Dziś mamy przerwę w rozgrywkach MSI, zatem skupiamy się tylko i wyłącznie na turnieju Flashpoint, gdzie teraz codziennie rozgrywane są po dwa spotkania. Dziś do gry wkraczają G2 oraz Heroic i obydwie te drużyny są wyraźnymi faworytami w swoich starciach, jednak czy ich rywale nie stawią im żadnego oporu, czy może jednak będziemy świadkami niespodzianek. Muszę powiedzieć, że naprawdę z niecierpliwością oczekuję na dzisiejszy mecz G2, bo ich gra w ostatnich tygodniach wygląda świetnie, zmiany w składzie przynoszą efekty, chociaż prowadzący zespołu, Nexa, ciągle mówi, że mają wiele rzeczy do poprawy, nad którymi stale pracują. Takie słowa muszą napawać optymizmem fanów organizacji, bo ambicja, jaka bije od obecnego składu jest wręcz kosmiczna. Dziś mają pierwszą szansę udowodnić, że ich zapewnienia nie były rzucane na wiatr, a naprawdę pracowali solidnie nad swoją grą, ja natomiast postaram się wskazać, co najlepiej według mnie typować w dzisiejszych pojedynkach!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan
 
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Heroic – Sprout
12.05.2021 r. Godz. 18:00

Wcześniejsze spotkania zawsze jednak mają pierwszeństwo, dlatego zacznę od pojedynku pomiędzy duńskim Heroic a niemieckim Sprout, które szczerze mówiąc na pierwszy rzut oka wygląda trochę jak pojedynek Dawida z Goliatem, jednak tym razem Dawid zapomniał wziąć procy z domu. Drużyna Tesesa jest obecnie jedną z trzech najlepszych ekip na świecie, obok Gambit i NaVi, również w rankingu HLTV zajmując trzecie właśnie miejsce. Kurs na ich zwycięstwo jest oczywiście bardzo niski i chociaż według mnie jest to tak zwany pewniaczek, to nie ma sensu pisać analizy, żeby zakończyć ją wyborem kursu 1.16. Według mnie jednak da się w tym spotkaniu odnaleźć ciekawe typy!

Może za szybko zdradzę tajemnice, ale bardzo interesująco według mnie wygląda tutaj typ na handicap mapowy w stronę Heroic, czyli w skrócie typ, że mecz zakończy się ich wygraną 2:0. Kurs nie jest co prawda bardzo wysoki, jednak tak jak pisałem, Duńczycy są tutaj absolutnym faworytem, a Sprout wydaje się nie mieć żadnych argumentów w swoich dłoniach. Przyjrzyjmy się ostatnim meczom w wykonaniu Heroic, jedyne dwie drużyny, które wymagały ciężkiej walki ze strony ekipy Cadiana to Gambit i NaVi, natomiast z takimi rywalami jak Astralis czy Big rozprawiali się oni szybko i bezproblemowo! Oczywiście mecz meczowi nierówny, jednak obserwując samą grę tej drużyny od razu widać, że są oni obecnie w wyśmienitej formie i potrzeba naprawdę solidnego zespołu, żeby się im przeciwstawić.

Według mnie Sprout nie jest takim zespołem, grają oni na rozgrywkach o półkę niżej, a nawet tam nie radzą sobie dobrze, o czym świadczy pięć ostatnich przegranych spotkań z rzędu, co więcej, w ostatnich pięciu spotkaniach ekipa Sprout wygrała zaledwie jedną mapę, w starciu z polskim Anonymo. Jest to wynik, który woła o pomstę do nieba, jednak dziś nie widzę zbyt dużych szans na zmianę. Również kwestia map przemawia na korzyść Heroic, żeby było mało, to zwyczajowy pierwszy wybór Niemców, czyli Dust 2 jest jednocześnie pierwszy w kolejce do wykluczenia przez Duńczyków. Każda inna mapa to totalna dominacja Heroic jeśli chodzi o statystyki wygranych spotkań i czyste przygotowanie taktyczne na tych mapach. Dla mnie będzie to ogromne zaskoczenie, jeśli Heroic nie wygra tego meczu 2:0, dlatego też taki wynik wrzucam na mój kupon!

Betfan
1.56
Heroic wygra 2:0

Baner grupy typerskiej facebook


G2 Esports – Faze

12.05.2021 r. Godz. 21:00

Przechodzimy teraz do prawdziwego spotkania wieczoru, czyli pojedynku między G2 Esports a Faze! Dwie bardzo ambitne drużyny stają dziś do walki w pierwszej rundzie i tylko jedna z nich będzie mogła przejść dalej. Tak jak pisałem we wstępie, nie mogę się doczekać tego starcia, zwłaszcza patrząc na to, jak dobrze w ostatnich tygodniach radzi sobie G2, a przecież zmiany, w jakich składzie dokonali według wielu osób były błędem i brak nominalnego snajpera w drużynie miał odbić się czkawką. Drużyna pokazała jednak, że takie obecne ustawienie naprawdę dobrze im służy, a jeśli połączymy to z niesamowitą formą Huntera i Niko, to mamy receptę na genialną ekipę. Jak jednak odpowie na to Faze?

Drużyna Karrigana przez dwa tygodnie nie występowała teraz na żadnych oficjalnych spotkaniach, jednak ich wyniki w kwietniu były bardzo słabe, w ostatnich pięciu spotkaniach zaliczyli jedynie jedno zwycięstwo przeciwko Furii, natomiast w meczach z lepszymi rywalami nie byli już w stanie sobie poradzić i dlatego też dzisiaj to G2 jest faworytem bukmacherów w tym pojedynku. W poprzednich tygodniach szczególnie brakowało dobrej formy Raina, który swego czasu był ostoją Faze i zapewniał im mnóstwo kluczowych trafień. Gorszy moment formy przekłada się oczywiście na całą drużynę i jej wyniki, co zresztą potwierdza się w przypadku Faze.

G2 natomiast nie może narzekać na formę kluczowych graczy, bo bracia Kovac, czyli Niko i Hunter dominują swoich oponentów na każdej płaszczyźnie. Entry fragi, wygrywane pojedynki czy clutche, to podstawowe elementy, które zapewniają ci dwaj gracze, a to właśnie te aspekty często przesądzają o zwycięstwie w całym meczu. Zresztą cała ekipa G2 prezentuje się bardzo solidnie, jedynie Nexa zostaje nieco w tyle, jednak jest to zrozumiałe z uwagi na to, że pełni on również rolę prowadzącego zespołu. Rozłożenie obowiązków snajpera pomiędzy Niko i Amanka sprawdza się do tej pory świetnie, a tak jak już wspominałem, każde kolejne spotkanie przynosi poprawę gry zespołu i coraz lepsze rezultaty.

Podsumowując, według mnie G2 słusznie jest tutaj faworytem i powinno udowodnić swoją dobrą formę. Faze co prawda miało dwa tygodnie przerwy, które mogły przynieść poprawę ich gry, jednak nie mieli zbyt wielu okazji, żeby na poważnie przetestować ich grę. G2 natomiast rozgrywa całą masę oficjalnych spotkań w ostatnich dniach i po prostu widać po nich, że każdy kolejny mecz przynosi dla nich nowe wnioski i elementy do poprawy, które natychmiast wprowadzają. Mam wrażenie, że każdy następny pojedynek to kolejna rozgrzewka dla tej drużyny, która staje się po prostu coraz lepsza i szczerze mówiąc, nie widzę tutaj argumentów po stronie Faze na ich korzyść!

Betfan
1.61
G2 wygra spotkanie

Zgarnij bonus w BETFAN!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon betfan 12.05.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze