fot.Norbert Barczyk/ pressfocus

Wczoraj niestety trafiliśmy 1/2 spotkanie, bo Furia wyraźnie zawiodła, zwłaszcza po stronie broniącej i w rezultacie to Heroic dziś będzie podejmować Gambit w walce o mistrzostwo turnieju! Rosjanie są w niesamowitej formie, jednak Heroic również notuje świetną serię. Finał rozgrywany jest w formule BO5, spodziewam się zatem przynajmniej kilku godzin emocji i świetnych akcji, zwłaszcza że Heroic pokazało wczoraj, że potrafią grać na różnych mapach, co ewidentnie przyda się w starciu z Gambit. Oczywiście to ekipa Sh1ro jest faworytem w tym pojedynku, ja jednak przyjrzę się drodze obydwu drużyn do finału i postaram się wyciągnąć z tej drogi jakieś wnioski przed finałem!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Gambit – Heroic
11.04.2021 r. Godz. 15:30

Zobaczmy najpierw na drogę Gambit do wielkiego finału, drogę, która rozpoczęła się w grupie C, gdzie co prawda Gambit musiało do końca walczyć z Furią o zapewnienie sobie pierwszego miejsca, jednak ostatecznie to właśnie oni pozostali niepokonani, wygrywając pięć spotkać z niesamowitym bilansem rundowym na poziomie +66!!! Pomimo małych potknięć i strat mapowych na słabszych rywali, ostatecznie to Gambit pokazało pełnie swojego potencjału w grupie, z łatwością ją wygrywając. To pozwoliło im awansować bezpośrednio do fazy play-in, gdzie zwycięzcy wszystkich grup rywalizowali o szybki awans do półfinału.

W meczu fazy play-in Gambit mierzyło się z Astralis i to Duńczycy byli minimalnym faworytem tego spotkania. Ekipa Interza nie pozostawiła jednak złudzeń co do dominacji regionu CIS nad Astralis i gładko wygrała 2:0. Dzięki temu Gambit mogło spokojnie oczekiwać na wyłonienie półfinałowego rywala i odpoczywać przed kolejnym meczem. W półfinale znowu w bardzo łatwy sposób pokonali NiP i dzięki temu widzimy ich dziś w finale. Ich gra jest bardzo przemyślana i dynamiczna, ale jednocześnie potrafią też ją zwolnić i samodzielnie kontrolować tempo gry. Pokazali również, że potrafią grać zarówno na statycznych jak i dynamicznych przeciwników wygrywając z Furią, Astralis czy Mibr. Rosjanie są niepokonani od początku turnieju i mają ochotę przedłużyć tę serię o przynajmniej jeden mecz!

Baner grupy typerskiej facebook

Heroic również było bezbłędne w rozgrywkach grupowych, gdzie zdominowali każdego ze swoich przeciwników, nie mieli konkurencji co do pierwszego miejsca w grupie. Zmiany w składzie przynoszą oczekiwany rezultat i gra Heroic wygląda o wiele lepiej, grają pewniej, dynamiczniej, dokładniej czytają grę rywala. Co prawda nie mierzyli się jeszcze z drużyną z absolutnego topu, ale po kolei pokonują każdego rywala i nie widać w nich chęci zatrzymania się. Wczoraj o ich świetnej formie przekonała się Furia, która po stronie broniącej nie miała nic do powiedzenia.

Heroic po wygranej w grupie trafili dosyć łatwego rywala w fazie play-in, bo NiP było w naprawdę chwiejnej formie. Drużyna Stavna pokazała im jak naprawdę grać w CS: GO, wygrywając 2:0. Nie mieli oni żadnych szans przeciwko Duńczykom, a tak jak mówiłem w półfinale było bardzo podobnie. Heroic obecnie notuje serię dziewięciu spotkań bez porażki i oni również będą chcieli wykorzystać dzisiejszy finał do przedłużenia tej passy. Czego według mnie możemy spodziewać się w tym pojedynku i co ja typuje?

Przede wszystkim spodziewam się tutaj zobaczyć bardzo wyrównany mecz. Obydwie drużyny mają bardzo szeroki map pool, ich serie wygranych spotkań na danych mapach w zasadzie pokrywają się wzajemnie. Wobec tego wszelkie overy, czy to rund na danej mapie, czy to fragów jakiegoś zawodnika, wszystko to według mnie ma bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia w tym spotkaniu. Zarówno jedna jak i druga drużyna jest niepokonana od pewnego czasu, i nie jest to dziełem przypadku, a rezultatem świetnej gry i mam nadzieję, że zobaczymy ją jutro.

Podsumowując według mnie możemy zobaczyć tutaj bardzo zacięte spotkanie, statystyki map obydwu zespołów idealnie to odzwierciedlają. Inferno, Train, Overpass, Vertigo, na tych mapach każda z tych drużyn może wygrać i moim zdaniem dziś wszystko rozstrzygnie się dopiero na piątej mapie. Kurs na to zdarzenie jest bardzo zachęcający, dlatego też zdecydowałem się zagrać go jako singla. Jest to finał wielkiej imprezy, stawką jest 200 tysięcy dolarów, zatem obydwie drużyny będą walczyć do ostatniej kropli internetowej krwi. Jest to dosyć ryzykowne zdarzenie, jednak kurs jest moim zdaniem opłacalny. Według mnie Heroic jest w stanie przygotować się na każdego rywala i zapewnią dziś nam wiele emocji w starciu z Gambit. Kupon gram w Betfan, sprawdźcie opinie o nich!

Betfan
2.74
Powyżej 4,5 mapy

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon betfan 11.04.2021 r.