fot.Krzysztof Porebski/pressfocus

Wczoraj w ramach Blast Premier Spring Showdown mieliśmy całą masę niespodzianek, zaczynając od tych delikatnych jak przegrana 0:2 Astralis w meczu przeciwko OG. To jednak nie był koniec, bo wieczorem Liquid również odpadło z turnieju w pierwszej rundzie, przegrywając z Dignitas!!! Takie zwroty akcji i wygrane underdogów to coś, za co kochamy Counter Strike’a, a dziś spróbujemy jeszcze na tym zarobić! Czy któryś z dzisiejszych faworytów potknie się na samym starcie? Zawodnicy Gambit po porażce z Heroic powinni być głodni wygranej, jak jednak to wyjdzie w praktyce? Jedno jest pewne, kolejne świetne emocje już niedługo, a tymczasem zapraszam do lektury analizy!!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gambit -Nasr
14.04.2021 r. Godz. 15:30

Kolejna drużyna z CIS podejmuje dziś o wiele słabszego rywala! W południe Spirit walczyło z drużyną Extra Salt, natomiast już niedługo Gambit, czyli obecnie pierwsza drużyna rankingu hltv spotka się na serwerze z 135 drużyną rankingu, czyli NASR. Różnica pomiędzy obydwiema drużynami jest oczywiście kolosalna, z tego powodu nie ma tutaj nawet znaczenia zastanawianie się nad typowaniem zwycięstwa Gambit, gdyż kurs wynosi 1.01. Czy jednak rzeczywiście szanse rozkładają się w taki sposób? Wczoraj byliśmy świadkami kilku niespodzianek, ale chyba nawet zwycięstwo Dignitas na Liquid nie wywołałoby takich emocji, jak ewentualna przegrana Gambit.

Gambit jest obecnie pierwsze w rankingu i szczerze mówiąc w mojej opinii są obecnie najlepszą drużyną na świecie, pomimo porażki w finale przeciwko Heroic. Rosjanie jednak od dłuższego czasu dominują światową scenę, a sam finał był bardzo wyrównany. Według mnie jednak najlepsze drużyny pokazują pełnie swojego potencjału właśnie przeciwko innym topowym ekipom, natomiast w spotkaniach z tymi o wiele słabszymi rywalami często nie przygotowują się tak dokładnie i w rezultacie te gry nie są tak doskonałe i dopracowane. Słabsze drużyny natomiast skupiają całą swoją uwagę na mecz z groźniejszym przeciwnikiem, i czasami zaskakują jakimiś dobrymi taktykami i zagraniami. Oczywiście Gambit może wygrać to spotkanie na podstawie samych schematów i umiejętności indywidualnych graczy, jednak nie powinniśmy się tutaj spodziewać maksymalnego skupienia graczy, “tryhardowania” i zaawansowanych taktyk. Wobec tego z pewnością nie zobaczymy tutaj dwóch wyników 16:0.

Nasr jest drużyną z drugiej setki rankingu i zasadniczo zbyt wiele o nich nie wiadomo. Pod względem gry na swoim poziomie radzą sobie naprawdę bardzo dobrze, cztery wygrane spotkania na pięć rozegranych, dobrze prezentują się na Duście, ich najlepszą mapą jest Nuke, chociaż ten prawdopodobnie zostanie wykluczony przez Gambit. Początkowo chciałem iść w stronę handicapu na pierwszej mapie, jednak o wiele korzystniej prezentuje się oferta na drugą mapę i według mnie to właśnie tam możemy upatrywać naszego zysku. Ja proponuje od siebie handicap rundowy w wysokości 10,5 na drugiej mapie, a za chwilę wytłumaczę, dlaczego uważam, że jest to dobry typ.

Według mnie wybór handicapu na drugiej mapie jest bardziej opłacalny, gdyż STS wystawił bardzo wysokie linie, z powodu, że będzie to wybór Gambit. Moim zdaniem, jednak gdy Rosjanie wybanują Nuke, to dla Nasr nie będzie różnicy w postaci przewagi mapy, a obydwie mapy, tak czy siak, będą faworyzować ekipę Sh1ro. Handicap 10,5 oznacza jednak, że Nasr będzie musiało wygrać jedynie 6 rund, a moim zdaniem jest to dosyć pewne. Dodatkowo pewnym argumentem psychologicznym jest fakt, że Gambit prawdopodobnie wygra pierwszą mapę, wobec czego do drugiej będą podchodzić na zupełnym luzie, dlatego widzę tutaj większą szansę na spełnienie się tego handicapu. Kurs nie jest bardzo wysoki, jednak tylko dlatego, że dziś składam AKO na podwojenie, zatem nie jest mi potrzebny bardziej ryzykowny typ w tym spotkaniu, jednak jeśli chcecie to według mnie każdy handicap ma dosyć spore value, ze względu na to jak wysokie linie są wystawione.

STS
1.45
Mapa druga handicap rundowy Nasr(+10,5)

Baner grupy typerskiej facebook

Furia -Mibr
14.04.2021 r. Godz. 18:30

Ostatni mecz dziś wydaje się być najbardziej wyrównany na papierze, chociaż tutaj również mamy jednego faworyta. Pomimo tego różnica rankingu pomiędzy siódmą w rankingu Furią a 27 Mibrem, jednak Brazylijskie pojedynki zawsze są emocjonujące i pełne zwrotów akcji. Drużyna Kscerato z pewnością jest zawiedziona odpadnięciem z ESL Pro League na etapie półfinału, jednak Heroic było od nich ewidentnie lepszą drużyną, co zresztą udowodnili w finale. Teraz chwilę później zaczynamy kolejny turniej, tutaj jednak porażka będzie oznaczała natychmiastowe pożegnanie się z turniejem. Co więc typuje w ostatnim starciu dzisiejszego dnia?

Mibr był ostatnio w dosyć chwiejnym momencie formy, wygrali zaledwie dwa spotkania na pięć rozegranych, jednak od tamtego czasu minęły trzy tygodnie, a w ekipie Mibr zaszły zmiany w składzie! Exit zastąpił zawodnika Dannoco i chociaż w tym momencie nowy gracz ma najwyższy rating w drużynie, tak jednak może być istotny brak zgrania całej drużyny. Z drugiej strony spędzili oni ostatnie trzy tygodnie na przygotowaniach do tego spotkania, zatem z pewnością musieli coś przygotować, zwłaszcza na pierwszej mapie, która będzie wyborem tej słabszej brazylijskiej ekipy. Według mnie Mibr pokaże tutaj ogromną wolę walki, to oni startują z pozycji underdoga, więc presja na nich będzie o wiele mniejsza.

Furia natomiast podczas ESL Pro League zaskakiwała drużyny z europy szybkim stylem gry, natomiast według mnie na Mibr będzie grało również błyskawicznie i nie da się złapać na liczne sztucki Arta i Viniego. Oczywiście to oni ciągle są faworytami tego meczu, jednak kurs na ich zwycięstwo jest dosyć niski, co oczywiście skłoniło mnie do szukania innych rozwiązań. Tym razem nie decyduję się na handicap w którąś ze stron, a po prostu spojrzałem na zakład dotyczący overu rund na pierwszej mapie. Sts oferuje over 25,5 rundy po kursie 1,67 co będzie idealnym uzupełnieniem naszego dubla, a dodatkowo wydaje się być dosyć prawdopodobną opcją. Sytuacja, gdzie dwie drużyny osiągają dwucyfrowy wynik jest dosyć popularna, zwłaszcza w brazylijskich pojedynkach, gdzie cały mecz jest bardzo dynamiczny, często jesteśmy świadkami wymiany rundę za rundę i kupowania co chwilę, bez zwracania uwagi na ekonomię. Według mnie czeka nas właśnie zacięty, wybuchowy mecz, dlatego też decyduję się na over rund!

STS
1.67
Pierwsza mapa powyżej 25,5 rund

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy sts 14.04.2021 r