liquid

Chcesz poznać typy na GamerLegion – Vitality? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie dzisiaj je omówimy. Dość niespodziewanie w finale ostatnich mistrzostw świata w Counter Strike’a znalazł się jeden Polak, który gra w GL. Czy uda mu się zdobyć to prestiżowe trofeum?

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 zł zakład bez ryzyka + 40 zł ekskluzywny freebet


🔥 PROMOCJA: 100 zł za trafiony typ na Fiorentina-Inter Mediolan

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 500 zł
FREEBET: 40 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

GamerLegion – Vitality, 21.05.2023, 17:00

Team Vitality jest ogromnym faworytem do wygrania ostatnich mistrzostw świata w CS:GO. Gra wkrótce zamieni się w CS2, a francusko-duński zespół może zapisać się na kartach historii. Z całą pewnością ZywOo i spółka są niezwykle zmotywowani, żeby to osiągnąć, co zresztą widać po ich wynikach. W turnieju nie przegrali dotychczas żadnego spotkania, ani nie oddali żadnej mapy. Najpierw ograli G2 16:13 na Nuke, później ENCE 16;13 na Vertigo, a następnie aż trzy razy zwyciężyli 2:0 (kolejno z Monte, Into the Brech i Apeks). Można to więc śmiało nazwać “perfect runem”. Tylko że na końcu tej drogi stoi groźne GamerLegion z Polakiem w składzie. Jest to trochę starcie Dawida z Goliatem, a my w dodatku kibicujemy Dawidowi!

Droga GamerLegion do finału zdecydowanie nie była łatwa. Zaczęli od przegranej z NatusVincere 10:16, lecz następnie odnieśli aż pięć wygranych z rzędu. Pokonali 9INE (16:13 na mapie Mirage), fnatic (16:11 na Overpass), a także Apeks i Monte 2:0 oraz Heroic 2:1 (co było sporym zaskoczeniem). Zawodnicy europejskiego mixu z siuhym na czele prezentowali się imponująco, chociaż największe trudności napotkali w konfrontacji z… polskim zespołem 9INE. W nadchodzącym pojedynku z Vitality na pewno nie są faworytami, ale mam nadzieję, że pokażą swoje zdolności i będą w stanie zagrać dobrze, pokonując przeciwników lub przynajmniej zmuszając do rozegrania trzech map.

Zanim przejdziemy do omówienia konkretnych typów na GamerLegion – Vitality, to warto jeszcze zobaczyć, jak indywidualnie radzą sobie te ekipy. Po jednej stronie mamy świetnie działający kolektyw, który ma takie gwiazdy, jak iM czy siuhy, a po drugiej Vitality z ZywOo na czele. Francuz w ostatnich trzech miesiącach wykręcił rating na poziomie aż 1.36!

CS:GO Major

Kto wygra mecz?
GamerLegion 46%
Vitality 54%
39+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • GamerLegion
  • Vitality

Statystyki

  • Vitality nie przegrało ani jednej mapy na Majorze (bilans 8:0)
  • Vitality ma aż 11 wygranych z rzędu
  • Rating ZywOo to 1.36
  • GamerLegion wygrało 5 z 6 spotkań na Majorze i 8 na 10 map
  • W historii te drużyny tylko raz zagrały na siebie – podczas Challengers Stage na IEM Major 2022. Wtedy w zupełnie innych składach GamerLegion pokonało Vitality 16:10 na Vertigo.
  • Vitality statystycznie ma lepszy map pool – posiada większy win rate na 4 z 7 map

Co obstawiać?

zagranie na esport

Rzecz jasna faworytami w tym starciu są gracze Vitality, co akurat nikogo nie powinno dziwić. Fenomenalna forma obecnie najlepszego zespołu na świecie, ZywOo, który kręci kosmiczne wyniki, a także publiczność dopingująca VIT grające u siebie. Te argumenty mocno przemawiają za nimi. Nie można jednak zapominać, że GL gładko wyrzuciło z turnieju Monte i Apeks, a także poradziło sobie z Heroic, ogrywając je w półfinale Majora. Zanim przejdziemy do proponowanego typu na GamerLegion – Vitality, to przy okazji sprawdź kod promocyjny GO+bet i grając z nim zwiększ swoje emocje z oglądania!

Uważam, że forma Vitality jest zdecydowanie zbyt mocna, żeby GamerLegion mogło zatrzymać rozpędzonego Francuza i jego kolegów. 11 wygranych meczów z rzędu robi wrażenie, a w gruncie rzeczy gracze GL to “świeżaki” jeżeli chodzi o spotkania tej rangi i na pewno presja może ich tutaj zjeść. W GO+bet można obstawić ciekawy zakład na zwycięstwo Vitality z handicapem -1.5 po kursie aż 2.06, co daje nam ogromne value!

GamerLegion wygra mecz z handicapem +1.5
Kurs: 2.06
Zagraj!
typy na gamerlegion vitality

Obrazek w tle: fot. PressFocus

500 zł zakład bez ryzyka - zwrot na konto bonusowe + freebet 40 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze